Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL] Wskaźnik temperatury na zewnątrz -34 stopni C


speedway12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem świeżym posiadaczem A4,1,9TDI pojawił mi się taki problem,jak pierwszy raz odpalam autko to temperatura na zewnątrz jest oki ale trwa to tylko przez chwilę,ok 5min,potem szybko spada i utrzymuje się w granicach -34 stopni C,w czym jest problem?? i jak to można naprawić??

* uzupełnij i popraw proszę profil (silnik AVB nie występował w B5) - lukaszr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w dieslu ale u mnie czujnik jest między silnikiem a komorą czy jak to się tam nazywa(sorry za określenie)w której znajduje się aku komp itd.

Zajrzyj za silnik w stronę kabiny i powinieneś zobaczyć kolektor wodny wraz z dwoma czujnikami,jeżeli jest tak samo umieszczony jak w benzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Podepnę się do tematu bo problem taki sam miałem w bmw e36. temp. pokazaywało ponad minus 20 stopni a na dworzu bylo ciepło, okazało się że nie mialem czujnika temp. później jak udało mi się go dorwać to okazało się że nic się nie zminiło ale po nitce do kłębka okazało się że przewód był uszkodzony. Także zacznij od sprawdzenia czy masz czujnik. Jesli tak to przejzyj przewód jak to tylko możliwe. Jeżeli okaże się że jest cały to pozostaje wymiana czujnika.

Pamiętaj że jak wepniesz nowy czujnik, temperatura na wyświetlaczu odrazu nie pokaże ci tej ktróra jest rzeczywista na dworzu. Zamknij auto i pójdź do domu i najlepiej wróć za kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...