Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 ms design


artyro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nadszedł czas pochwalić się moją a4.Auto sprowadzone ze Szwajcarii w maju 2015 tam też miało wymieniony silnik ze 163 na 150 konny 1.8t poprzedni umarł.Napęd oczywiście quatro bogato wyposażone jak to na Szwajcara przy stało. Zaraz po zakupie wymieniłem kompletny rozrząd co do dalszych modyfikacji pomalowania felg na biało czarny gril i może podniesienie mocy ale w tym jestem kompletnie zielony.Proszę o rady i ewentualnie sugestie. http://imgur.com/a/GTCrT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę zderzaki ori, ale te nie są jeszcze takie tragiczne. W miarę to wygląda. Można spotkać gorsze przeglądając ogłoszenie aut :D Jak Kolega napisał - kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje ale że prosiłeś o opinie to stąd te posty :P

Edytowane przez oyamabdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko myślę że jakbym dołożył dokładkę od cupry to by poprawiło trochę wygląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna bestyja tylko te koła do tego pakietu nie pasują..mi sie ten pakiet podoba...jedynie co w oczy kuje to brak w przednim zderzaku zaślepki haka.zrób cos z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno mi teraz podać jakiś konkret ale cos co optycznie powiększy koło bo rant je pomniejsza..tu masz troche fotek z tym pakietem to możesz zobaczyć które koła fajnie leżą..http://a4mods.com/library/bodykits/?album=Votex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem aby te moje felgi przemalowac na biało wizualnie dało by to efekt większych felg czy się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust to czarna guma w spray-u albo eksperymenty z innymi kolorami i masz co chwila inne felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mój gust to inny wzór i większy rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zalatuję wiochą...

Nakleić na tylną szybę naklejkę " SONY " i będzie pozamiatane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy co ci tak zalatuje może przydało by się umyć ?

A co do większego rozmiaru to raczej odpada na 18 już jest twardo nad innym wzorem pomyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma różnicy w komforcie pomiędzy 18, a 19 cali :)

mi się generalnie nie podoba wzór Twoich kół.. może na innym wzorze lepiej by wyglądało.

bo sam pakiet MS (pomimo, że zazwyczaj jestem za fabrycznymi rozwiązaniami) mi się podoba i uważam, że jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...