Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 ms design

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich nadszedł czas pochwalić się moją a4.Auto sprowadzone ze Szwajcarii w maju 2015 tam też miało wymieniony silnik ze 163 na 150 konny 1.8t poprzedni umarł.Napęd oczywiście quatro bogato wyposażone jak to na Szwajcara przy stało. Zaraz po zakupie wymieniłem kompletny rozrząd co do dalszych modyfikacji pomalowania felg na biało czarny gril i może podniesienie mocy ale w tym jestem kompletnie zielony.Proszę o rady i ewentualnie sugestie. http://imgur.com/a/GTCrT

Opublikowano

:thumbup1::wallbash:

Opublikowano

Wszystko fajnie, tylko te zderzaki tu chyba nie pasują ;-)

Opublikowano
  • Autor

Pakiet ms design kwestia gstu☺

Opublikowano

A foty gdzie?

Opublikowano
  • Autor

W linku

Opublikowano

Wolę zderzaki ori, ale te nie są jeszcze takie tragiczne. W miarę to wygląda. Można spotkać gorsze przeglądając ogłoszenie aut :D Jak Kolega napisał - kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje ale że prosiłeś o opinie to stąd te posty :P

Edytowane przez oyamabdg

Opublikowano
  • Autor

Spoko myślę że jakbym dołożył dokładkę od cupry to by poprawiło trochę wygląd?

Opublikowano

fajna bestyja tylko te koła do tego pakietu nie pasują..mi sie ten pakiet podoba...jedynie co w oczy kuje to brak w przednim zderzaku zaślepki haka.zrób cos z tym :)

Opublikowano
  • Autor

Jakie kolega by felgi zaproponował..?

Opublikowano

trudno mi teraz podać jakiś konkret ale cos co optycznie powiększy koło bo rant je pomniejsza..tu masz troche fotek z tym pakietem to możesz zobaczyć które koła fajnie leżą..http://a4mods.com/library/bodykits/?album=Votex

Opublikowano

kolego 4,11,15 to ładne koła do tego pakietu

Opublikowano
  • Autor

Myślałem aby te moje felgi przemalowac na biało wizualnie dało by to efekt większych felg czy się mylę ?

Opublikowano

mylisz się ;)

Opublikowano

Na mój gust to czarna guma w spray-u albo eksperymenty z innymi kolorami i masz co chwila inne felgi.

Opublikowano

na mój gust to inny wzór i większy rozmiar.

Opublikowano

jak dla mnie to zalatuję wiochą...

Nakleić na tylną szybę naklejkę " SONY " i będzie pozamiatane...

Opublikowano
  • Autor

To znaczy co ci tak zalatuje może przydało by się umyć ?

A co do większego rozmiaru to raczej odpada na 18 już jest twardo nad innym wzorem pomyślimy

Opublikowano

nie ma różnicy w komforcie pomiędzy 18, a 19 cali :)

mi się generalnie nie podoba wzór Twoich kół.. może na innym wzorze lepiej by wyglądało.

bo sam pakiet MS (pomimo, że zazwyczaj jestem za fabrycznymi rozwiązaniami) mi się podoba i uważam, że jest spoko.

Opublikowano
  • Autor

nr 11 bardzo ładne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.