Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Nie działa regulacja lędźwia


bator7

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też przestało działać, a najlepsze jest to, że czasami działa.

Nie wiem z czym jest to związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozebralem siedzenie,2 razy młoteczkiem w silniczek i juz chodzi jak nowy :>

Chyba będę musiał pomyśleć o tym samym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam identyczny problem, lecz rozwiązanie „młotkiem” daje efekt krótkotrwały, bo po pewnym ( bardzo krótkim ) czasie znowu nie działa regulacja lędźwiowa w fotelu.

Poszedłem dalej , by spróbować rozwiązać problem. Zdemontowałem silnik napędowy. Wykręciłem go po czym znowu zamontowałem w mechanizmie który zarządza napinaniem linki od sterowania lędźwi no i znowu zaczęło wszystko poprawnie funkcjonować – lecz niestety na krótki czas ……. Brrrrr. Poszedłem dalej rozebrałem mechanizm napinający linkę no ale nic w nim podejrzanego nie zauważyłem – jest dobrze nasmarowany, wszystkie trybiki chodzą swobodnie i nic im w pracy nie przeszkadzało.

Już sam nie wiem co robić ………. – może ktoś za rozwiązanie tego problemu ????

Dodam że:

- elektryka jest ok. ( napięcie dochodzi do silnika ),

- sam silnik na 99% jest ok. ( w chwili zacięcia słychać ze dostaje zasilanie, lecz „coś” blokuje mu pracę ) ,

- sam silnik po zdemontowaniu i podłączeniu pod zasilanie działa sprawnie , cicho, nie słychać podejrzanych głosów,

Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ???

Pozdrawiam.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc, wskazówki, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie fotel pasażera chodzi okej, ale w fotelu kierowcy jest tak ze regulacja góra dol dziala, lecz przod tyl juz nie, zero reakcji...czy to przelacznika czy silniczka ktory jednak dzial gora dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten sam problem co u Tombika, ale fotel pasażera, jak się porządnie wkurzę to poszukam czegoś na allegro, a jak nie będzie nic pozostaje tylko te pieprznięte ASO :wallbash: :wallbash:, mógłby ktoś podać nr tego mechanizmu?

Z góry dzięki, taka mała rzecz, a wkurza :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie fotel pasażera chodzi okej, ale w fotelu kierowcy jest tak ze regulacja góra dol dziala, lecz przod tyl juz nie, zero reakcji...czy to przelacznika czy silniczka ktory jednak dzial gora dol

...raczej masz pęknięty drucik w fotelu i dlatego regulacja przód tył nie działa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprecyzować jaki drucik, gdzie on jest, w fotelu jest pełno drucików :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprecyzować jaki drucik, gdzie on jest, w fotelu jest pełno drucików :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_tylna_oslona_siedzenia_oraz_ciegno_od_pompowanianowatorska_naprawa-t73142.0.html

a no ten o którym pisze kolega w ątku powyżej jeśli jest pęknięty drut to lędzwius nie działa bo nie ma na czym sie wspierać i wypychać oparcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...