Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja + kamera cofania + 3G


guzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuje kupić do mojej A4 B7 Avant 2006 rok takie coś:

Quad-Core-1024X600-Android-4-4-4-Car-DVD

Chce się Was dopytac jak to działą itp, bo pewnie kilka osoób to ma. Dodatkowo chce zamontowac kamere cofania, myslalem o tej niby dedykowana http://allegro.pl/kamera-cofania-dedykowana-audi-a5-a4-q5-tt-hit-i5930886134.html

W jaki sposób mogę ją podpiąc by po włączeniu wstecznego (mam manualna skrzynie biegów) automatycznie włączła mi się ta kamera

Mam dodatko pytanie, wiecie może jak działa internet na podłączonym modemie, automatycznie wykrywa internet po włączeniu radia/ samochodu ?

Z góry dziękuje za odp.


Czy ktoś moze pomoc ?

Jeszcze mam pytanie mogę podpiąc orginalną antene GPS ?

Edytowane przez guzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykły komp z Androidem, szukaj czegoś z mocnym procesorem i dużą ilością pamięci RAM - na aliexpress.com idzie wyrwać coś taniej niż w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam coś podobnego juz od około 4 lat.

33cedafe8a65074c.jpg

dc01ae24396438d0.jpg

114d5d58d30c9c58.jpg

tyle ze wtedy szły jeszcze na windowsie

mam wbudowany tuner dvb-t, kamere cofania, nawigację itp.

zciągałem sobie bezpośrednio z alibaba.com

wyszło sporo taniej niz kiedys w pl.

a teraz jak patrze na allegro ceny to w granicach 3 tys:/

w radiu masz kanał video pod kamerę cofania a zasilania jej bierzesz od zasilania lampy cofania. i masz automatycznie włączana jak wbijesz wsteczny.

Edytowane przez Gwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziękuje za wszystkie odp.

Oczywiście ze kupie od razu na alibabie bo w Polsce 100% drożej.

Mam tylko takie pytania.

1. Czy mogę podłączyć oryginalną antene GPS, czy tylko tą co jest w zestawie ?

2. W jaki sposób podpiąć kamere cofania, by po wł. biegu wstecznego automatycznie pokazywał się ekran - tak jak napisał Gwerty ? Którędy poprowadziłes kabel ?

3. Czy mogę jednocześnie sluchać muzyki i korzystać z nawigacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprowadziłem zasilanie od lampy do kamery a kabel od kamery progiem pod kierownica i do radia. Antene podłączyłem to co była w zestawie miała inne gniazdo. Przerabiane tylko anteny od tv bo ta co była z radiem była do d... . U mnie jak dział nami mogę słuchać radia muzyki. Komunikaty z nami są wyciszone.

Edytowane przez Gwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu by wyjąc te obudowy progowe ? bo tam wlasnie chciałem puścić kabel od tej kamerki oraz anteny z CB radia

Gdzie dałes ten orginalny odbiornik GPS ? Dobrze to działa ?

Nie ma opcji że pourywam zatrzaski ? Masz jakis sprawdzony sposób ?

Z góry dziękuje za odp.

Edytowane przez guzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nigdy nie robiłeś to nie zagwarantuje ci ze łatwo pójdzie demontaż plastików.

od lampy do kamery ciągniesz zasilanie. a kabel video od kamery do radia.

co do anteny gps . mam umieszczona z przodu na szybie nad lusterkiem wstecznym i jest ok nie gubi zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę GPS puściłeś bokiem i potem podsufitką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antenę GPS za licznikiem pod deską, i też nie mam problemu z zasięgiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się to jakoś wyciągnąc, ale ten słupek demontowałes ? A co jak bym zostaił ten odbiornik GPS za radiem w tej wnęce ?

Słuchajacie a jak poprowadzić kabel usb, chciałem go mieć w schowku ale nie widze tam miejsca by przepchnąc kabel.

Mam zamiar zmienić to radio na dniach, czyli normalnie je wyjmuje tymi kluczami, bez zadnych nieoczekiwanych komplikacji ?

Z góry dziekuje za odp.


UPDATE:

W jaki sposób rozkodować fabryczne radio ? tak ze jak je odepnę to żeby dalej działało ? Chciał bym je sprzedać

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1450 dałem, dziś to podpiąłem jednak nie działają tylne głośniki, czy muszę kupić jakąś przejściówkę ? czy cos takiego ?


Czy takie coś muszę kupić ?

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5660286554.html

Edytowane przez guzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable do kamery cofania są w zestawie czy swoje trzeba kombinować?

Przy okazji podpytam, jakich najlepiej użyć bo co prawda kamery nie mam jeszcze ale niedługo będę wybebeszał wnętrze i od razu przyszłościowo chcę kable do kamerki sobie położyć. Lepiej kabel dwu- żylowy czy żyła+ekran

Edytowane przez Jarek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1450 dałem, dziś to podpiąłem jednak nie działają tylne głośniki, czy muszę kupić jakąś przejściówkę ? czy cos takiego ?

Czy takie coś muszę kupić ?

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5660286554.html

Ja wrażenia z użytkowania? Miałeś fabryczny BT jak to teraz działa? Jak w ogóle z podłączeniem, tylko kostki i działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1450 dałem, dziś to podpiąłem jednak nie działają tylne głośniki, czy muszę kupić jakąś przejściówkę ? czy cos takiego ?

Czy takie coś muszę kupić ?

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5660286554.html

Najlepiej by było tył podłączyć pod wzmacniacz zewnętrzny, w tych chińczykach jest dosyć słaba moc, jak masz spore głośniki to może się palić końcówka mocy.

Nagraj jakiś film z działania radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej navi możliwość podłączenia 2 kamer? W sensie jedna na wsteczny a druga jako rejestrator jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej navi możliwość podłączenia 2 kamer? W sensie jedna na wsteczny a druga jako rejestrator jazdy?

jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia ?

Warte tej ceny ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak z tymi głośnikami tylnymi przerabial ktoś już ten temat? Pozdrawiam

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...