Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyświetlacz w liczniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam problem z wyświetlaczem lcd na liczniku. Jest tak jakby rozlały się piksele. Da się to naprawić czy konieczna jest wymiana całego licznika??

PS. czy to prawda że wyświetlacz się rozlał ponieważ licznik był kręcony i po prostu coś nie wyszło?

Jeżeli temat jest w złym miejscu, to proszę o przeniesienie.

Opublikowano

Jeśli chodzi o wyświetlacz FIS to można go wymienić.

Opublikowano

Jeśli czerwony to zawsze możesz zrobić moda na kolor.

Opublikowano

Wstaw zdjęcia bo nie wiadomo o który wyświetlacz chodzi.

Opublikowano

Jak chcesz mam licznik na czesci.

Opublikowano

Kręcenie licznika nie ma nic do tego :D Co ma piernik do wiatraka. Można wymienić sam wyświetlacz. Każdy elektronik Ci to zrobi, albo sam jak masz troszkę zdolności manualnych.

Opublikowano
  • Autor

qs1e3b.jpg

na fotce widać co i jak jest uszkodzone. Może jest ktoś w okolicach Ostrołęki kto mógłby mi to naprawić?

Ps. znajomy mechanik mówił, że te uszkodzenie jest skutkiem tego że ktoś coś kręcił przy liczniku ;)

Opublikowano

może nie tyle kręcił co dłubał

Opublikowano

Rzeczywiscie wygląda jak uszkodzenie mechaniczne. Licznik musiał być już rozbierany. Kazdy elektronik Ci ten wyświetlacz przelutuje. Licznik sam w 5 min. wyjmiesz. Kierownice opuszczasz na regulacji calkiem a dół, tą długą plastikową blende miedzy przyciskiem Mode i Check pociągasz do siebie jest tylko na spinkach

Po prawej i lewej stronie masz śrubki. Wykręcasz je i licznik ciągniesz lekko do siebie, odpinasz po prawej tylnej stronie taką podłużną wtyczkę i wyciągasz całe zegary. Koniec filozofii.

Prawdopodobnie nawet nie będzie trzeba lutować bo wyświetlacz w B6/B7 jest na taśmie wpinany.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

W ostrołęce jest ktoś kto naprawia liczniki. Poszukaj na "moja ostrolęka" i olx. Widziałem takie ogłoszenie

Opublikowano
  • Autor

też widziałam te ogłoszenia, nawet dzwoniłam ale gościu mówi że nie opłaca się tego wymieniać tylko wymienić cały licznik.. :/

lukaszooo masz może wyświetlacz na sprzedanie??

Opublikowano

Opłaca się wymieniać tyle, że trzeba kupić używane liczniki ze sprawnym wyświetlaczem bo sam nowy wyświetlacz jest rzeczywiście drogi (ok. 400 złotych). Liczniki używane dostaniesz już za 100 zł na alledrogo. Podmieniasz sam wyświetlacz z używki i po problemie.

Zegarów nie da się o tak wymienić bo trzeba będzie speca od immobilizerów i trzeba kodować i klucze też bo nie zastartujesz auta. Immobilizer siedzi właśnie w liczniku i bez gościa, który ma sprzęt i wiedzę do zczytania pinu z Twojego licznika i wpisania go do nowego i później zakodowania kluczy nie ruszysz autem.

Opublikowano

mam cały licznik na częsci

Opublikowano
  • Autor

W takim razie szukam wyświetlacza i kogoś kto mi to wymieni :-) dzięki za pomoc :-)

Opublikowano

Dokładnie

Opublikowano
  • Autor

a jeszcze mam jedno pytanie - czy wyświetlacz z licznika od anglika będzie ok??

Opublikowano

Będzie. Różnica jest tylko w monochromatyczny i kolorowych. Ty masz monochromatyczny i taki musisz kupić. Wyświetlacz 72x96 pixel 62x74mm 24Pin

http://www.maxi-dot.sk/en/audi/348041-audi-a4-rb4-lcd-display-monochromatic-2002-2007.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

panowie ja mam inny problem nie świeci mi dioda i kontroli trakcji otworzyłem licznik i widać jak dioda jest urwana myślałem żeby kupić obojetnie jaki licznik i przełożyć ta płytkę z diodami jest to możliwe??

Opublikowano

panowie ja mam inny problem nie świeci mi dioda i kontroli trakcji otworzyłem licznik i widać jak dioda jest urwana myślałem żeby kupić obojetnie jaki licznik i przełożyć ta płytkę z diodami jest to możliwe??

Nie bo to taki sam efekt jak podmiana licznika. Bez PINu nie ruszy.

Daj jakiemuś elektronikowi do przelutowania diody.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

czy wyświetlacz czerwony i monochromatyczny to to samo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.