Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Air Ride :)


Ishkez

Rekomendowane odpowiedzi

Było to juz poruszane pare razy. Na pierwszej stronie napisałem ile to kosztuje. I jeśli można, to nie zadawajcie juz takich pytań, bo każdy wie, ze to nie sa groszowe sprawy, a w necie wystarczy poszukać i juz sie bedzie każdy orientował ile to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co napisałeś jest ogólnikowe a każdy jest ciekaw czy udało by się to ogarnąć za np. 2 tysiące (nie licząc gwintu), czy jednak trzeba dać 2 razy tyle albo i więcej. Air to coś co każdy chciałby mieć ale większość rezygnuje po samym usłyszeniu ile to kosztuje.

Mógłbyś sam na tym zarobić jeśli pomagał byś skompletować taki zestaw nieco taniej niż gotowce na rynku, no ale Twoja sprawa, nie musisz mówić jak nie chcesz chociaż nie uważał bym tego za jakiś temat tabu. Nikogo nie obchodzi specjalnie ile za to zapłaciłeś, bardziej po ile sami mogli by coś takiego ogarnąć a wiadomo że wyjdzie drożej jeśli trzeba płacić za robociznę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zupełnie nic do ukrycia, poprostu trzeba sie liczyć z tym, ze wystarczy, ze ktoś wezmie inne zawory niż mam ja, czy cokolwiek innego, i juz cena sie diametralnie zmieni :) mi wyszło ok.2400, tylko, ze ja okucia i pierscienie na poduchy mialem za 120 zł, gdzie normalnie za okucia trzeba położyć dużo, duzo wiecej, a do tego jeszcze pierscienie (dokładnie ile kosztuja okucia nie wiem, bo nie interesowalem sie tym, ale na stronach są po 1500 zł okucia z poduchami, a cena samych poduch to 300 zł czterech, wiec łatwo obliczyc, ze okucia 1200 zł) oczywiscie mozna samemu wytoczyć, lub kupić taniej, podalem taką cene, jaka znalazłem na szybko w necie, butle miałem za 40 zł sztuke :) tak wiec przyoszczedziłem troche. Tak, chętnie pomoge komuś coś takiego skompletować, to dla mnie żaden problem, nawet chętnie komuś coś takiego założe, lub pomoge :)

Dużo update w sprawie audi :) Doszło pare nowych rzeczy, z racji, ze zostałem przekonany do założenia strony na facebooku, zapraszam tam wszystkich :) są tam zdjecia z pierwzego eventu w tym roku w którym brałem udział, czyli rozpoczęciu sezonu wolfsgruppe :)https://www.facebook.com/A4-B5-Air-Ride-by-Tobi-1695870474026574/?fref=ts

Edytowane przez Ishkez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na fb gdzieś stronkę, podrzucisz na pw linkiem? :wink: Koło na plus, ale chyba wszystko lepsze od stali jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zlajkowałem. Furka bardzo fajna, tylko większego koła brakuje żeby było naprawdę grubo, ale na wszystko przychodzi właściwa pora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe foto z dzisiaj, brudna jest, ale jest to moje daily, wiec trudno utrzymac ciagle czystą :P
a3KCpxE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic tu nie było, dzisiaj była mała sesja spontanicznie w sumie :) znajomy zadzwonił, i pojechaliśmy :P
p39w4sN.jpg
YrL3OqG.jpg
3JttsGN.jpg
Cze6aCM.jpg


Zderzak przód na początku maja leci do lakiernika, bedzie na gładko, plus dokładki w kolor :) Pozniej bedzie czas na zderzak tył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ogień. FB lajknięte ;)

BTW jak chcecie air to wystarczy wejść na stronę np. Mapet tuning i tam nacie całe zestawy, boxy od 3000zł, lub możecie wszystko kupić po sztuce i składać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :P Ale prawda jest taka, ze jeszcze mam multum prac przy niej :) Dopiero w nastepnym sezonie wyjade pewnie na takim setup`ie na jakim bym chciał :P


Temat troche zaniedbalem, wiec odkopuje :P W audi z nowych rzeczy, to odnowiony przedni zderzak, zdjęty cały lakier jaki był na nim, i połozenie nowego, wiec audi teraz jest w oko 90 % w oryginalnym lakierze hah :P Oraz przerobione lampy, efekty poniżej, teraz są całe na czarno w środku, i podczas jazdy świeci sie tylko soczeka od xenonu, co prawda zostawiłem małe miejsce na postojówke " w razie W", ale prawda jest taka, ze i tak postojówke mam wyjętą, chwilowo tez mam wyjęte postoje USA, ale wpadną w pozniejszym czasie znów :P Audi w tym roku bedzie mozna zobaczyć na paru zlotach, jesli ktos bedzie jezdził, to napewno sie spotkamy :beer: I jak zawsze wrzucam pare fot, miedzy innymi wlasnie jedną z "przeróbki lamp", oraz dwie foty ze znajomym :)
cf4X1bb.jpg
47snNHP.jpg
bhqWVss.jpg
Y4PCjBX.jpg

Edytowane przez Ishkez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli moge wyrazić swoje zdanie- to wyglądało by 100 razy lepiej na większej feldze. Ten rozmiar koła z tym rozmiarem opony wygląda jak dla mnie komicznie- jak kółka od szafy :) No chyba że Twoim celem jest zejść jak najniżej do ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to moim celem, i chętnie zmienię koło, ale w sumie dopiero co skończyłem szkole, napisałem matury, wiec szukam pracy, a nie chce pożyczać od rodziców, czy tez brać od nich na nowe koło. Wiec napewno wpadnie inne, bo sam mam ogromny niedosyt na tej feldze, ale nic na to nie poradzę jak na obecna chwile ;) a niżej juz nie zejdę nawet przy tej feldze, bo wózek kładzie sie na ziemi.

Edytowane przez Ishkez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super bede zaglądał i powodzenia na rynku pracy hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...