Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakiej mocy akumulator do 1,9 TDI


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie, czeka mnie kupno nowego akumulatora bo przed kupnem mojej A4 jakieś cwaniaki mi podmienili i ten który teraz mam jest juz do wyżucenia.

Tak wiec jaką moc proponujecie? 70Ah bedzie chyba wystarczający zeby nie mieć zadnych problemów, czy moze zapodać większy?

W A6 mam 96Ah ale tam jest 2,5 TDI więc tam musi być taki duzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje oryginalny Molla - zdaje sie okolo 80Ah. W zasadzie problemem w B6 jest mocowanie - na 315mm - zdaje sie, ze tylko ten Moll i jeszcze chyba jakas centra maja taki wymiar. Wszystkie 74 itd maja 285 mm wiec wymagana jest pewna rzezba. Dodatkowo jak w zeszlym roku wymienialem Aku to ten oryginalny Molla byl najtanszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz na "+" i "-" po których są stronach bo różnie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz na "+" i "-" po których są stronach bo różnie bywa

to jest ważne,bo można niezłą skuchę walnąć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki koledzy. kupiłem juz Bosha. Z +/- wtopy nie zaliczyłem bo wcześniej to obadałem :) Dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki koledzy. kupiłem juz Bosha. Z +/- wtopy nie zaliczyłem bo wcześniej to obadałem :) Dzieki za podpowiedzi

no i dobrze zrobiłeś :good:,ja we wszystkich autach mam boscha i nigdy mnie nie zawiodły :),no może raz-jak mi za***ali z busa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki koledzy. kupiłem juz Bosha. Z +/- wtopy nie zaliczyłem bo wcześniej to obadałem :) Dzieki za podpowiedzi

Mam pytanie odnośnie tego aku, ponieważ mnie też czeka taki zakup. Możesz powiedzieć jakie wymiary ma i ile A i Ah, no i oczywiscie cena jezeli to nie tajemnica.

Dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja mam 56 i pali bez problemu...

Tylko teraz się po waszych opiniach zastanawiam czy nie wymienić ^^

pojemność aku jest zależna od wyposażenia auta,klima,elektryka,itd.,im więcej urządzeń pożerających prąd,tym większy alternator,a co za tym idzie akumulator,więc ten 56 może jest akuratny do twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz w kodach wyposażenia jaki powinien być u mnie w kodach wyszło żę 80AH i 380A a wymieniałem ostatnio i chciałem kupić taki 80 ale zakupiłem 77AH i 760A. i też jest git na razie a moje autko nie ma klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam Boscha Silvera 72Ah 680A , pasuje idealnie, pali idealnie po prostu najlepszy wybór. Jedyny minus to cena 460PLN, ale za to otrzymujemy akumulator na kilka ładnych lat.

OD dawna używam w swoich samochodach Silvery i nigdy nie miałem z nimi kłopotu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...