Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malować ;-)

Mam pytanka odnośnie androida...
1. Ile czasu startuje "na zimno"?
2. Czy możesz napisać co robi który przycisk na kierownicy w różnych sytuacjach i czy da się skonfigurować te działania? Czy przytrzymywanie przycisków kierownicy działa inaczej jak krótkie wciśnięcie? Da się odpalić asystenta google z kierownicy, żeby np zadzwonić albo znaleźć cel do nawigacji?
3. Jak z jakością rozmów BT?
4. Jak z jakością dźwięku?
5. Jak z odbiorem FM?

Opublikowano

Maluj maluj chromy, albo oklej :cool1:

Opublikowano

Ja niedawno malowaniem i wygląda bajer. PicsArt_07-22-02.45.11-1526x859.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 25.07.2017 o 16:32, pawelosinski83 napisał:

Malować ;-)

Mam pytanka odnośnie androida...
1. Ile czasu startuje "na zimno"?
2. Czy możesz napisać co robi który przycisk na kierownicy w różnych sytuacjach i czy da się skonfigurować te działania? Czy przytrzymywanie przycisków kierownicy działa inaczej jak krótkie wciśnięcie? Da się odpalić asystenta google z kierownicy, żeby np zadzwonić albo znaleźć cel do nawigacji?
3. Jak z jakością rozmów BT?
4. Jak z jakością dźwięku?
5. Jak z odbiorem FM?

1. Startuje od strzału po zapłonie dosłownie 2-3s

2. Lewą rolką zmienia się piosenki, prawa głośność, przycisk mode zmienia np z radia na USB potem na płyty i tak dalej, przycisk obok rolki po prawej stronie odbieranie połączeń i jak chce się zadzwonić to otwiera spis kontaktów.

3. Z jakością rozmów wszystko ok wystarczy ten mikrofon co w radiu ale dodatkowo jest jeszcze drugi w zestawie

4. Co do jakości to miałem wcześniej radio nieoryginalne to teraz ten android gra lepiej

5. Odbiór FM różnie raz odbiera ładnie a czasem potrafi coś szumieć

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka jesiennych fotek :wink:

 


 

 

 

 

2.JPG

4.JPG

P1000192.JPG

P1000196.JPG

P1000198.JPG

P1000207.JPG

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Dobre foty, podrzuć coś do kalendarza ;) Chromów jednak jeszcze nie pomalowałeś [emoji14] Sam się nad tym zastanawiam, ale jednak w ciemnym aucie jako tako pasują do kontrastu...

Opublikowano

Elegancko, widzę że trochę się zmieniło od naszego ostatniego spotkania na lotnisku :kox: Poszukaj licznika z kolorowych FIS-em - ożywi wnętrze i od razu jazda staje się przyjemniejsza :decayed:

Opublikowano

Dobre fotki :-)

Wpadnij któregoś zimowego wieczoru, podmienimy grille i będziesz wiedział czy czarny Ci pasuje ;-)

Opublikowano

Pięknie wygląda, spojler S-line i reszta, tj. lotka, listwy robią mega robotę ! Powodzenia w rezaniu dalej :) 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowo Panowie :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła zima (foto na szybko słaba jakość )

Oponki Nexen Winguard Sport 2 zobaczymy jak się będą sprawować 

66f945fd549d7.jpg

 

410a561ac107d.jpg

Jak będzie lepsza pogoda wpadnie kilka fotek w lepszej jakości :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj doszedł dyfuzor z B7 

Mała zabawa w paint  i .... Będzie pasować czy w inny kolor ?

25519763_1304526586320187_1626678452_n.png

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Według mnie będzie pasować. Nie maluj chociaż na ciemno bo zginie ;) 

Opublikowano

Po mojemu bedzie za duzy kontrast... :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Na foto wydaje się tylko taka jasna w rzeczywistości jest bardziej blada ciemniejsza 

Opublikowano
Po mojemu bedzie za duzy kontrast... :eusathink:
Tez tak mysle.
Moze zamiast srebrnego bardziej w grafit pojsc?...[emoji19]
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Umyte można brać się za przymiarkę dokładki :P
 

 

20171228_100728.jpg

20171228_100716.jpg

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

I jaki kolor wybrałeś? Bo mam ten sam kolor auta i stoję  przed wyborem koloru dyfuzor z b7 :)

Opublikowano
  • Autor

Dokładka wstępnie docięta żeby zakładać trzeba jeszcze troszeczkę podszlifować. Na tą chwilę wygląda tak (dokładka tylko przyłożona nie jest przyklejona ani wyprofilowana na brzegach jeszcze ^^)

Nie mogę się zdecydować czy zakładać czy sprzedawać.

Jak mówicie ?

2a.jpg

 

3.jpg

4.jpg

Dla porównania jeszcze fotka bez dokładki 

1.jpg

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

wygląda mega dobrze ale ja osobiście dałbym zderzak od esy:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.