Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line


wsółek

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież masz możliwość wstawiania zdjęć do postu. Ja tego używam zawsze, nie ma sensu wrzucać na jakieś zewnętrzne hosty, ewentualnie program do zmniejszenia zdjęć, bo rozmiar ograniczony znowu do 1.95 MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś kontaktować się z serwisem na który wrzucałeś, tonie jest wina forum, a hostingu... Raczej nie uda Ci się tego odzyskać, gdzie to wrzucałeś ? Na zapodaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierzyłem biały i jasnoniebieski ale biały słabiej świecił wiec przymierzyłem ten jasnoniebieski dla odmiany ? wydaje mi się że nie ma tragedii w rzeczywistości lepiej to wygląda ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wsółek napisał:

mile widziane opinie :P

Nie obraź się ale to już trochę zalatuje jak dla mnie odpustem... ale co mi się nie podoba, wcale nie musi oznaczać, że komu innemu nie ;)

Do tego przy takim czymś jechać w dalszą trasę to masakra z oczami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, Ja bym zapodał jednak czerwony i zmienił podświetlenie w radiu też na czerwone.

Pstrokato jakoś , dwa kolory .  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość regulacji natężenia światła wraz z oświetleniem wnętrz wiec można ściemnić tak ze ledwo się świeci   akurat na foto jest ustawione na maxa

czerwonego nie chciałem bo wszystko jest czerwone :D

Edytowane przez wsółek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie znasz ?
Jak już to bez taśmy nad zegarami.
Na żywo faktycznie ten niebieski nie jest aż tak tragiczny, biorąc pod uwagę że radio ma to samo podświetlenie jakoś to się nawet komponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zdjęcie podbije blask i wyjdzie że świeci mocno a na żywo jest słabiej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambienty zamontowane na wszystkich drzwiach. Po wielu przymiarkach wpadł taki kolor. Włączają się po włączeniu świateł automatycznie wszystkie  ale też zrobiłem tak że jak mam wyłączone światła a otworze drzwi to zapala się światłowód na tych jednych drzwiach na dniach może wstawię jakiś filmik ^^.  Jeszcze zastanawiam się na deską czy robić ?

 

IMG_20190304_181926.jpg

IMG_20190304_181951_BURST002.jpg

IMG_20190304_182318.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo! 

Skad brales swiatlowody? 

Slyszalem rozne opinie, niektorym nawet zasilacze glosno pracowalt, ze bylo je slychac zza boczkoe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światłowód kupowałem na allegro 

A co do głośnej pracy to te przetwornice piszczą ale schowałem je głęboko  w środku drzwi nie w boczku i nie słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...