Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 B6 AKE 180PS Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja totalnie seryjna niunia.Póki co brak planów na dalsze mody...

dsc03859ug4.th.jpgthpix.gifdsc03897rc4.th.jpgthpix.gifdsc03882nh0.th.jpgthpix.gif

Audi A4 B6 Avant:

Silnik:

-AWX 1.9TDI 130KM skrzynia 5gear

Nadwozie:

-Avant,czarny met.

Wyposażenie:

-pakiet chrom

-ABS,ESP

-el. szyby przód,el. lusterka

-klimatronic dwustrefowy

-koła seryjne alu 15"

-6 airbagów

jednym słowem golasek,bez większych udziwnień czyt.udogodnień;p

EDIT 10Lipiec2009:

Na pierwszy ogień poszły seryjne felgi, które zamieniłem na 19calowe felgi z oponami Pirelli P Zero 235/35

audizmniejszone1.th.jpgaudizmniejszone2.th.jpgpomniejszone1.th.jpg

Następnie wymieniłem przednie reflektory na bixenon,zderzak od S-line w drodze:)niestety został do naprawy jeszcze błotnik po kolizji.

xenon1c.th.jpg

EDIT:28.11.2009.

A to juz nowy nabytek

Audi A4 model B6

Rok.prod. 2002

Silnik 2.5 tdi typ AKE 180KM

Skrzynia manualna 6 biegowa

Napęd Quattro

Przebieg 122000km...mam nadzieję

Wyposażenie:

-dodatkowy pakiet doświetlający wnętrze

-dwustrefowy climatronic

-szyberdach(solar)

-el.4xszyby i lusterka

-abs/esp(kontrola trakcji)

-8x airbag

-system audio audi concert 8głosników plus subwoofer

-podgrzewane przednie fotele

-skórzana kierownica trójramienna

-system głośnomówiący

-xenonowe reflektory

-czujniki parkowania audi parktronic

-alufelgi oryg.audi16cali

dsc06035a.th.jpg dsc06036.th.jpg dsc06027v.th.jpg

Quattro.wmv

Rodzi się nowy potwór:

maev.th.jpg

początek modyfikacji w planie:

cały pakiet zewnętrzny S4- czas realizacji 3 tygodnie wrrrr

Opublikowano

No tak, tylko nie napisałeś co tam w środku masz...

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jakieś modyfikacje przewidujesz??

Opublikowano

No to kolego przyjemnej jazdy i uciechy z prowadzenia :audi:

Gwarantuje Ci,ze poczytasz trochę forum i zaraz znajdziesz pomysły na pierwsze mody :)

Pozdro

Opublikowano

Większe felgi, dokładki w kolor zawias w dól i będzie super. :good: ładne autko i słuszny kolor :good:

Opublikowano

Ładna :) Pierwszy zalecany mod to z pewnością felunek - wstawisz 17" i już będzie o niebo lepiej :good: (nawet bez pomalowanych dokładek :decayed:).

Opublikowano

Moja totalnie seryjna niunia.Póki co brak planów na dalsze mody...

Czekaj czekaj - zaraz dostaniesz Dekalog, jaki należy przy serii spełnić i będziesz biedniejszy, ale za to usatysfakcjonowany :naughty::kox:

Opublikowano

Moja totalnie seryjna niunia.Póki co brak planów na dalsze mody...

Czekaj czekaj - zaraz dostaniesz Dekalog, jaki należy przy serii spełnić i będziesz biedniejszy, ale za to usatysfakcjonowany :naughty::kox:

Dobre :polew: sorry za OT :hi:

Opublikowano

Jest potencjal do rezania :decayed: Gratulacje i bezawaryjnego uzytkowania :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i właściwie się zaczęło,znudził mi sie wizerunek mojej czwórki,zainicjowałem pewne zmiany;p felga 19'' , do tego bixenon(zdjęcia zapodam w najbliższym czasie),w planach pełen pakiet s-line, gleby nie zrobie bo juz nie ma co obniżać,po programie myślę ,że przydadzą się lepsze hamulce i nowe sprzęgło.

0000

Opublikowano

fajna furka ale dokładki w kolor koniecznie

Opublikowano

ładniutki model, gratulacje i spokojnego użytkowania :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziwnie znajome te felgi :naughty:

Opublikowano

Jakies takie krzywe te felgi.. :mysli::tongue4::decayed:

Opublikowano

na takim kolorku fajnie wyglądają chromy :naughty: a co do felg to zajebioza :notworthy:

Opublikowano

Piękna felga i furka od razu inaczej się prezentuje :>

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A to zdziwko, dawno nie byłem pod MM i nie jestem na bierząco, a widzę, że spora zmiana :naughty: mogłeś przerzucić lampy i fele z poprzedniego... :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety felgi się :slina: troszkę skrzywiły ,a lamp nie udało się wynegocjować.Ale jest projekt także na wiosnę będzie co oglądać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.