Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po Resecie do ustawień fabrycznych dalej muli. Podczas ładowania w nocy wyłącza się i wyświetla się tylko ikona ładowania a co najgorsze budzik dzwoni według własnego uznania np nigdy w czwartki. Jest jakaś opcja żeby go zresetować na twardo wyczyścić wszystkie śmieci i żeby działał tak jak był nowy bez oddawania do serwisu? Mój ZTE blade Qmaxi2 pomimo tego że to nieudolna podróba S3 działa o wiele szybciej i nie zawiesza się tak często. Telefon kupiony w media markt 2 lata temu bez brandowanego softu jeżeli to w czymś pomoże. Clean master przyśpiesza go ale dosłownie na chwilę.

Zainstalowane apki:

1. FB plus messanger

2. Tapatalk

3. whatsapp

4. Zdjęcia google

5. Gazeta

6. clean master

7. yanosik

8. ETN radio

9. Torque

dodatkowo regularnie obsługiwany gmail jeżeli ma to jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma. Poczytaj na necie i pora na coś innego.

Za chwilę jeszcze bateria łupnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria już padła. Wymieniłem. Ma pochodzić jeszcze cztery miesiące zanim wezmę p8 lite.

Wymiana softu coś da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj ODINEM najnowszy soft z http://www.sammobile.com/

Tu spis oryginalnych romów do SGS3

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9300/XEO/

Albo coś z forum android. Tam znajdziesz też opis jak wgrywać soft odinem.

Ja używałem długo ArchiDroid. Telefon działał szybciej, bez lagów itd.

Przeszedłem z SGS3 wiele romów, swoją drogą telefon przypadł mi do gustu bardzo.

Obecnie wymieniem na P8 Max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wysokie progi. Chyba oddam do serwisu.

Dam Ci radę...nie bierz p8light bo po przesiadce z samsunga na to gowno będziesz rozczarowany....ale to tylko moja sugestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po parametrach wybrałem właśnie ten model. Co z nim nie tak ? Mój służbowy sony 4 aqua grzeje się jak popieprzony. Muszę używać dwóch telefonów i mam nadzieję że p8 lite nie bedzie mi robił za grzejnik bo jeden już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem P8lite i mam M4 bo nie wyrobiłem ładowania P8 co 6 godzin. Bubel jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co brać drugi grzejnik M4 ? Jak wypada optyka M4 w porównaniu do P8L ? Nie ukrywam że M4 wypada blado przy sgs3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma P8 lite i 1 dzień przy normalnym korzystaniu do dwóch dni...Do S3 nie ma co porównywać nawet :) Samsung odpada w przedbiegach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do S3 wgrałem Android 5.1 Lollipop i hula jak ta lala poczytaj forum androida i jak najszybciej zrób kopie systemu plików bo jak padnie to będzie cegła a jak będziesz miał kopie to go odratujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeap, ja polecam jednak wgranie odinem innego softu. Nie jest w tym nic skomplikowanego, a tutoriali na ten temat masaaa :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podstawa i pierwsza rzecz to kopia systemu plików

NIE danych

tylko system plików...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 4 sztuki S3 i mogę stwierdzić, że to dno. Android z 1GB RAM jest złomem. Miałem S3 LTE- wersja o niebo lepsza, ale szybko ubywała bateria. Miałem 3 sztuki S4 i ze wszystkich byłem zadowolony, a teraz powolutku szukam sobie Note 3. Sony z serii Z nie polecam z racji tej, że dostanie jedno pęknięcie i od razu dotyk siada. W przypadku samsunga tak nie jest. Ojciec w tygodniu zakupił sobie P8 Lite. Chwile się nim bawiłem i jest spoko. Działa dużo lepiej niż S3 i jest porównywalny do S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...