Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie włączająca się klimatyzacja poniżej 0 stopni?


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

witam..

dopiero co kupiłem Audi A4 i mam takie małe pytanko...

czy poniżej 0 stopni klimatyzacja ma prawo się nie włączać? ;(

bo u mnie nie działa... :no:

a niestety w cieple nie mam jak sprawdzić bo auto stoi na dworzu i ciągle jest śnieg.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma prawo się nie włączać, jest takie zabezpieczenie, u mnie wyłącz się nawet przy 2 stopniach z gwiazdka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kwestia modelu kilmy.

Brak ma bmw 3 (95') i można właczyć klimę poniżej 0 ale ona będzie tylko (i aż) jako osuszacz działała. W A4 powyżej 99 roku chyba też jest ten myk.

Chodzi o zawór obejściowy którego u nas nie ma (a szkoda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne, dokładniej klima przestaje się włączać poniżej 3st. niezłe ostrzeżenie przed oblodzoną droga, jeżeli nie mamy termometru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niska temperatura otoczenia... Po co chłodzić środek jak na zewnątrz 0 stopni, wystarczy sam nawiew

nie chodzi o chlodzenie tylko o szybsze odparowanie szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o chlodzenie tylko o szybsze odparowanie szyb

doklanie :good:. I dziwie ze sie nie zalacza... powiem szczerze ze nie mialme jescze okazji sprawdzic. W Vectrze mi sie zalaczala z klimatronica normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest niestety konstrukcja, ale silny nawiew przy niższej temperaturze działa całkiem skutecznie, przynajmniej u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest niestety konstrukcja, ale silny nawiew przy niższej temperaturze działa całkiem skutecznie, przynajmniej u mnie...

jest opcja nawiewu na przednią szybę i ona całkiem nieźle sobie radzi bez klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niska temperatura otoczenia... Po co chłodzić środek jak na zewnątrz 0 stopni, wystarczy sam nawiew

nie chodzi o chlodzenie tylko o szybsze odparowanie szyb

Odparowanie szyb powinno działać bezproblemowo. Naet mam wrażenie, że jak sie leciutko nagrzeje silnik to puszcza troszeczkę ciepełka z niego.

Co do klimy już tak jest. Temperatura niższa niż (chyba) +3 stopnie - klima nie załącza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niska temperatura otoczenia... Po co chłodzić środek jak na zewnątrz 0 stopni, wystarczy sam nawiew

nie chodzi o chlodzenie tylko o szybsze odparowanie szyb

Ja tam nie mam problemu z odparowywaniem szyb :naughty: zaopatrzyłem sie w specjalny srodek antyodparowujacy czy tam antyszronieniowy :wink4: spryskałem szybki dobrze wtarlem srodek i jest :gicior: szybki od srodka mi nie paruja :kox: produkt nie drogi ok.10 blach a cieszy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solarek4 daj nazwe bo tez kupilem cos takiego, ale niedosc ze sie nameczylem zeby szybe nim wyczyscis bo sie mazalo ze niewiem to jeszcze efekt byl taki sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone nzawe tego produktu Ci podrzucę pozniej bo teraz juz jej nie pamietam :rolleyes: Ten co kupiłem sprawuje się dobrze nie narzekam na niego :decayed: na każdy weekend sobie wetrę srodek w szybki i nie mam problemu :good: preparat firmy K2 jest ponoć rowniez dobry ale jeszcze go nie stosowałem :wink4: nazywa się K2 FOX mozesz go zobaczyc tutaj => http://www.k2.com.pl/index.php?option=com_k2produkty&filtr=on[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 18:47_________________________________________________

Solarek4 daj nazwe bo tez kupilem cos takiego

dropsone Środek jakiego osobiscie uzywam nazywa się " Arosan " jak na razie nie mam do niego zadnych zastrzeżeń :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solarek4 :good: musze sie wyposazyc

Przy takiej pogodzie jak jest teraz na pewno się przyda :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...