Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 1.9TDi AVF 253Ps 506Nm


daniels

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam możliwości usuwania całych wątków. Ktoś z moderatorów go wywalił.

zapewne tak,na twoją prośbę :D teraz doczytałem w tej a3 masz 360Km i ty sie porównujesz z 250Ps TDI??????

gratuluje wyobraźni :facepalm: jeszcze jakiś clip zapodaj reklama musi być,czypy trzeba robić przecież.....................

Do nikogo nie pisałem żeby usunąć mój temat. Możesz dopiąć moderatora który to zrobił.

Porównanie było z A4 200km 1.9tdi a nie do mojego auta. Porównywanie do innego auta z innym silnikiem nie ma większego sensu.

Film mojego auta wrzuciłem żeby pokazać że auto z dużymi heblami i na 19 calowych felgach tez może dobrze przyspieszać.

słuchaj napisze to widzisz różnice mocy??? czy to do ciebie nie dociera 250Ps vs 360Ps czujesz to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem co pisze?

Nie porównuje do mojej A3.

Dlatego ja zapytam Ciebie czy czujesz różnice 250km/506nm a 213km/425nm? W tej samej budzie i z tym samym silnikiem.

Edytowane przez Jarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem co pisze?

Nie porównuje do mojej A3.

Dlatego ja zapytam Ciebie czy czujesz różnice 250km/506nm a 211km/426nm? W tej samej budzie i z tym samym silnikiem.

wczoraj było 412Nm to przybyło przez noc? za***prza gość z góry albo na podnośniku na twoim clipie-ty myślisz że tu na forum siedzą debile i łykają takie farmazony co wypisujesz???????

100-200km/h robi w 18s jakoś mega wolno jak na ponad 250km.

Tu masz np. porównanie z 200km i 412Nm A4 który robi 100-200 w okolicach 17s

https://www.youtube.com/watch?v=5GXCpQpTvM4

przedwczoraj 412Nm dzis 425Nm to jest tuner moc wzrasta całodobowo

Edytowane przez baszmak7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "porownanie" to filmik i auto brata :) ksio87 wynik z hamowni zima wyszedl 213 koni 425nm pozdrawiam

Czytaj cały wątek jak juz coś cytujesz.

Ja tego auta w ogóle nie znam.

Edytowane przez Jarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już raz i teraz powtórzę porównywanie różnych aut z różnym silnikami nie ma większego sensu.

Skończ juz te przepychanki i nie rób śmieci w wątku Danielsowi bo tylko się pogrążasz.

A4 Danielsa jest bardzo fajnie zrobiona, przebieg momentu ma bardzo ładny tak samo dół obrotow jak na duże turbo. Auto zapewne nie jest do ścigania wiec co za różnica czy robi 200km/h sekundę mniej czy wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Uwazam ze auto jedzie bardzo dobrze jak na swoja mase i koła i heble, mam podobnie wystrojone b7 tylko ze w Q i sadzac po filmiku jest bardzo zblizone wszystko. Niestety masa i inne gadżety robią swoja. Pewnie jak by chciał sobie zrobić wyścigówkę to by kupił ibize albo jakies inne takie pudełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwumas też masz brd?

Sachs czy Luk sprzęgło? pytam bo mam u siebie do wymiany a też tam jakieś mody będe wykonywał :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wynik. Widać że motor zdrowy.
Chyba będzie krecha w maju :naughty:

Blachu też się szykuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film mojego auta wrzuciłem żeby pokazać że auto z dużymi heblami i na 19 calowych felgach tez może dobrze przyspieszać.

Heble to bardziej do hamowania niż przyspieszania :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film mojego auta wrzuciłem żeby pokazać że auto z dużymi heblami i na 19 calowych felgach tez może dobrze przyspieszać.

Heble to bardziej do hamowania niż przyspieszania :grin::grin::grin::grin:

nie uważasz ze chodziło mu o wage :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...