Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Jakie kupić opony - używane czy bieżnikowane ?


tomaszek5

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli nie masz mozliwosci kupic nowych, to szukaj używek w dobrym stanie :)

Dokładnie .. bieżnik na "nalewkach " poleci w mgnieniu oka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Dębice Frigo, kupiłem niegdyś do Mercedesa i dawały radę całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już musisz to tylko używki z tym że nie patrz tylko na bieżnik ale też na datę produkcji na oponie żeby z 10 lat nie miała ta zimówka.

Widzę że jesteś z Cze-wy.To podjedz na ulice Równoległą tam przed Inter-Carsem gość ma opony roczne,dwuletnie nówki z magazynów producentów i używki też ma więc coś powinieneś znaleźć w dobrej cenie.

Juwipol - Sprzedaż opon i felg ul. Równoległa 63

42-200 Częstochowa, woj. śląskie

(34)3662966 kom.601406269

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to używki, bieżnikowanych nie kupuj. Poszukaj na allegro lub na forum. Pewnie znajdziesz coś w dobrych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie używki - ale oby nie były bieżnikowane i w miarę świeży rok produkcji

Polecam Dębice Frigo, kupiłem niegdyś do Mercedesa i dawały radę całkiem nieźle.

Ostatnią zimę również przejeździłem (jeszcze nie :a4fan:) na takich oponkach i uważam ze stosunek cena/jakość jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj używanych bo bieżnikowane niewiadomo czy nie bedzie sie cos znimi dziac po pewnym czasie polecam Uzywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych bieżnikowanych ....używki lepiej ale pomyśl nad Dębicą jak pisał Yelo.....a tak w ogóle to ile chcesz przeznaczyć na owe oponki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kupiłem używki, 195/65/15 Dunlopy Wintersport'y (od wielu lat w czołówce ADACa) 6mm, komplet z założeniem, wyważeniem 340PLN. Chyba dobra cena eeee? W razie czego mogę polecić dobry zakład oponiarski w Poznaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kupiłem używki, 195/65/15 Dunlopy Wintersport'y (od wielu lat w czołówce ADACa) 6mm, komplet z założeniem, wyważeniem 340PLN. Chyba dobra cena eeee? W razie czego mogę polecić dobry zakład oponiarski w Poznaniu...

to bardzo rozsądna cena Deszcz zobacze sobie na spocie w niedziele oponki i pochwale się swoimi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalewki to lipa chociaż czasem można przejeździc nawet 3 sezony :] Używane są stare i twarde, nie lepiej kupić nowe ale słabszej firmy? Kormorana czy Rikena :tongue4:

zrobiłem w Golfie na bieżnikowanych 3 sezony. Auto zostało w rodzinie i robi już 5 zimę na nich - dwie w tym sezonie pasuje wymienić, jak dowali sniegu to do wymiany a jak bedzie spoko to oblatają... ale fakt były ciężkie i niełatwo je wyważyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...