Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosba o ocene zestawu do 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, planuje trochr zwiekszyc moc w swoim ANB i powoli zaczynam zbieranie gratow. Podpowiedzcie mi czy cos z tego nizej zmienic albo wywalic

Ic 550/140/65

Wtryski bosch 440cc

Turbo td04 chinol + kolektor wydechowy pod to turbo

Pompa paliwa 040

Regulator 4 bary

Cewki beru

Swiecie pfr6q (jakos tak szla ta nazwa)

Celuje w okolo 280-300km, silnik po 240k km przyjmie to na spokojnie czy lepiej wrzucic jakies td04 16 z volvo i wtryski volvo i ceelowac duzo nizej 220-230km?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

IC 180 obsadz i zrób wydech.

Opublikowano
  • Autor

IC 180 obsadz i zrób wydech.

Wydech + dp mam dlatego o tym nie wspomnialem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No to OK. Coś tam z mocą powinno wyjść. Jeszcze przepływkę 3 cale bym obsadził.

Opublikowano

Tak jak kolega pisał fmic przynajmniej 180 na rurach chociaż 60mm, regulator 4 bar masz juz, wtryski mogą być, co do turbo to większa rzeźba napewno niż wrzucenie jakiejs hybrydy z k03, a hybryde pakujesz p&p i moc tez w miare można zrobić. 220-230 to mozna zrobic na dobrej k03s.

Opublikowano

pod td04 icek to min. 180 i rury 2.5

maf 3''

reszta ok.

silnik to przyjmie

Opublikowano
  • Autor

Tak jak kolega pisał fmic przynajmniej 180 na rurach chociaż 60mm, regulator 4 bar masz juz, wtryski mogą być, co do turbo to większa rzeźba napewno niż wrzucenie jakiejs hybrydy z k03, a hybryde pakujesz p&p i moc tez w miare można zrobić. 220-230 to mozna zrobic na dobrej k03s.

Koszt zrobienia hybrydy z k03 to 1300-1700zl i mam max 270km a td04 sobie spokojnie bedzie dmuchac, nie do granic swoich mozliwosci i bedzie tyle samo za mniejsza cene :) a od spasowania td mam odpowiedniego magika co wsadzi wszystko wszedzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

przy td nie ma jakiejs mega rzezby ,więc pakuj td04 na kolektorze chinolu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, wstawię tutaj żeby nie zakładać nowego tematu.

Co o tym sądzicie? Jakiegoś znacznego przyrostu mocy nie ma, po tym co naczytałem się w necie jeszcze przed softem. Dodam, że został wycięty katalizator i wstawione większe wtryski.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6f0b10757edef85d

Edytowane przez Bejnar

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie gadaj że względem serii nie odczułeś przyrostu ponad 60NM !!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A nie myslales o gt28? Co prawda drozsze ale ma wiekszy zapas i nie bedzie tak obciazone jesli mowimy o tych ok 300ps. Minus gt28 to ze wstaje troche pozniej od td04 :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gt28 w 1.8t to porażka, jesli chcesz zeby ze swiatel objezdzaly Cie wszystkie tdi.

Na 280ps szedl bym w opcje robienia swojej k03 np u turbo tomi z Cieszyna. Koszt ok 1500zl a praktycznie masz nowe turbo.

Wtryski 440 mowisz o zielonych boschach? Sporo jest fake na allegro ciezko je odróżnić od ori a to za sprawa tego co sie dzieje na aliexpress.

Ja do siebie kupilem 430ccm takie jak sid ma na swoim sklepie. Wystepuja one w intercarsie za ok 70zl sztuka po rabatach, poki co sa ok wydajności nie brak leja ladnie a to podobno juz bosch z chinskiej fabryki.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

przy td nie ma jakiejs mega rzezby ,więc pakuj td04 na kolektorze chinolu

ile taki kolektor wytrzyma i jak długo?

orientuje sie ktoś ile kosztuje przystosowanie węży wodno-olejowych do td04?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.