Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CPMB 2.0 TFSI QUATTRO po delikatnym sofcie u Gregora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

asxqdefh.png

Edytowane przez szogun555

Opublikowano

CS obiecywał 300KM? :D

Opublikowano
  • Autor

Można było dołożyć jeszcze +20KM, ale po jeździe próbnej wystarczyło mi to co jest i nie potrzebuje więcej koksu :)

Opublikowano

Jak dla mnie i tak wynik bardzo ładny ;) patrząc na stare tfsi to na seryjnym osprzęcie można było zapomnieć o takich mocach a tym bardziej niutonie. Pewnie się już przyjemnie odpycha, co do 300PS na hamowni w CS może zrobią ale na innej możesz się zdziwić :grin:

Opublikowano

Witaj,

Najważniejszy jest przyrost Nm i jego rozkład w zakresie p. obrotowych :D

Napisz jakie są Twoje odczucia z jazdy i jak tiptronic sobie radzi?

PS. Ile waży Twoje B8?

Pozdrawiam!

Opublikowano
PS. Ile waży Twoje B8?

Masz na wykresie wagę.

Jak na sam soft to ładne cyferki. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Witaj,

Najważniejszy jest przyrost Nm i jego rozkład w zakresie p. obrotowych :D

Napisz jakie są Twoje odczucia z jazdy i jak tiptronic sobie radzi?

PS. Ile waży Twoje B8?

Pozdrawiam!

Różnica jest naprawdę spora, nie myślałem, że aż tak będzie się odpychać :) Mogliśmy dołożyć jeszcze z 20KM i 15Nm, ale wystarczy mi to co jest....

Grzesiek powiedział, że na tej turbinie można wykręcić 330KM, więc jest jeszcze spory zapas i mam nadzieje, że autko będzie długo służyło...:)

Opublikowano

Witajcie,

Faktycznie Afroo jest waga na wykresie, nie zauważyłem thnx :D

Ad rem. To potencjał na seryjnej turbince jest ładny!

Co tam za turbo siedzi ?

PS. Przy nie przesadzonym remapie powinno bezawaryjnie służyć.

PS2.Na jakiej oliwie latasz?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Turbo pewnie IHI.

Lekki sofcik i taka moc ale przede wszystkim moment w szerokim zakresie. Bez żadnych hybryd, pękających kolektorów i pompowania barów w ucho igielne...

Trzeba zbierać kase na B8 i jeździć spokojnie jak biały człowiek.

Gratuluję wyniku i szczerze pod ludzku zazdroszczę :)

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie jak napisał kolega wampir, turbo to IHI. :)

Co do oleju to zalałem Castrola, ale następna wymiana padła na Millersa ;)

Opublikowano

Ładnie to Wampir ujął!

nic dodać nic ująć!

Pozdrawiam i bezawaryjnego latania :D

Opublikowano

Fajnie to wygląda :) Zaczynam żałować sprzedażny mojej babci :huh: A miałem (prawie) termin z Gregorem :facepalm:


co do 300PS na hamowni w CS...

:whistling: :whistling: Na ich stronie niemal wszystkie samochody przyjeżdżają jako ponadprzeciętnie zdrowe sztuki.... :whistling: :whistling: Chociaż z drugiej strony np. Siemian czy Turdzi przyjeżdżali faktycznie prawie nowymi autami :whistling: :whistling:

Opublikowano

Częściowo przyjezdzają, częściowo doprowadza sie auta do stanu poprzez czyszczenie nagaru, wymiane glownych elementów typu maf, świece, sondy, DV, turbiny a potem robi pomiar serii, ze niby przyjechalo takie super sprawne. Przewaznie niestety jednak zawyza się pomiar serii,a potem powstają takie niewygodne tematy na streetracing o tym u kogo ile wyszło. Po kilku godzinach jak już wszystkim emocje opadną moderatorzy kasują posty i niby nie było tematu zeby nie psuć sobie wzajemnie opinii. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.