Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błękitne A4 B5 Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie :-)

Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem tego błękitnego wozidełka. Mój wybór padł na Audi A4 B5 z 1997roku z napędem quattro. Jest to moje pierwsze własne auto wiec cieszy bardzo.

DANE:

Marka: AUDI

Model: A4 [b5]

Pojemność skokowa silnika: 1781 cm3

Liczba drzwi: 4 - drzwiowy

Moc: 125KM

Napęd: Quattro

Biegi: Manualne (5)

Rok: 1997

WYPOSAŻENIE:

* elektryczne szyby 2x i 2x korbotronik

* elektryczna regulacja świateł

* 4 poduszki powietrzne

* klimatronik

* halogeny w lampach

* radio CD z Bluetooth

* felgi 17" + opony michelin 225/50/17

ZMIANY PLANOWANE:

* obniżenie zawieszenia

* znaczek quattro na grill z przodu

* instalacja LPG (prawdopodobnie już za tydzień)

Jeżeli chodzi na kraj pochodzenia to Niemcy. Proszę nie zwracać uwagi na tablice (założone byle jakie). Auto zostało sprowadzone przez mojego kolegę, długo czegoś takiego szukaliśmy, aktualny przebieg to 155tys km.

Kilka fotek:

312a300c93501b116abcbd1f2733e151.jpg

710f09fca562cf0a1755ad05a2e82471.jpg

9cbc65e11467387e11989078a8d516e4.jpg

fd89626b5bc4633dc9855af35674ecf7.jpg

Pozdrawiam wszystkich!

Kilka zdjeć z dzisiaj 28.03.2016

43f56b394fa1d9171f0e6f2e08f3a0f6.jpg

599c92e6864f4acb46e4d0651382b447.jpg

50d3ba967f8c56b779b525436ebd6cff.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez konrad_pro

Opublikowano

ladna.niemiec plakal?

Opublikowano
  • Autor

Gonił nas do Zgorzelca, dalej odpuścił.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka :D i ciekawy kolor chyba dość mało spotykany boo nogaro blue to chyba nie jest o ile mnie oczy nie mylą ;o ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lampy przód polift sobie dopisz do planów :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Lampy przód polift sobie dopisz do planów :rolleyes:

Na razie brak funduszy na to ale na pewno w przyszłości o tym pomyśle :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo ładna sztuka :D i ciekawy kolor chyba dość mało spotykany boo nogaro blue to chyba nie jest o ile mnie oczy nie mylą ;o ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Nogaro blue to nie jest ale faktycznie to bardzo malo spotykany kolorek. Na żywo wyglada swietnie :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mieszek taki dość styrany jak na 155 tyś ;) ładny kolorek, opona nie za baloniasta?

Opublikowano
  • Autor

Mieszek taki dość styrany jak na 155 tyś ;) ładny kolorek, opona nie za baloniasta?

Mieszek tylko przy gałce zmiany biegów przytarty ale nie jest zły. W planach jeszcze mam obszycie kierownicy to i mieszek zrobię.

Opony w porządku. Nie wyglądają baloniasto no i komfort ok przy takim rozmiarze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ma podobny rozmiar jak te Twoje opony na 17 tyle że u mnie cieńsze czyli 215/50 17 :)

Chce się zmienić ale jak inny zwalniają na dziurach tak ja nie muszę i pozwalam sobie na ich wyprzedzanie. Na tym rozmiarze zrobiłem 65 tys i wielowachacz nadal nie puka. Na zimie ma balony 15 wiec ich nie biore pod uwage :D

Wiec jak nie chcesz robić zawiechy to rozmiar idealny na lato. :decayed:

Opublikowano

Fajny kolorek :) mam taką samą tylko czerwoną :)

Opublikowano
  • Autor

Fajny kolorek :) mam taką samą tylko czerwoną :)

Trafiłem właśnie na Twoja ostatnio :) jak Ci sie sprawuje?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jestem zadowolony narazie nic sie nie dzieje a w zimie napęd robi robote :)

wygodne autko :)

Opublikowano
  • Autor

Jestem zadowolony narazie nic sie nie dzieje a w zimie napęd robi robote :)

wygodne autko :)

Nie miałem niestety okazji sprawdzić w śniegu no ale nawet na sypkim piachu daje radę :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

kolor sztosik :D

Opublikowano
  • Autor

kolor sztosik :D

Dziękuje kolego! :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kolor bardzo ładny.

Kiera ładuj z lifta,grill i lampy tak samo,kierunki w błotnik białe.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

kolor taki jak mój - pelican blue

Opublikowano
  • Autor

kolor taki jak mój - pelican blue

A szukałem oznaczenia tego koloru :) dziękuje!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolor bardzo ładny.

Kiera ładuj z lifta,grill i lampy tak samo,kierunki w błotnik białe.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Jaki koszt takiej modyfikacji?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No kolor nieziemski o.0 jaram się i też taki chcę ;d
Ta felga to 16? Jaki rozmiar opony?;]

Edytowane przez janeksroka

Opublikowano

kolor taki jak mój - pelican blue

A szukałem oznaczenia tego koloru :) dziękuje!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolor bardzo ładny.

Kiera ładuj z lifta,grill i lampy tak samo,kierunki w błotnik białe.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Jaki koszt takiej modyfikacji?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kierunki na allegro max 30 zl za dwa, Kiera to już zależy czy chcesz trojramienną czy 4-ramiona.. Za cały komplet do 300 zł pewnie trzeba dać (spokojnie kupisz wiso na swap kiery na forum) a Gril do 100 zł.. Lampy jak chcesz zwykle soczewki to ok.400 zl (pasują tez z anglika żeby je zrobić na EU to 5min roboty) a jak chcesz już iść na full to bixenon ale koszta dość duże ale warto..

Pamiętaj jak zaczniesz modzic to na jednym się nie skończy. [emoji6]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.