Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b6 1.8t AVJ nietypowy blad katalizator


EnD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie audi a4 b6 2001 1.8t avj odrazu zaznaczam ze szukalem na forum i jest wiele podobnych tematow ale kazdy jest rozwiazany a moj nadal nie a mianowicie wyskoczyl mi czek po podpieciu kompa wyszedl blad 2 sady lambda i katalizatora okazalo sie ze katalizator jest pusty srodek zostal usuniety i mam sama puszke pierwszy mechanik zaslepil sade czek zgasl po paru kilometrach znowu sie zaswiecil wzroslo spalanie i moc tez podupadla drugi mechanik wstawil reduktor do sady ale to rowniez nie pomoglo czek po wykasowaniu po kilku kilometrach wraca i nikt z okolicznych mechanikow niewie co z tym zrobic poza zalozeniem nowego katalizatora i tu moje pytanie czy jest jakis sposob zeby to obejsc i nie kupowac kata?? A jesli nie to czy zamiennik za 500zl bedzie dobrze dzialal chlop daje 12 miesiecy gwarancji ale to troche malo... Jeden gosc mowil mi zebym zaczipowal silnik na 180 bo mam 150 i to podobno eliminuje dzialanie drugiej sondy i pomija kata calkowicie ale niewiem czy to prawda dlatego tez zwracam sie do was bo niechce nieudanie wyrzucic pieniedzy a chce usunac czeka i cala usterke prosze o pomoc

Dodam ze mam gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobienie chipa będzie trochę kosztowne ale faktycznie zrobią ci program że tylnie sądy zostaną wykluczone z programu. można też wykluczyć same tylnie sądy programem i też błędu nie będzie jest to tańsze od chipowania aczkolwiek mając zdrowe 1.8t wybrał bym chipa dodatkowe 20-30 kucy dało by więcej frajdy z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli emulator nie zadziałał możesz udać się do dobrego elektronika który ci te 2 sondę wyłączy w aucie tak że komputer auta nie będzie jej widział.

Lecz na początek podaj nr błędu.

Może mieć to związek z instalacją gazową a nie z wycięciem katalizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...