Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] Zanika wyświetlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. ostatnio kumel robił mi wyświetlacz i działa ale do pewnego momentu, tzn- tak po 30 min po prostu zanika i niema nic tylko jest podświetlony. Wydaje mi sie ze zanika jak sie cieplo zrobi w samochodzie. Przed tym jak mi robił, to było na odwrót po czasie dopiero sie wyświetlało. Niewiem co jest grane może Wy pomożecie ? pzdr

Opublikowano

ciekłe kryształy zamarzaja

Opublikowano
  • Autor

tzn??jak można to naprawić.

Opublikowano
  • Autor

te zimne luty to poprawia sie lutownicą czy jak? bo chce sie zabrac za to ale jak lutownica potrzebna to zonk bo niemam.

Opublikowano

te zimne luty to poprawia sie lutownicą czy jak? bo chce sie zabrac za to ale jak lutownica potrzebna to zonk bo niemam.

jak zdołasz gwozdek rozgrzać do około 300 stopni to dasz radę bez lutownicy :wink4:

a tak na serio to potrzebna ci lutownica (najwygodniej kolbową) i topnik i jedziesz z koksem :)

Opublikowano

a co poradzic na brak odświetlenia guzików? wyświetlacz działa,funkcje działają.. a opis (zintegrowany z wszystkimi ściemnianymi elemantami ktorej działają) nie działa...

Opublikowano

Witam. ostatnio kumel robił mi wyświetlacz i działa ale do pewnego momentu, tzn- tak po 30 min po prostu zanika i niema nic tylko jest podświetlony. Wydaje mi sie ze zanika jak sie cieplo zrobi w samochodzie. Przed tym jak mi robił, to było na odwrót po czasie dopiero sie wyświetlało. Niewiem co jest grane może Wy pomożecie ? pzdr

Trzeba poprawić zimne luty na kostce wyświetlacza od klimatronika.

Co do robieniem tego za pomoca gwoździa, to odradzam, bo można się nieźle poparzyć, a robota będzie mizerna.

Jak nie masz lutownicy, to co stoi na przeszkodze zakup takowej? Wystarczy taka za 15zł. Ja kupiłem z wtykiem pod zapalniczkę, trochę cyny i po sprawie.

a co poradzic na brak odświetlenia guzików? wyświetlacz działa,funkcje działają.. a opis (zintegrowany z wszystkimi ściemnianymi elemantami ktorej działają) nie działa...

Sprawdź żarówki, trzeba wyjąć panel.

Opublikowano

a co poradzic na brak odświetlenia guzików? wyświetlacz działa,funkcje działają.. a opis (zintegrowany z wszystkimi ściemnianymi elemantami ktorej działają) nie działa...

Sprawdź żarówki, trzeba wyjąć panel.

to są diody i są ok bo na stole podłączony był panel

Opublikowano

otis8 a przelutowałeś złącze, w które wpinasz taśmę? podświetlenie przycisków też nie będzie działało jeśli tam jest zimny lut

Opublikowano
  • Autor

jednak to były luty już jest zrobione i działa wszystko git pozdrawiam

  • 1 rok później...
Opublikowano

no dobra panowie odświeżam temat :gwizdanie: w moim przypadku na poczatku wyswietlacz migal ostatnim czasem gdy samochod jest zimny wszysctkie cyferki znaczki itp gasna :confused4: wyczytalem ze trzeba reanimowac jakies zimne luty ale niestety do elektrykow nie naleze wiec nie wiem zbytnio czego szukac jesli ktos mogl by opisac lub gdyby ktos zapodaal jakas fotke bym byl bardzo wdzieczny

Opublikowano

no dobra panowie odświeżam temat :gwizdanie: w moim przypadku na poczatku wyswietlacz migal ostatnim czasem gdy samochod jest zimny wszysctkie cyferki znaczki itp gasna :confused4: wyczytalem ze trzeba reanimowac jakies zimne luty ale niestety do elektrykow nie naleze wiec nie wiem zbytnio czego szukac jesli ktos mogl by opisac lub gdyby ktos zapodaal jakas fotke bym byl bardzo wdzieczny

przeczytałeś ten wątek w ogóle :?: :bicz3:

Opublikowano

przeczytałem i pytam sie konkretnie czy ma ktos jakies zdjecia lub jakis dokladny opis

Opublikowano

przeczytałem i pytam sie konkretnie czy ma ktos jakies zdjecia lub jakis dokladny opis

no kur.... :wallbash: a linka klikałeś od Solara :?:

Opublikowano

niekturym czarno na białym nie wystarcza :polew: i trzeba dodatkowo naświetlić temat

Opublikowano

niekturym czarno na białym nie wystarcza :polew: i trzeba dodatkowo naświetlić temat

Ó

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.