Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszki silnika,skończyły sie?


tkamicki5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam problemik z drganiami budy na wolnych obrotach na postoju,podejrzewam że im cieplej bedzie to bedzie to sie nasilało.także nagrałem krótki film przy sprawdzaniu czy to mogą być poduchy,silnik podskakuje ale czy to już koniec poduch czy to ich normalna praca?pomożecie?jak przyłoże ręke do silnika to drży tak samo jak buda właśnie, plecionka wygląda na całą i nie jest obkopcona chociaż widać że jeszcze nie była wymieniana nigdy,sprzegło jak wciskam nie ma żadnej różnicy.aha i jak gasze autem bądź zapalam to mocno rzuci budą dość też

Tutaj filmik: https://www.youtube.com/watch?v=8_SiLDeqro0&feature=youtu.be

z góry dzieki i Wesołych Swiąt wszystkim :)

Edytowane przez tkamicki5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda mi na uszkodzone poduchy skrzyni bo silnik sie buja przód tył jak chce :) wejdź pod auto zobacz poruszaj łomem będzie wszystko widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduchy skrzyni też mogą powodować drgania całej budy? dodam że jak leciutko choćby dodam gazu to już nie czuje żadnych drgań ale wróca obroty do jałowego to powraca.


drążek zmiany biegów jakoś nie zauważyłem żeby drżał...sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc walczylem w jednym aucie z drganiami na wolnych obrotach. Wymienilem poduchy silnika, plecionke odboj przedni itd.W zyciu bym nie pomyślał ze poduchy skrzyni moga powodować drgania- a okazuje sie ze mogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...przyjrze sie im ;) może faktycznie masz racje i w moim przypadku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% poduchy silnika, ja ostatnio zmieniłem i zero drgań. Pamiętaj żeby od razu dwie wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha,czyli podzielne już zdania..no ciekawe wolałbym żeby to poduchy skrzyni jednak były hehe


brat ma 1.8T Q i sprawdzałem u niego i powiem Wam że tak samo albo może troche mniej silnik podskakuje ale żadnych drgań nie ma u niego...nie wiem już sam może faktycznie od skrzyni


sprawdze jak coś te poduszki skrzyni ale nie wykluczam tych silnika,może jednak to one


Przyjrzałem sie drążkowi zmiany biegów i lekko sie trzęsie ale nie zeby jakos mocno.pod auto wejde po świętach dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego i co sprawdzałeś te poduchy??? u mnie tez podobnie silnik wyskakuje jak próbuję ruszyć na ręcznym. i cały dygocze na wolnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie,zajobek w pracy jest i nie mam kiedy po pracy zajechac,mysle ze do weekendu albo w weekend ogarne temat.

Fajnie by bylo jakby wstawił filmik ktoś komu nic nie trzesie auto i wtedy jak zachowuje sie silnik na poduchach na ręcznym.byloby jakies porównanie.także jeśli mógłby ktoś to byłbym wdzięczny i to nie pewnie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...