Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daję do myślenia :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pierxxle. Nie wiem jak oglądam wypadki z udziałem takich samochodów to zawsze zostaje pół samochodu tylko zastanawiam się czy ludzie zawszę zapierniczają czy po prostu te auta się tak rozpadają na kawałeczki.

Opublikowano

Z kierowcy niewiele zostało. Aż mi słabo się robi jak widzę takie coś

Opublikowano

Ja pierxxle. Nie wiem jak oglądam wypadki z udziałem takich samochodów to zawsze zostaje pół samochodu tylko zastanawiam się czy ludzie zawszę zapierniczają czy po prostu te auta się tak rozpadają na kawałeczki.

Przy tej mocy gdzie silnik jest z tyłu i nic z przodu nie ma co przyjmować siły uderzenia a wszystko jest z włókna to nie ma sie chyba co dziwić, że tak wygląda auto po spotkaniu z latarnią....

Opublikowano

Jedyny ogarnięty to gostek co to nagrywał.

Dziwi mnie tylko czemu straż nie użyła sprzętu by wydostać rannego z wraku,oni z łomem podeszli :facepalm:

Dobry filmik na szkółkę kierowców.

Opublikowano

Jedyny ogarnięty to gostek co to nagrywał.

Dziwi mnie tylko czemu straż nie użyła sprzętu by wydostać rannego z wraku,oni z łomem podeszli :facepalm:

Dobry filmik na szkółkę kierowców.

Bo to Rosja jest...

Opublikowano

Podejrzewam że za niedługo ten wrak będzie na aukcjach jako " nie bity - igła "

Opublikowano
  • Autor

Podejrzewam że za niedługo ten wrak będzie na aukcjach jako " nie bity - igła "

no silnik praktycznie nie ruszony heh

Opublikowano

Nieźle przysmarował w tą latarnię.


Dziwi mnie tylko czemu straż nie użyła sprzętu by wydostać rannego z wraku,oni z łomem podeszli

A mnie nie.

Nie było potrzeby bo nie był zakleszczony.

Opublikowano

Nieźle przysmarował w tą latarnię.

Dziwi mnie tylko czemu straż nie użyła sprzętu by wydostać rannego z wraku,oni z łomem podeszli

A mnie nie.

Nie było potrzeby bo nie był zakleszczony.

Ale nie w tym sek.

Sredniej klasy sprzet dwa giecia max 3min roboty i gostek wychodzi jak male dziecko.

Chodzi o czas przeciez wiesz o tym dobrze.

Swoj a droga i tak dosc ladnie wygladal po tym jak go wyciagneli.

Opublikowano
  • Autor

Nieźle przysmarował w tą latarnię.

Dziwi mnie tylko czemu straż nie użyła sprzętu by wydostać rannego z wraku,oni z łomem podeszli

A mnie nie.

Nie było potrzeby bo nie był zakleszczony.

Ale nie w tym sek.

Sredniej klasy sprzet dwa giecia max 3min roboty i gostek wychodzi jak male dziecko.

Chodzi o czas przeciez wiesz o tym dobrze.

Swoj a droga i tak dosc ladnie wygladal po tym jak go wyciagneli.

Pasażer ponoć przeżył

Opublikowano

Japier... daje do myślenia. Myślę ze byłby to dobry filmik do kampanii zdejmij nogę z gazu...

Opublikowano

Byłby też dobry do innej kampanii, która nazywałaby się "Jak pomóc ledwie żywemu poszkodowanemu w wypadku przejść na tamten świat"!!

Jedna podstawowa kwestia: założenie kołnierza usztywniającego i machanie tą głową, nawet gdyby jakimś cudem nie mieli bo to Rosja to jedna osoba powinna rękami stabilizować szyję. Ok było tylko dwóch Panów ratowników (ale pomocnych gapiów można było użyć)

Gdyby tylko to było zrobione niech dalej sobie prowadzą działania jak na filmie.

Może i pasażer przeżył ale ważne jeszcze w jakim stanie. Jeśli przy takim wypadku udało mu się przeżyć to szkoda by przy działaniach po zdarzeniu ktoś zrobiłby z niego roślinę.

Apropo stażaka to bardzo prawdopodobne, że przyszedł z łomem bo gość był wyciągnięty a kierowca zostaje w samochodzie (bynajmniej w Polsce trupa się nie rusza na początku) a łom był do odłączenia akumulatora (nie ma sensu bawić się w szukanie i odkręcanie klem).

Opublikowano

Teraz dwa fakty ,1 glupi kierowca bez umiejtnosci i mozgu ,ktory nie szanuje zycia innych w drogiej furze,co mysli ze da rade ,a jak nie to ta cudowna konstrukcja lambo go uratuje,2 metalowa\betonowa latarnia pieknie zweryfikowala wytrzymalosc pojazdu ,jakby byla nowej generacji wyszli by calo,szkoda ofiar a tym bardziej rodzin tych ludzi ,ale powiem jedno ,jednego potencjalnego nieswiadomego zamachowca mniej,przykre ale prawdziwe

Tdraz przestroga dla wszystkich ,w samochodach nie jestescie bezpieczni i niesmiertelni ,noga z gazu i troche rozwagi ,gdzie mozna bezpiecznie to cisnij ,a w reszcie okolicznosci wolniej

Opublikowano

Sredniej klasy sprzet dwa giecia max 3min roboty i gostek wychodzi jak male dziecko.

Oczywiście ale zauważ że to Rosja,

Opublikowano

Gdyby silnik był z przodu byłoby znacznie lepiej

Opublikowano

Pewnie tak ale bylo auto jakie bylo

Opublikowano

Nieźle przysmarował w tą latarnię.

Dziwi mnie tylko czemu straż nie użyła sprzętu by wydostać rannego z wraku,oni z łomem podeszli

A mnie nie.

Nie było potrzeby bo nie był zakleszczony.

Ale nie w tym sek.

Sredniej klasy sprzet dwa giecia max 3min roboty i gostek wychodzi jak male dziecko.

Chodzi o czas przeciez wiesz o tym dobrze.

Swoj a droga i tak dosc ladnie wygladal po tym jak go wyciagneli.

Pasażer ponoć przeżył

jeżeli tak nazywasz bycie w śpiączce... to tak, pasażer żyje!

Opublikowano

Więcej się nie dało zacytować ?

Do której wypowiedzi się odnosisz ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.