Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mialem vredesteiny i sobie chwalilem

no to poczytaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323693-wystrzal-vredestein-ultrac-sensata/

Ja Cie rozumiem, nie mniej jednak nie zmienia to rzeczy, że ja miałem i sobie chwalilem. :)

Dokladnie miałem model Vredestein Sportrac 5

Edytowane przez sentinell

Opublikowano

A ludziom strzelają Ultrac Sessanta :)

Opublikowano

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 Run Flat .Koledzy a te opony,coś jestem negatywnie nastawiony na run flaty.

Opublikowano

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 Run Flat .Koledzy a te opony,coś jestem negatywnie nastawiony na run flaty.

Gdyby nie run flat to bys mial cale fele poobcierane jak Cie ciagnie do kraweznikow :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Ja ze swojej strony polecam Sava Intensa UHP.

Śmigam na gumach 225/40/18 i zarówno na mokrym jak i suchym przewidywalne, dość ciche.

Opublikowano

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 Run Flat .Koledzy a te opony,coś jestem negatywnie nastawiony na run flaty.

Gdyby nie run flat to bys mial cale fele poobcierane jak Cie ciagnie do kraweznikow :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Tzn ??

Opublikowano

No run flat to opona z rantem, ktory chroni felge :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ale głupoty gadasz dakine :D runflat to typ opony co ma tak mocne boki że można na nich jechać bez powietrza

jak dla mnie koszmarnie twarde

rant ochronny oznacza sie inaczej :P

Opublikowano

ale głupoty gadasz dakine :D runflat to typ opony co ma tak mocne boki że można na nich jechać bez powietrza

jak dla mnie koszmarnie twarde

rant ochronny oznacza sie inaczej [emoji14]

To, ze bez powietrza to tez prawda :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja nie mam runflatów a mam rant ochronny, zalezy od modelu opony gy asymetric 2 taki ma normalnie :P jakbym mial goodyeary na runflacie od razu zmieniałbym na zwykłe, bo dla mnie to tragedia :P

Edytowane przez Ans

Opublikowano

ja nie mam runflatów a mam rant ochronny, zalezy od modelu opony gy asymetric 2 taki ma normalnie [emoji14] jakbym mial goodyeary na runflacie od razu zmieniałbym na zwykłe, bo dla mnie to tragedia [emoji14]

Zwracam honor, bylem zle poinformowany [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Spoko luz, nie każdy musi wszystko wiedzieć, od tego forum właśnie jest :decayed:

Opublikowano

Spoko luz, nie każdy musi wszystko wiedzieć, od tego forum właśnie jest :decayed:

<like> [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie niedawno kupiłem B8 i muszę kupić nowe opony na lato. Rozmiar opon to 245/40 R 18. Zastanawiam się na Barum Bravuris 3, gdzie za kpl trzeba zapłacić około 1600 zł. Co myślicie o tych oponach? Może macie jakieś inne propozycje?

Opublikowano

Wystarczy przejrzeć kilka stron w tył. Te opony też były omawiane jakiś czas temu.

Opublikowano

Panowie niedawno kupiłem B8 i muszę kupić nowe opony na lato. Rozmiar opon to 245/40 R 18. Zastanawiam się na Barum Bravuris 3, gdzie za kpl trzeba zapłacić około 1600 zł. Co myślicie o tych oponach? Może macie jakieś inne propozycje?

w wielkim skrócie, jak chcesz coś tańszego to bierz śmiało ;)

Opublikowano

Może macie jakieś inne propozycje?

mamy sporo

i żadna z nich nie wspomina o tym co wymieniłeś

Opublikowano

Może macie jakieś inne propozycje?

mamy sporo

i żadna z nich nie wspomina o tym co wymieniłeś

To może rzucisz coś godnego polecenia w cenie nie przekraczającej 1800 zł za komplet? Przejrzałem wcześniejsze strony tematu i nie znalazłem nic o rozmiarze który szukam/

Opublikowano

Nokian ZLine np.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.