Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ja dodam coś od siebie na temat FULDY sportcontrol w rozmiarze 235/45/17

Zakupiłem nowe dwie sztuki (bo pozostałe dwie micheliny akurat jeszcze są ok), cena, jakość, ciacha, dobrze trzyma na suchym jak i mokrym.

Mam porównanie do:

michelin primancy - fulda sportcontrol - moim zdaniem fulda lepiej się klei, ciche obie tak samo...

uniroyal rainsport 2 - fulda sportcontrol- ur2 szybko ścierały się, wręcz w oczach znikały, ale za to nie do przeskoczenia na mokrym

Cena:

michelin 0:1 fulda

ur2 0:1 fulda

moim zdaniem, nie warto przepłacać aż tak bardzo jeśli jeździmy z głową (nie zawsze spokojnie)

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy które oponki będą lepsze :

FALKEN ZE 914 czy HANKOOK K115 ?

Szukam rozmiaru 16/205/55

Dzieki za pomoc.

Zdecydowanie Hankook.

Sam się nad nimi zastanawiałem, ale zwątpiłem po opiniach użytkowników, którzy twierdzą, że zimówki mają perfekcyjne, ale z letnimi już nie jest tak dobrze. Nie wiem, ile w tym prawdy.

Opublikowano

Tak jak wcześniej Ci pisałem man zimówki i letnie tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolony.letnie mam 235/45r17 i bardzo dobrze się spisują a na mokrym i nawet na dużych kałużach to rewelacja, jedyną rzeczą do której można się doczepić to hałas - przed kupnem tych opon czytałem opinie użytkowników i niektórzy pisali że w dłuższej trasie ciężko wytrzymać, ja ostatnio zrobiłem ponad 250km i ani ja ani pasażerowie nie odczuliśmy żadnego dyskomfortu z tego powodu.

Opublikowano

Ostatnia prośbą o opinie bo jutro chce zamowic :)

Hankook k115 czy może jednak nokian line . Rozmiar 16/205/55

Dzieki

Opublikowano

mam w drugim aucie (avensis2) k115 w tym rozmiarze i polecam

Opublikowano

Wiem , ze sa dobre opinie o obu oponach , ale ja pytalem ktorej lepsze :) Ew. brac tansze :) Do mnie przemawia Finski produkt bardziej od Koreanskiego

Opublikowano

ja mam te nokiany 18" w A6 C6 3.0 Tdi i są bardzo fajne. Bardzo ciche i dobrze trzymają i na mokro i na sucho.

Opublikowano

Do mnie przemawia Finski produkt bardziej od Koreanskiego

Tu akurat się z Tobą zgodzę, bo mam takie samo zdanie na ten temat :wink:

Opublikowano

Do mnie przemawia Finski produkt bardziej od Koreanskiego

no to bierz Nokiany

proste

Opublikowano

Mam Conti 205/55/16.Przed zmianą miałem Dunlopa,ale nigdy więcej w żadnym aucie.

Opublikowano

ale jakie? ja sobie bardzo chwalę, zarówno letnie jak i zimowe nie sprawują żadnych kłopotów

Opublikowano

No własnie kolego co tam z tymi Dunlopami bo mam nowe 2 sztuki leżą mi w garażu i jestem ciekawy jak sie na tym jeżdzi.

Edytowane przez julo23

Opublikowano

No własnie kolego co tam z tymi Dunlopami bo mam nowe 2 sztuki leżą mi w garażu i jestem ciekawy jak sie na tym jeżdzi.

Ja kupiłem komplet na ten sezon i narazie są ok,na suchym i mokrym dobrze trzymają
Opublikowano

Panowie a czy to prawda, że do Quatro najlepiej dawać opony z bieżnikiem asymetrycznym?

Jeżeli tak to jakie polecacie do 230 zł brutto / opona ? Rozmiar 205/55/R16 do mojej A4 B6.

Znajomy poleca Firestone TZ300A ale ma bieżnik symetryczny i tutaj prawie nikt o niej nie wspominał...

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tych opon znających temat

http://allegro.pl/4-x-nowe-nexen-n-fera-su4-225-40-18-rant-2014-24h-i5260943377.html

czy są one godne swojej ceny ??

czy są to badziewne opony ?

Opublikowano

Etykietę mają ładną :) Kiedyś miałem opony tej firmy w poprzednim aucie i nie narzekałem :)

Opublikowano

Zdecydowanie, ale wiele ludzi w tym wątku pisało, że strasznie szybko się ścierają...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.