Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Z kim jechać po auto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z kim polecacie jechać po Audi ?

Chodzi oczywiście o pomoc przy zakupie by nie kupić ulepa..

Może macie kogoś lepszego ?

https://www.facebook.com/AutazNiemieccom/?fref=ts

https://www.facebook.com/AutoMotoSerwisChannel/?fref=ts

Opublikowano

mogę Ci spokojnie polecić Roberta Kucińskiego, trochę osób z forum z nim jeździło, ja osobiście 2 razy i jestem zadowolony, jak będziesz chciał kontakt to PW :)

Opublikowano

Nie lepiej jechać samemu i jak samochód na pierwszy rzut oka się spodoba to wziąć go do ASO ? Prześwietlą go pod kątem historii serwisowania, mechanik obejrzy go z zewnątrz (miernik lakieru), od spodu(podnośnik, szarpaki), podepną komputer. Taka usługa w ASO Opel Olsztyn(nie wiem jak w Audi) kosztuje 300 zł.

Edytowane przez Faraday

Opublikowano

Auto tematu chyba chce jechać po auto za granicę Polski, a nie za granicę swojego miasta..

Opublikowano

W takim razie sorki :)

Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

... Z kimś kto się zna :D

Opublikowano
  • Autor

Do Niemiec lepiej chyba jechać z kimś kto robi w biznesie

Opublikowano

Przede wszystkim z kimś kto zna język niemiecki.

Opublikowano

Do Niemiec lepiej chyba jechać z kimś kto robi w biznesie

Tylko na tym polega chamstwo takich osób, że zapłacisz mu za usługę to jeszcze zarobi na tobie "górkę"

Opublikowano

http://www.auta-z-niemiec.com

mozesz poogladac ich filmy na YT pod tym linkiem:

Chyba najlepszy wybor

Opublikowano
  • Autor

Ktoś wie ile "śpiewają" za wyjazd ?

Opublikowano

Jak widze te ichnie ceny to nie wiem czy sie smiac czy plakac,

Kupno auta w de oraz zalatwienie formalnosci jak proste jak sranie.

Edytowane przez sssV

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem... sens korzystania z ich usług zaczyna się dopiero od ceny samochodu od co najmniej 30tyś zł...

Im zapłać, dojedź, gdzieś śpij, coś zjedź, tablice zjazdowe, zatankuj auto aby wrócić do PL.... i się robi co najmniej 3tyś... a gdzie przerejestrowanie...

Opublikowano

Oni zabierają Cię swoim samochodem. Płacisz od 1000 - 2500zł zależy jaki region De

Opublikowano

Nie masz nikogo w DE ?

Ja kupiłem swojego superba przez email i resztę przez rodzinę która wszystko wypytała.

Ale nie możesz nastawiać się na najniższe ceny bo przejedziesz się.

Jakie chcesz autko kupić i ile kasy masz ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

z Robsonem jedz

Opublikowano

Lepiej kupić w PL

Opublikowano

jeżeli chcesz Audi to raczej wyjdzie Cię drożej niż w PL, niestety czasy samochodów za 1000 euro skończyły się już dawno. Ostatnio jeździłem ze znajomym do Hamburga i niestety za dobrą i ładną a4 b6 2002 trzeba szykować od 4000-5000 euro, tańszych niestety też nie ma bo szybko schodzą.

Opublikowano

Ja tam raz wybrałem się z kumplem po auto dla niego. Ja jako kierowca. 3 auta mieliśmy upatrzone z czego tylko 1 udało się oglądnąć :)

wyjazd wieczorem, oglądanie samochodu z samego rana. Niemiec w komisie nic po angielsku czy polsku a my nic w po niemiecku ale i tak się kumpel z nim dogadał:)

Money talks:)

Zawiózł nas do urzędu po tablice zjazdowe i od razu powrót do PL.

Pamiętaj żeby mieć paszport ze sobą bo w urzędzie na inny dokument nie wydadzą Ci tych blaszek i wtedy nie wiem...laweta?:)

Opublikowano

chyba dowód

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.