Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem połączenia VAG'a z modułem klimatyzacji


regis

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam następujący problem: łącze się vag'iem z wszystkimi modułami autka i jest w porządku poza modułem klimatronika.

podczas próby połączenia wyświetlane są dziwne znaczki ( co obrazuja dwa poniższe zdjęcia) chodź nie zawsze się tak dzieje. vag bardzo często rwie połączenie i ciężko cokolwiek na tym module zrobić bo np żeby skasować jakiś tam błąd trzeba się bardzo szybko sprężyć żeby nie zerwało i połączenia i nie zaczeło łączyć ponownie. czy można coś z tym zrobić ? czy jest to uszkodzony sterownik kliamtronika ?

dodam jeszcze że nie mam żadnych problemów z kliamtronikiem poza tym, wszystko funkcjonuje jak najbardziej poprawnie.

http://www.wrzuta.pl/obraz/o3E7oazUUv/

http://www.wrzuta.pl/obraz/g5LsFnQksj/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie krzaczki mogą występować ja też tak mam i nic się nie dzieje, ale ze zrywaniem połączenia sobie poradziłem według opisu, który jest na forum tylko trzeba poszukać. Chodzi o ustawienia prędkości łącza itd. :szukaj: dział VAG prawdopodobnie w FAQ tego działu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam tak samo. Z wszystkimi modułami (oprócz klimatronika) łączę się bez problemów. Co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w menadzer urzadzen systemu--->porty com(klik)--->port komunikacyjny(jezeli nie wiesz ktory to bedzie to odlacz a nastepnie przylacz kabel vag to pojawi sie w portach)--->prawy myszy na port(klik) i wlasciwosci(klik)--->ustawienia portu(zmien przeplywnosc bitow z 9600 na 4800--->nastepnie zaawansowane u dolu okna--->zmniejsz bufor odbioru i transmisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...