Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które springi lepiej założyć: Eibach Pro Kit czy Eibach Sportline


grami121

Rekomendowane odpowiedzi

Które springi polecacie: Eibach Pro Kit czy Eibach Sportline do A4 B7? Obecnie mam zawiechę 1be i po wymianie amorów z przodu na bilstein b6 przód za wysoko stoi względem tyłu. Chciałbym wyrównać auto i jeszcze trochę opuścić tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja aktualnie jeżdżę audi a4 b7 avant i długo zastanawiałem się jakie sprężyny założyć żeby było ładnie wizualnie i dało się w miarę jeździć kupiłem sprężyny eibach sportline do tego koła 19" 225/35 i nie żałuje wygląd super z jazdą musisz trochę uważać ale da radę także gorąco polecam.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pro Kit auto minimalnie się obniży, bo tam są sprężyny -30mm. Będzie nawet troszkę komfortu. U mnie auto równo siedzi. Na Sportlinie już tak kolorowo nie będzie. Przód siada 45-50mm, a tył 35-40mm i komfort zdecydowanie na tym ucierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam B7 Avant na Sportline i amorkach ori S-Line przejechałem około 1tyś km na sprężynach dopiero usiadło około 2,5cm od zawieszenia S-line koła to 19'' 235/35r19 na komforcie dużo nie ucierpiało poczekam może jeszcze siądzie jak dla mnie za wysoko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy. Wybór już padł na ProKit. Jednak jeżdżę z małym synkiem i bałem się że na Sportlie będzie za twardo. Na razie brak czasu na montaż. Po majówce jak zamontuje dam znać jak się jeździ. Pozdrawiam


Jak obiecałem zdaję relację. Eibach Proo Kit już na pokładzie i jest za.....cie. Jak wspomniałem wcześniej miałem fabrycznie 1be czyli podobno -2cm od 1ba. Po zmianie przód zjechał aż o 3,5 cm w dół a tył o ok 2cm od tego co było . Wygląd auta mega fajny, ale najlepsze jest to, jak poprawił się komfort jazdy(jest podobnie sztywno na zakrętach jak na 1be,ale po załatanych dziurawych drogach jest dużo ciszej i mniej trzęsie. Sprawdziłem po wymianie springów jeszcze skuteczność amorków i o ok 10% wzrosła od tego co było na 1be.Co by nie było same ++++++

Edytowane przez grami121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jakie amortyzatory polecacie do sprężyn eibach sportline ponieważ kupiłem niby sportowe amortyzatory i po jednym dniu zaczęły stukać. Myślałem że to zawieszenie ale zmieniłem amorki na oryginalne i pukanie ustało tylko na tych amorkach jest dość miękko i pewnie niedługo się wyleją także szukam amortyzatorów w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezyny zawsze troszke potrzebuja aby sie ulozyc, tak z 1tkm,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też zmieniałem zawieche, trochę musiałem przejechać żeby wszystko się ułożyło :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie pod temat. Mam zawieche 1bv i chcialem troszke opuscic auto. Nie chce inwestwoac w gwint. Czy wystarczy wsadzic prokit -30mm zeby obnizyc troszke auto? A4 B7 Avant

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 1be i u mnie ładnie zjechał w dół. Najważniejsze, że poprawił mi się komfort jazdy. Przy 1bv może nie zejdzie w dół, ale będzie na pewno bardziej miękko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy wystarczy wsadzic prokit -30mm zeby obnizyc troszke auto? A4 B7 Avant

Nie zejdzie wiele na prokicie.

Sztywnosc pozostania podobna.

Eibach obniza o ok 35mm wzgledem 1ba.

1bv sa nizsze mniej wiecej 20mm.

Zejdzie jeszcze 10-15mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy wsadzic prokit -30mm zeby obnizyc troszke auto? A4 B7 Avant

Nie zejdzie wiele na prokicie.

Sztywnosc pozostania podobna.

Eibach obniza o ok 35mm wzgledem 1ba.

1bv sa nizsze mniej wiecej 20mm.

Zejdzie jeszcze 10-15mm.

Czyli zostaje gwint?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub Eibach sportline. :)

O ile zejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub Eibach sportline. :)

O ile zejdzie?

z 30mm od tego co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna założyć sprężyny Eibach pro kit na amortyzatory 1BE ? Nie wyleje ich ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy mozna założyć sprężyny Eibach pro kit na amortyzatory 1BE ? Nie wyleje ich ?

Ja mam w 1BA i zyja.

Chyba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna założyć sprężyny Eibach pro kit na amortyzatory 1BE ? Nie wyleje ich ?

Ja mam w 1BA i zyja.

Chyba :decayed:

Właśnie chyba [emoji3]

Dlatego wolę zapytać [emoji3]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego predzej 1BE wytrzyma niz 1BA bo sa fabrycznie przystosowane do nizszego zakresu pracy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego predzej 1BE wytrzyma niz 1BA bo sa fabrycznie przystosowane do nizszego zakresu pracy,

Tak też właśnie myśle. Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...