Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę miał 2 miejsca ale wyjeżdżam po 17 kolo 18 polko to was mogę zgarnac

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...wiem, że jest jeszcze albo tylko tydzień do Zatoru...w moim przypadku ...tylko. I moje a raczej nasze (i Ewki) pytanie brzmi...czy ktoś Nas zabierze?! Pytam jakby się nie udało auta na czas poskładać, bo części są pozamawiane, ale wiecie sami jak to czasem bywa.

:wink:

P.s. Pajda...wiem, że miałem Cię wziąć , ale narazie sam nie wiem co będzie :disgust:

Noł problem, przecież w 4 osoby chyba się zmieścimy :decayed:

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja będę wiedział na dniach czy będę jechał w piątek czy w sobotę bo trochę się plany pozmieniały dam znać

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o której będę musze sprawdzić pociąg

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo o jak mi kuzyn odpadnie z wyjazdu to się zwolni u mnie miejsce w aucie i jak będziesz chciał to pod jedz do gliwic to cie zgarne

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o której będę musze sprawdzić pociąg

:D
A ty co? Będziesz na Zatorze?

Kupić ci też bilet na pociąg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...wiem, że jest jeszcze albo tylko tydzień do Zatoru...w moim przypadku ...tylko. I moje a raczej nasze (i Ewki) pytanie brzmi...czy ktoś Nas zabierze?! Pytam jakby się nie udało auta na czas poskładać, bo części są pozamawiane, ale wiecie sami jak to czasem bywa.

:wink:

P.s. Pajda...wiem, że miałem Cię wziąć , ale narazie sam nie wiem co będzie :disgust:

Noł problem, przecież w 4 osoby chyba się zmieścimy :decayed:

...to super :decayed: bo turbo dopiero w poniedziałek się będzie robic a dotrze zapewne w środę. Ale jeszcze parę rzeczy chce zrobić przed założeniem "czapki" (głowicy), aby potem już nie kopać ;)

Będziem w kontakcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o której będę musze sprawdzić pociąg

:D

A ty co? Będziesz na Zatorze?Kupić ci też bilet na pociąg?

bidoki zabrać was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o której będę musze sprawdzić pociąg

:D

A ty co? Będziesz na Zatorze?Kupić ci też bilet na pociąg?

bidoki zabrać was?

mnie tak o ile jedziesz koło 18 - 18:30 jeśli wcześniej to się nie wyrobię :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce a będę jechać autem to też mogę zgarnąć 2 osoby, polko mogę Was zabrać o ile będzie padać bo jak sucho to chyba na moto podjedziemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce a będę jechać autem to też mogę zgarnąć 2 osoby, polko mogę Was zabrać o ile będzie padać bo jak sucho to chyba na moto podjedziemy :decayed:

...dziękuję...narazie miejsca mamy zarezerwowane u Pucków :) A Ponadto Rybnik mamy o " rzut kamieniem " :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bedzie

pogoda to ruszam juz z rana biore rower i jade pokrecic na wadowice itd. I wrócę na ok 18 na ośrodek. Jutro bede rozmawial z.nimi gdzie bezpiecznie moge schować rower bo jak go dam do dpmku to może mu zaszkodzić.... A Jak zdrowie pozwoli to i w sobote gdzies pykne rowerkiem na dwie max 3 godzinki botereny tam są rewelka ponoć...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...wiem, że jest jeszcze albo tylko tydzień do Zatoru...w moim przypadku ...tylko. I moje a raczej nasze (i Ewki) pytanie brzmi...czy ktoś Nas zabierze?! Pytam jakby się nie udało auta na czas poskładać, bo części są pozamawiane, ale wiecie sami jak to czasem bywa.

:wink:

P.s. Pajda...wiem, że miałem Cię wziąć , ale narazie sam nie wiem co będzie :disgust:

Noł problem, przecież w 4 osoby chyba się zmieścimy :decayed:

...to super :decayed: bo turbo dopiero w poniedziałek się będzie robic a dotrze zapewne w środę. Ale jeszcze parę rzeczy chce zrobić przed założeniem "czapki" (głowicy), aby potem już nie kopać ;)

Będziem w kontakcie ;)

Ty to sobie spokojnie składaj żeby przypadkiem się nie okazało że zapomniałeś czegoś dokrecić:)

A o dojazd na Rybnik sie nie martw bo mamy do Was bardzo blisko więc odbiore Was prosto z domu.

No to teraz pyrsk, trzeba ćwiczyć forme!

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to sobie spokojnie składaj żeby przypadkiem się nie okazało że zapomniałeś czegoś dokrecić:)

A o dojazd na Rybnik sie nie martw bo mamy do Was bardzo blisko więc odbiore Was prosto z domu.

No to teraz pyrsk, trzeba ćwiczyć forme!

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Normalnie... "skarb a nie człowiek" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja coś potrenuję delikatnie prze Zatorem - toż tylko tydzień został :kox:

Psyt i METAXA :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrócilem z treningu i nie ma zle dwóch kolegów poległo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...