Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Insignia Sports Tourer 1.4T 140KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ten silnik jest też winnych modelach opla? np astra, meriva ?

Opublikowano
  • Autor

Tak. Od Astry J, Meriva B, mokka, zafira c

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A silniki 2.0T i 2.8, też są z nimi jakieś problemy czy to są udane silniki?

Opublikowano
  • Autor

Nie interesowałem się nimi, nie pomogę ;-)

Opublikowano

zaczyna mnie coraz bardziej opel interesowac.... czyli jak szukać insigni to po 2012 roku, gdzie juz poprawione jest to, co sprawiało kłopoty ?

a powiedz mi jak kwestie eksploatacyjne wygladaja w porównaniu do Audi? cenowo jeżeli to nie tajemnica....

poczatkowo myślałem nad Vectra C ale podobno coś z zawieszeniem tylnim nie halo i problemy z geometria są...

Opublikowano

Ople są dobre ale bardzo głośne w środku .

Opublikowano

na temat głośnosci też niech moze wypowie sie właściciel :)

Opublikowano
  • Autor

zaczyna mnie coraz bardziej opel interesowac.... czyli jak szukać insigni to po 2012 roku, gdzie juz poprawione jest to, co sprawiało kłopoty ?

a powiedz mi jak kwestie eksploatacyjne wygladaja w porównaniu do Audi? cenowo jeżeli to nie tajemnica....

poczatkowo myślałem nad Vectra C ale podobno coś z zawieszeniem tylnim nie halo i problemy z geometria są...

Tak, większość tych bolączek została wyeliminowana po tym roku. No na pewno taniej eksploatacja niż w audi. Na razie zbyt krótko ją mam, żeby pisać o jakiś kosztach, więcej dowiedziałbyś się na dwóch forach ( www.opel-insignia.com.pl , insignia-club.pl ).

Jeśli chodzi o vectrę c, to problem z tym tylnym nietrwałym zawieszeniem wyeliminowali (albo znacznie przedłużyli trwałość - nie pamiętam już) albo po 2006 albo 2007.

Jeśli chodzi o głośność to fakt, w oplu jest głośniej niż w audi. Słychać bardziej opony (w zależności od opony bardziej lub mniej) i lekko szum powietrza gdzieś z okolic ramy drzwi. Jeśli chodzi o szum to nie jest on jakoś specjalnie drażniący. Wkurzały mnie za to całoroczne GY 4season, one dawały się we znaki w środku.

Najlepiej chyba jest się przejechać gdzieś na trasie (szybciej) i samemu ocenić, czy wyciszenie zadowala ;-)

Edytowane przez pawelwor

Opublikowano

Miałem opla vectre opc z 2007r wszystko ok ale przy większych prędkościach głośno w porównaniu do audi .

Opublikowano
  • Autor

Też miałem VC. Vectry są głośniejsze w środku od insignii

Opublikowano

insignie cięzko moim zdaniem porównac do A4. Bardziej w jednej linii stawiana jest z A6 i tutaj wyciszenie A6 góruje.... ale czy jest głosniejsze od A4? A4 w klekocie do super cichych nie nalezy...

Opublikowano

Jaką skrzynię tam masz, sławne M32?

Opublikowano

Władimiriec mistrzem drugiego planu B)

Opublikowano
  • Autor

insignie cięzko moim zdaniem porównac do A4. Bardziej w jednej linii stawiana jest z A6 i tutaj wyciszenie A6 góruje.... ale czy jest głosniejsze od A4? A4 w klekocie do super cichych nie nalezy...

A to coś nowego :decayed:

Jaką skrzynię tam masz, sławne M32?

Tak, sławne po jakiś już modernizacjach fabrycznych

Opublikowano

rozrząd masz na łancuchu?

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to tak :-)

Opublikowano

Koła malutkie... :(

Opublikowano

osiągi z tego co w katalogu pisza to 10.9 s do 100 czyli jak 1.9 TDi 110 ps, ktory ma 11 s.... A6 c4 R5 2.5 Tdi ma 9.9... hmmmm

Opublikowano
  • Autor

d*py nie urywa, ale wolne (tym bardziej po programie) wcale to nie jest ;)

Koła małe, opony na nich jak balony, ale komfort jest ;-)

Opublikowano

Ja mam wrażenie, ze tu każdy szuka wad, to opony, to koła, a to, ze opel...

Bardzo fajne autko, niech służy jak najdłużej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.