Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Insignia Sports Tourer 1.4T 140KM


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

a ten silnik jest też winnych modelach opla? np astra, meriva ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Od Astry J, Meriva B, mokka, zafira c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A silniki 2.0T i 2.8, też są z nimi jakieś problemy czy to są udane silniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie coraz bardziej opel interesowac.... czyli jak szukać insigni to po 2012 roku, gdzie juz poprawione jest to, co sprawiało kłopoty ?

a powiedz mi jak kwestie eksploatacyjne wygladaja w porównaniu do Audi? cenowo jeżeli to nie tajemnica....

poczatkowo myślałem nad Vectra C ale podobno coś z zawieszeniem tylnim nie halo i problemy z geometria są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie coraz bardziej opel interesowac.... czyli jak szukać insigni to po 2012 roku, gdzie juz poprawione jest to, co sprawiało kłopoty ?

a powiedz mi jak kwestie eksploatacyjne wygladaja w porównaniu do Audi? cenowo jeżeli to nie tajemnica....

poczatkowo myślałem nad Vectra C ale podobno coś z zawieszeniem tylnim nie halo i problemy z geometria są...

Tak, większość tych bolączek została wyeliminowana po tym roku. No na pewno taniej eksploatacja niż w audi. Na razie zbyt krótko ją mam, żeby pisać o jakiś kosztach, więcej dowiedziałbyś się na dwóch forach ( www.opel-insignia.com.pl , insignia-club.pl ).

Jeśli chodzi o vectrę c, to problem z tym tylnym nietrwałym zawieszeniem wyeliminowali (albo znacznie przedłużyli trwałość - nie pamiętam już) albo po 2006 albo 2007.

Jeśli chodzi o głośność to fakt, w oplu jest głośniej niż w audi. Słychać bardziej opony (w zależności od opony bardziej lub mniej) i lekko szum powietrza gdzieś z okolic ramy drzwi. Jeśli chodzi o szum to nie jest on jakoś specjalnie drażniący. Wkurzały mnie za to całoroczne GY 4season, one dawały się we znaki w środku.

Najlepiej chyba jest się przejechać gdzieś na trasie (szybciej) i samemu ocenić, czy wyciszenie zadowala ;-)

Edytowane przez pawelwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem opla vectre opc z 2007r wszystko ok ale przy większych prędkościach głośno w porównaniu do audi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

insignie cięzko moim zdaniem porównac do A4. Bardziej w jednej linii stawiana jest z A6 i tutaj wyciszenie A6 góruje.... ale czy jest głosniejsze od A4? A4 w klekocie do super cichych nie nalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

insignie cięzko moim zdaniem porównac do A4. Bardziej w jednej linii stawiana jest z A6 i tutaj wyciszenie A6 góruje.... ale czy jest głosniejsze od A4? A4 w klekocie do super cichych nie nalezy...

A to coś nowego :decayed:

Jaką skrzynię tam masz, sławne M32?

Tak, sławne po jakiś już modernizacjach fabrycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiągi z tego co w katalogu pisza to 10.9 s do 100 czyli jak 1.9 TDi 110 ps, ktory ma 11 s.... A6 c4 R5 2.5 Tdi ma 9.9... hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*py nie urywa, ale wolne (tym bardziej po programie) wcale to nie jest ;)

Koła małe, opony na nich jak balony, ale komfort jest ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, ze tu każdy szuka wad, to opony, to koła, a to, ze opel...

Bardzo fajne autko, niech służy jak najdłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...