Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wyebane na hejterow.

Dzięki. Sam sie tego nie spodziewałem.

Opublikowano

Dopiero teraz zobaczyłem pierwsza stronę :D piękne b7 aż wstyd by było żeby nie miała takiej mocy

Opublikowano
  • Autor

Taka moc powinna byc w serii w takim ciężkim aucie

Opublikowano

Niestety jak chcesz cicho z elektryka i quattro to lekko nie może być :)

Opublikowano

Dobry niuton ;)

Opublikowano
  • Autor

Ograniczony od dołu bo by poleciały korby

Opublikowano

ale górą chyba mozna bylo 400 przekroczyc

Opublikowano

Tylko poco kusić los :)

Opublikowano
  • Autor

ale górą chyba mozna bylo 400 przekroczyc

Myśle ze te 20 nie byłoby warte ryzyka

Opublikowano

Fotki gratów/z montażu można gdzieś zobaczyć, czy tylko ja ich nie umiem znaleźć? :P

Edytowane przez piratdread

Opublikowano

Ni ma Pirat będziesz robił to sam zrobisz foto :D

Opublikowano
  • Autor

Mam trochę fotek budowy wydechu i icka. Ale reszty nie posiadam gdyż nie było mnie w pl a no turbinę montował mi kolega

Opublikowano

najmocniejsze wzdłużne 1,8T na bazie K03 to jest niestety ale u mnie :D ratuje cię w tym wypadku tylko buda. Na tej hybrydzie od turbospeców jest sporo więcej do ugrania. Poka log boostu lepiej :) bo wiem ile tam go jest przy tym niucie i tym setupie. U mnie jest w peaku 1,15bara, tak to 1,1bara i na odcince od 6500 zdjete do 1,0 bo wtryski zamkniete 440ccm na 4barowym regulatorze po kolejnym małym upgrejdzie. Nieługo wrzuce wieksze wtryski, wiekszą hybre, rev.lim. na 7200 i się posoftuje znowu. U mnie strojony jest na RON98 z Lotosu. EGT na bombie max 930stopni,

Edytowane przez McGiver

Opublikowano
  • Autor

No ja pisałem o najmocniejszej A4 :)

A moc mocą ma fajnie jechać.

Poza tym mam chyba najsłabsze 1.8t jakie jest jeśli chodzi o bebechy to nie będę przesadzał.

To nie jest moc maksymalna na tej turbinie, jest to bezpieczna moc dla tych gratów;)

Opublikowano

No jak po co ?

Wchodzisz do działu tuningu i pytasz po co modyfikować auta ?

nie.. pytam po co SWAP na 2,7 lub walka 400+ w 1,8T.

Taka moc powinna byc w serii w takim ciężkim aucie

skrzynie tez mogli dać lepsze..

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor

No jak po co ?

Wchodzisz do działu tuningu i pytasz po co modyfikować auta ?

nie.. pytam po co SWAP na 2,7 lub walka 400+ w 1,8T.

Taka moc powinna byc w serii w takim ciężkim aucie

skrzynie tez mogli dać lepsze..

Swap sie przydaje gdy już brakuje 1.8t.

A co do skrzyń to uważam ze i tak nie ma zle, znam gościa co w b5 ma ponad 400 koni plus LC i już jakiś czas działa i nie słyszałem żeby były problemy.

Braknie Ci dojrzeniu to szukaj od S albo RS

Opublikowano

Swap sie przydaje gdy już brakuje 1.8t.

jedynym limitem jest zasobność portfela, te silniki kręcili naprawdę wysoko.

A co do skrzyń to uważam ze i tak nie ma zle, znam gościa co w b5 ma ponad 400 koni plus LC i już jakiś czas działa i nie słyszałem żeby były problemy.

lepsze znaczy lepiej zestopniowane i bardziej komfortowe jeśli kogoś to interesuje..

Braknie Ci dojrzeniu to szukaj od S albo RS

po polsku poproszę.

BTW: MEGA ładne auto, trafiłeś świetny kolor.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor

Po polsku to mi to telefon edytował a ja nie spojrzałem.

Chodziło mi o to ze jeśli braknie Ci skrzyni czyli będzie np za skaba wkładaj idcS albo RS

chuba tez właśnie z powodu skrzyni podnosiłem moc bo na 6 biegu z dynamiką słabo.

Opublikowano

u kumpla 4kprm 4bieg to 185km/h .. (CCWA po swapie skrzyni) i jeździ się tym dużo lepiej.

6 zbędna :P

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor

Ja np często trasy latam i ram 6 bieg sie przydaje, choćby ze względu na spalanie. Różnice w spalaniu miedzy 5 a 6 biegowa skrzynia wole zużyć np na torze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.