Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie mówię że miało 400 sądzę że nie całe 300 a tu wyhamowane na ponad 300

nie o to mi chodzi...

chodzi o to ze autor tematu może Cie połknąć jak mala dziewczynke w sprincie 50-170 i wcale nie ma sie co jarac logami, w ktorych tjuner moze zrobic co chce i jak chce, a w rzeczywistosci bedzie inaczej

Opublikowano

Po przepływie tą moc sobie liczycie czy jak ? :P Trochu to bez sensu moim zdaniem ;)

Opublikowano

można po przeplywie i zapłonie oszacować moc, dlaczego bez sensu ;)

Opublikowano

Ja uważam, że jest za dużo innych czynników wpływających na moc. Owszem w przybliżeniu oszacować można (teoretycznie tylko) ale rzeczywistą dokładną moc zweryfikuje droga lub dobry pomiar na hamowni bo czasami można się zdziwić na + lub - ile kuniów jest pod maską :P ja na przepływ patrzę troszku z przymrużeniem oka :wink: ale to moje zdanie i nie każdy musi się zgodzić :lol:

Opublikowano

Będzie filmik 50-170?

Opublikowano
  • Autor

nie mam kamerki....

dziś pojechałem na hamownię specjalnie

Jak tu wrzucić plik *.pdf ?

Edytowane przez Roboform550

Opublikowano

zrob screen i wrzuć jpg/png :P

Opublikowano

Czemu chcesz wrzucać pdf? Wykres to chyba zdjęcie/screen. Czy coś innego masz na myśli ??

Opublikowano
  • Autor

Czemu chcesz wrzucać pdf? Wykres to chyba zdjęcie/screen. Czy coś innego masz na myśli ??

1Bo dostałem w pdfie dlatego...

ooo

kolega jakimś cudem ma linka...

icon_pdf.jpg

Edytowane przez Roboform550

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Czyli logi prawdy nie mówiły bo Mariusza hamownia raczej mało optymistyczna jest.

Opublikowano

z jakimś 4.2 (299,310 lub 344KM) sie próbowałeś ?

Opublikowano
  • Autor

Czyli logi prawdy nie mówiły bo Mariusza hamownia raczej mało optymistyczna jest.

mam pewną teorie na ten temat...ale nie będę tutaj filozofował bo po prostu nie znam się na strojeniu...

z jakimś 4.2 (299,310 lub 344KM) sie próbowałeś ?

Nie nie brałem się...

Opublikowano

Ale te teksty w stylu ze te auto napewno 300KM nie ma ,chłopaki jak digitun stroi 1.8t na ponad 500 KM to niektórzy z nas na księdza jeszcze batman mówili.Ważne ze auto jeździ bezawaryjnie a nie stoi w warsztacie jak w innych projektach.

Opublikowano
  • Autor

Według mnie oszacowywanie mocy na przepływie jest OK. ale dla seryjnych gratów pod maską. Robiąc tuning przerabiamy doloty zwiększamy średnice rur IC i inne takie....

Może moje myślenie jest błędne ale według mnie ( zaznaczę, że nie znam się na strojeniu są to moje dywagacje) program jest tak robiony, że powyżej jakimś tam obrotów/przepływów ( może jeszcze czegoś) odczyt z przepływomierza nie jest brany pod uwagę.

Śmiem twierdzić, że VAG tworząc soft w sterowniku tak zaimplementował mapy i algorytmy, że zrobił furtkę dla takich rzeczy.

Najprostszy tuning w silniku Turbo to oszukanie czujnika ciśnienia doładowania jakąś diodą lub rezystorem ze sklepu elektronicznego za kilka zł.

Wkładamy w obwód czujnika ecu widzi że jest za niskie doładowanie i delikatnie je podnosi powiedzmy o 0.3 bara ( o tyle żeśmy je oszukali wkładając w obwód opornik). Taki chip za złotówkę...jeżeli ecu sobie z takimi rzeczami daje radę to ingerując z głową w soft można np. olać przepływkę...

U mnie jest ten problem że mam FMICA 180 mm i orurowanie 51 mm....i góra wygląda jak wygląda. Mam przykłady na swoim podwórku że też były problemy z zapłonami i auto nie chciało jechać jak powinno. przerobienie orurowania problem rozwiązało.

Mam już FMICA kupionego od 2 miesięcy ( lezy i się kurzy) i rurki 63mm...mam to zamiar przerobić i udać się na korektę programu...nie ukrywam, że cel przekroczenia 300 km osiągnięty został ale mam niedosyt bo liczyłem na więcej...zobaczymy...

Aktualnie auto śmiga bez problemów. Zrobione jakieś 5 000 kilometrów...wróć padły 2 cewki...na szczęście są na gwarancji...hehe

PS.

jak ktoś chce mam kompletny wydech do sprzedania przelot z kwasiaka

Opublikowano

Jarek czy Ty się mnie czepiasz? bo u Darka na maf-ie 220g/s czyli tyle co u mnie i ja próbowałem się z a6 4.2 310KM dlatego takie pytanie zadałem.

Darek miałeś dać mi znać co to za wydech.

Opublikowano

nie czepiam sie nikogo pisze tylko zeby nie patrzec na logi i krytykowac czyjas prace bo to nieladnie (tym bardziej kogos kto byl jednym z pierwszych tunerow 1.8 t w polsce) , skoro digitun mowi ze to auto ma 300 to ja wierze ze ma, a skoro u godhoope na hamowni wyszlo 312KM to napewno na innych hamowniach bylo by wiecej.A wiem to bo robilem tam dwa auta i potem je weryfikowalem na maha

Edytowane przez jarek920

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ktoś mnie atakował na pw o film...

Opublikowano

Ktoś mnie atakował na pw o film...

ło kufa ile to ma z 300 koni? od 0-160 12,5sekundy. Mój seryjny avj ma ok 21 sekund:D

Jak robię diagnostyke to na jakim kanale jest EGT???

Edytowane przez WYSKUN

Opublikowano

34 ale to jest egt liczone softowo, Darek masz sonde czy to z obd wartość ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.