Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL


czajul

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun za włożoną pracę i efekt końcowy. Autko naprawdę przeszło mega metamorfozę. Zapytam jednak z czystej ciekawości. Kupiłeś golasa i pewnie już na etapie zakupu wiedziałeś że będziesz go dłubał. Takie mody to napewno killadziesiąt tysi. Nie lepiej było kupić fabryczne S4? Pewnie finalnie wyszło by podobnie lub nieznacznie więcej a zawsze to oryginał który odpowiednio trzyma wartość w przeciwieństwie do S4 które po VINie jes przedliftowym A4. Nie piszę tego ze złośliwości tylko zwyczajnie jestem ciekaw czym się kierowałeś podejmując taką decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie myślałem że ten samochód zostanie zemna tak długo. 

Chciałem go sprzedać po roku i kupić coś innego. No ale co chwile się coś dołożylo aż wkoncu wyszło modyfikacji jest tak dużo że już mi się go nie opłaca sprzedawać.  

Ale napewno kolejne auto kupię oryginalne i bez modyfikowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie jest. Chyba każdy musi sam przejść tą drogę żeby się nauczyć. Z poprzednim autem miałem podobnie tyle że przynajmniej mi się udało i sprzedałem je za bardzo dobrą kasę ale już nigdy więcej takiego grubego dłubania. Tak czy inaczej zrobiłeś super furkę więc niech cieszy i daje frajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś MEEGA robotę z tym autem.

Pięknie pracuje i te JR21 pasują idealnie do tej białej budy. Super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zakochany wizualnie a silnikowo to już mega w ciul! Taki sleper cos pięknego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega kocur się zrobił ☺ masz może jakieś zdjęcia na pompei bo spodobał mi się ten wzór felg szczególnie w graficie  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie gada! glupie pytanie zadam, manual? Do swapa musiałeś mieć cały napęd ze skrzynią - zastanawiam się czy to S5 w manualu było? (jeśli tak to... zazdrość ?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...