Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20171104_154701.jpg

 

20180126_150433.jpg

---------------------------------------------------------------

:siema::siema:

Po ponad rocznym posiadaniu A4 i członkostwie w klubie postanowiłem przedstawić swój dupowóz.

Zakupiony w październiku 2014 roku, częściowo po rodzinie :rant::rant: Był to mój drugi zakup samochodu w życiu, a że całe życie mieszkałem w mieście to nie miałem za bardzo rozeznania w mechanice i w samochodach. Mówili, że jest super ok zadbany, z zewnątrz mi się podobał no to go wzięliśmy wtedy jeszcze z moją dziewczyną, dziś już z narzeczoną.

Jak zapewne się domyślacie - nie dość, że w aucie była taka bieda, że jak jechałem obok stawu to kaczki mi rzucały chleb :banan: to na dodatek stan mechaniczny tego samochodu był gorszy niż :facepalm::facepalm: .

Tak więc mała rada z tego miejsca dla osób planujących kupić dobre A4 - nie po rodzinie i nie na szybko.


Dobra dosyć biadolenia - pacjent to piękne A4 B9 AVANT w full s-linie, wczoraj z salonu wyjechałem. :jerk: Sorry to byłoby, gdybym był bohaterem innej opowieści.

A w związku z tym, że moja opowieść nie jest tak bujna i kolorowa to mój obecny kombiak:

- rok produkcji 2003
- silnik 1.9 TDI 131km AWX
- przebieg przy kupnie około 240tys
- skrzynia piątka
- zawiecha 1BA

Z wyposażenia przy kupnie (choć do dziś nie dużo się zmieniło :decayed:):
- 4 elektryczne szyby
- klima 2 strefowa
- oświetlenie drzwi (lampki czerwone)
- klimatronik 1 din bez grzania
- ABS, ESP
- alusy lato 16' nieori zajechane jak sandały Mojżesza
- składane elektrycznie lusterka
- pełny fis


Kilka fotek po zakupie samochodu :thumbup:

827938097_1_1080x720_avant_sport_20_tfsi

827938097_4_1080x720_avant_sport_20_tfsi

827938097_9_1080x720_avant_sport_20_tfsi



:wallbash::wallbash:Znowu nie ta opowieść, sory Panowie.


Przedstawiam swoje A4 tuż po zakupie.

20141116_113357.jpg

20141116_151800.jpg

20141116_151806.jpg

20141116_151815.jpg

20150103_143639.jpg


Tutaj zdjęcie tego, co stało się niedaleko po kupnie. Jak to określiła moja ukochana :wub:po próbie wyjazdu tyłem spod wiaty - "Po co parkowałeś tam tego busa?"

20150201_112618.jpg

W międzyczasie zdarzyła się super akcja z pocztą polską, dzięki której po kupnie kompletu lamp do tyłu do dziś jeżdżę z lekko pękniętą prawą.

Nie posiadam za wiele zdjęć, bo nie dokumentowałem za bardzo tego co zostało robione w aucie, ale obiecuję poprawę.



Od kupna zrobione, wymienione:

- zawieszenie kompletne przód noname (dostałem free :decayed:)

- rozrząd ORI 038 198 199 A
- pompa wody HEPU
- sprzęgło ORI LUK 623 3301 00 + wysłanie na skoczylasa do Wawy do wzmocnienia karbonem ( przygotowania do chipa :banan::banan: )
- dwumasa ORI LUK 415 024410

- uszczelki pokrywy zaworów, uszczelka wału

z całego tego zabiegu mam aż jedno zdjęcie

13128526_1036439673099635_810352115_o.jp

- kompletna regeneracja turbiny w firmie OP TURBO w Zgierzu
- nowe tarcze + klocki hamulcowe Ferodo Professional

- czujnik światła stop (już 2x) ORI 1K2 945 511
- ramiona AERO + wycieraczki ORI 4B1 955 425C + 8E1 955 407/8 C
- regeneracja zaworku N75

- łączniki stabilizatora przód Lemforder
- czujnik zderzeniowy w prawym słupku
- nowe opony Dunlop Bluresponse 205/55/16
- komplet lamp tył (z czego jedna dzięki poczcie nadal do wymiany)
- nowy akumulator FORSE
- wymiana szyby czołowej na nową Northglassa
- spryski mgiełkowe grzane ORI 5M0 955 986 C x2 + Adapter 8E0 955 431 x2
- termostat Wahler
- polerka reflektorów

- zmiana standardowego schowka na lodóweczkę
- przednie siedzenia kubełki materiałowe, też bez grzania. Stare świetnie spisały się jako fotele przy grillu i nawet ich nie sprzedaje :decayed:
- oklejanie dekorów folią, szczotkowane amelinium (co mi się nie podoba za bardzo bo się odkleja)


13112739_1036439553099647_1984431882_o.j

13113122_1036439496432986_611105447_o.jp

13120814_1036439499766319_1449222326_o.j


13148451_1036439593099643_645561178_o.jp

- gałka zmiany biegów


13128951_1036439629766306_339867527_o.jp

- oświetlenie w aucie LED
- oświetlenie tablic rejestracji LED
- montaż HID'ów

- nowy uchwyt na kubek - stary w środku był połamany
- pasek wieloklinowy 5PK 1435

- rolka nappinacza + pasek klimy 4PK 841

- siłowniki klapy tylnej FA KROSNO 530N

- nowa osłonka akumulatora
- nabijanie klimy, ozonowanie
- nowe amorki + osłony tył KAYABA

- oczywiście co 10 tysięcy wymieniany jest olej Castrol TD 5W40 + filtry knechta OX 143D, LX 819, KL 147D, LAK 93
- regeneracja silniczka wycieraczki tylnej

- pranie całego środka (fotele, podłogi, podsufitka) Auto Spa Posejdon
- piaskowanie + malowanie felg w ori kolor
- LED soczewkowy w postojówkach
- długie H7 Philips White Vision
- regeneracja uchwytów, wizytownika, uchwytu na kubek, esp, awaryjek i klimatronika u naszego forumowego kolegi _radek_

20150906_141341.jpg

20150911_161445.jpg

20150911_161503.jpg


20150911_161610.jpg


Tutaj potwierdzenie, że kombiak daje też sobie radę w razie chęci zregenerowania sił po ostrym treningu
:whistling:taaa, treningu studenta :drunk:najważniejsze, że buty zdjęte :decayed:

20141123_155525.jpg




W planach bardzo dużo do zrobienia - między innymi sypialnia, kuchnia i łazienka. Poza tym to na wesele może jakoś powoli trzeba zbierać... I może na jakieś wakacje by skoczył? :facepalm: A jakby kiedykolwiek było za dużo sianka i oczywiście zgoda mojej najdroższej :wub::polew: :

- pojechać w końcu do jubego na chipa  (zrobione - 08.05.2016)

- wymiana silniczka wycieraczek tył (zrobione 05.2017)
- na lato felgi s line 17 + opony 235/45 (zrobione 04.2017)
- na zimę dokupić opony 16 do aktualnych felg (zmiana planów, zostają na stalówkach)
- listwy s line zewnętrzne
- zawiecha 1be (zrobione 10.2017)
- tunel 2 din, klimatronik 2din + grzane, rns-e :polew: marzenia ściętej głowy :banan:bardziej zmiana nieori radia na concerta 2 + zmieniarka yatoura (zrobione - 18.07.2016) Andek 7.1 + klimatronik 2 din + grzane (11.2017)

- ściema szyb z tyłu
- grzane kubły (zrobione 11.2017)
- ramki klubowe może w końcu :facepalm: 
(zrobione - 31.05.2016)
- wymiana prawej tylnej lampy (zrobione 05.2017)
- nowy zatrzask podłokietnika
- dekory rybia łuska (zrobione 05.2017)
- wycieraczka tył q5
- moje marzenie - kiera 4 ramienna multi z b7 + tempomat (moduł Q wraz z tempomatem oraz obszycie kiery 02.2017) (kiera multi 3ramienna b7 09.2017)

- nowe wycieraczki pod nogi na lato
- naprawić niedziałającą elektrykę szyby kierowcy (zrobione - 27.10.2016)

- naprawić ten :rant:klakson (zrobione - 31.05.2016)


Stan samochodu na 02.05.2016r


IMG_0234.jpg

IMG_0238.jpg

IMG_0239.jpg

IMG_0240.jpg

No to na razie byłoby chyba tyle. Postaram się temat uaktualniać w miarę nowych pierdółek, które będą wpadać do auta. Zapraszam do komentowania :a4fan:

Edytowane przez eryczek93

Opublikowano

No nie no , wstęp świetny :grin: krok z listwami w środku na plus i regeneracja włączniczków itp super robota , też mnie to czeka :kwasny:

Opublikowano

fajnie się czyta twój wstęp :) poczynione kroki na duży plus :thumbup1:

Opublikowano

Regeneracja plastików w środku bardzo ciekawa :)
Jaki koszt ? :)
Może być oczywiście na PW

Fajne auto, powodzenia dalszych modów :)

Opublikowano

he he dobry opis ;)

nie taka bida, cztery szyby w prądzie, rzekłbym, że w b6 to rarytas :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co do tych 4 szyb to trafilo sie jak slepej kurze ziarnko :D sheet zapomnialem jeszcze ze mam klimatyzowany schowek zaraz trzeba dopisac :decayed:

Boguc wyslalem pw z detalami :)

Opublikowano

Naprawdę fajna B6 i nie taka uboga :) a opis jest świetny :P

Opublikowano

Opis mega rozbawill mnie na poranek :D

Furka moj kolor mmm <3

Powodzenia w modach duzo serca widze wkladasz :)

Jakies body by sie przydalo s- line kolo 18 i bedzie kosa :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Łoooo panie, 4 okna w prundzie :kox:
Ładna furka, opis również robi robotę ^_^

P.S - można prosić o szczegóły nt. kosztów regeneracji przycisków w PW?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dżem dobry

Na dzień dzisiejszy kilka zmian zawitało od napisania swojego tematu :decayed:

Na 1 ogień idzie modzik - o którym mowa w poście #1 - który najbardziej mnie cieszy :banan:

20160526_101800.jpg

 
 
Ah, miałbym za to full s line z zewnątrz i jeszcze by zostało :facepalm: No ale w końcu nie będzie trzeba na dół latać :naughty:
 
Dobra przejdźmy do konkretów
 
- Wirusik
 
W końcu zorganizowałem sobie weekend i pojechałem odwiedzić naszego forumowego kolegę juby_p
 
Udało nam się wykrzesać 165 HP i 350 Nm z czego jestem osobiście bardzo zadowolony. Nie udało nam się wykrzesać niestety dołu. Nie wiem do końca czemu, juby mimo szybkiego przeglądu i jednej naprawy :naughty: :naughty: też nie do końca umiał powiedzieć mi czemu.
Aczkolwiek wynik jest jak dla mnie bardzo zadawalający. Wirus wgrany 08.05.2016 roku, przejeździłem trochę już autem (jakieś 18dni) i mogę każdemu polecić. Auto nie kopci, spalanie jak dawniej (wydaje mi się, że wyszłoby mniej gdyby nie to, że mając więcej koni bardziej deptam ^_^ )
Jakby ktoś miał jakieś sugestie jak mógłbym poprawić ten dół to proszę o komentarze. Podciśnienie i ciśnienie na pompie vacum sprawdzone - prawidłowe.
 
A4_B6_1_9_TDI_Eryk.jpg
 
 
- Regeneracja alternatora
 
Biedaczek nie domagał już. Oddany do serwisu - wymienione szczotki i regulator.
 
- Concert 2
 
Om nom nom w końcu ori radyjko :naughty:
Na razie w stanie takim - po wypłacie będzie odpicowane. Znowu bida trzeszczy, te remonty mnie wykończą :facepalm:
 
 
20160526_134247.jpg
 
 
 
 
@edit
 
A co się nie pochwalę, jak się pochwalę ! Jeszcze raz podkreślę coś co napisałem w #1:
 
Cytuj
nie po rodzinie i nie na szybko
 
 
zdj.jpg
 
 
Biorąc pod uwagę zdjęcia licznika w #1 to mamy 40 tys korekty. :naughty:
 
A teraz spróbuj powiedzieć, że ufasz handlarzowi czy osobie prywatnej, która sprzedaje auto.
 
 
01-06-2016
 
Ostatnio na dniach wpadł modzik roku, czyli zmiana polaryzacji na subku :naughty:
 
Lutowanko wtyki:
 
13323872_1053685071375095_656239433_o.jp
 
No i voilà:
 
13334512_1053685111375091_592296078_o.jp
 
 
 
Potem zabrałem się za niesamowicie nierówną walkę czyli szukanie przyczyn czemu nie działa mi przednia szyba od strony kierowcy, a właściwie to już nie działało nic w drzwiach kierowcy po moich poszukiwaniach ... :facepalm::facepalm::facepalm:
 
Zacząłem temat od sprawdzenia przelotki - tam ogólnie nie ma kostki czy to tylko u mnie ? :eusathink::eusathink: Otrzymałem taki oto widok - boże zlituj się :naughty:
20160530_162342.jpg
 
Z drugiej strony podobna rzeźba :oklasky: :
20160530_163945.jpg
 
 
Zestaw naprawczy i jazda:
20160530_172237.jpg
 
Lutujemy, grzejemy, owijamy taśmą materiałową a'la ori, ładnie spinamy:
 
20160530_180359.jpg
 
o
Niestety nie to było przyczyną awarii :facepalm: Skrętka i izolacja dawały radę :grin: Zacząłem szukać dalej. Internet zaprowadził mnie TU. Po przeczytaniu wymontowałem więc sprawnie licznik odpiąłem - kolejne pudło - to nie to, drzwi nie trybią. Demontaż zajął mi 10 minut, montaż z godzine. Kto kuu :rant: wymyślił żeby tak głęboko te śrubki wsadzać ?! ^_^
Dzisiaj przyjechał do mnie Michał, po zamianie modułu wszystkie szybki nagle działają :kox: Łotaaa fak. Co się okazało - za przednią szybę odpowiedzialny był sterownik - walnięty przekaźnik lutowałem już 2 razy, daje za wygraną kupuje inną używkę a ten idzie głeboko do niebieskiego kosza. A czemu nie działało wszystko ?! Okazało się, że tuż obok modułu powstała druga awaria, nie łączy coś we wtyce albo w samym gnieździe już sam nie wiem. Więc mamy 2 awarie prawie w jednym miejscu - a ja już myślałem, że padł moduł komfortu... Po tym jak już nowy moduł do mnie dojdzie dam znać czy sterowanie żyje.
Sterowanie sprawne :)
 
 
Wpadły w końcu ramki klubowe: :decayed:
 
20160530_155441.jpg
 
20160531_153019.jpg
 
No i mała przymiareczka 18", dzisiaj już nie miałem możliwości ich przymierzyć, ale postaram się to zrobić jutroo :banan:
20160601_151605.jpg
 
Zdjąłem też sam hak, instalację zostawiłem na pewno kiedyś się przyda. Koniec na dziś :)
 
 
18-09-2016
 
Dawno tutaj mnie nie było, dużo także się pozmieniało. Akurat nie w samochodzie, a w planach na życie. Niestety albo i stety dla niektórych osób, w samochodzie będą robione tylko rzeczy niezbędne, aby był w pełni sprawny mechanicznie. Na razie z modami koniec, no może tylko zmienię te dekory, bo przyprawiają mnie o ból głowy. W aucie od ostatniego czasu zbyt wiele się nie działo. Byliśmy nim w Chorwacji i we Włoszech - 3 tysiące kilometrów. Auto nie zawiodło mnie, droga bezproblemowa. W związku z taką wyprawą auto zawitało na stację diagnostyczną i po diagnozie zostały wymienione następujące elementy:
- końcówki kierownicze przód kpl
- wahacz lewy tył (ten na dole)
 
W związku z wymianą końcówek zawinąłem się na serwis - zrobiona zbieżność przód.
Po powrocie z wakacji standardowy zestaw:
20160915_124847.jpg
 
29-09-2016
Walka z napędami od sterowania nawiewem :) Szwankował jeden, do serwisu poleciały wszystkie. Do zamontowaniu problem z głowy.

20160929_090721.jpg

20160929_110720.jpg

 
25-11-2016
 
Autko dostało nową osłonę silnika i skrzyni biegów.
Z powodu drażniącego mnie dźwięku wymienione zostało koło pasowe pompy wspomagania wraz z paskiem klinowych na oryginalnych częściach. 

20161126_135514.jpg

Dodatkowo została wykonana płukanka płynu wspomagania jednym litrem płynu. Po płukance układ zalany drugim litrem płynu. Użyty oczywiście płyn z ASO

16443403_1283052278438372_1690241971_n.j

 
30-01-2017
Nowe obszycie kierownicy, skóra 1 gatunek

20170120_081140.jpg

Troszkę większy serwis niż zawsze. Termostat, czujnik temp, płyn chłodzący (trochę słabo się grzał, uznałem, że wymienie komplet) - zestaw oryginał ASO, plus olej i filterki. A no i kupiłem jeszcze luqui moly do pompowtrysków :)
Wszystko założone śmiga elegancko. Po wlaniu specyfiku do pompowtrysków wykręciłem najniższe spalanie odkąd chyba mam samochód ~4.5l w trasie bez autostrady, bez mułowatej jazdy. Chyba dlatego, że specyfik w baku hehe. Auto jakby żwawsze i bardziej elastyczne. Osobiście polecam.
Dodatkowo sprawdzono wszystkie pozostałe płyny w samochodzie, dolano płynu hamulcowego do poziomu max.
 

20170120_232413.jpg

 

21-02-2017

Na pokład wjechał wideorejestrator Xiaomi Yi Dash.  Jakość nagrań mega. Kilka chwil i montaż zakończony ;) 

20170221_132903.jpg

20170221_144641.jpg

20170221_144653.jpg

 

26-05-2017

Ogólnie to coś tam się przez ten czas pozmieniało i dołożyło, tylko nie było czasu tutaj tego zaktualizować.

- Moduł Q z b7 pod multi (na przyszłosć), tempomat

20170528_185238_Copy.jpg

- Nowe ori dekory również z b7:

2s1 (rybia łuska) na popielniczce oraz ramce zmiany biegów, 1nk (szczotkowane alu) na reszcie. W końcu wygląda to za***iście.

20170528_182245_Copy.jpg

20170528_182249_Copy.jpg

- Felgi oem audi 17' 43et do tego opony 235/45/17, dwie nówki continentala, dwie pneumanta po 6mm (fotki dalej)

- Zbieżność przód i tył po wymianie opon

Za niedługo zmiana producenta oleju i płukanka silnika. Dałem się w końcu przekonać.

 

17-06-2017

Mycie, woskowanie auta woskiem z formula 1 wax carnauba. Prawie cała pucha poszła na audiczke ;) Do tego pranie tapicerki samochodowej odkurzaczem piorącym plus sprzątanko. Teraz to wygląda :decayed:

20170618_180043_Copy.jpg

20170618_182429_Copy.jpg

20170618_182540_Copy.jpg

20170528_134312_Copy.jpg

20170528_140901_Copy.jpg

 

Plus wspomniana już zmiana producenta oleju - super różnicy nie zauważyłem, ale na sercu lżej po takich hejtach :naughty:

20170613_181429_Copy.jpg

 

Moja babcia z trójeczką z przodu (ciekawe który to już raz ;) ), 60kkm zrobione przeze mnie od listopada 2014.

20170619_064032_Copy.jpg

 

18-07-2017

Wymiana zdechniętego już mojego licznika z b6 na tego z b7 :banan: Plus korekta licznika o to co przekręcił poprzedni właściciel (40kkm) :decayed: Dzięki Domin ;)

licznik.jpg

 

14-08-2017

Wymiana wycieraczek na denso, czyszczenie klimy oraz samego parownika. Do wymiany również linka w drzwiach, ale zrobię to kupieniu właściwego modułu szyby, bo ten który mam nie obsługuje składanych lusterek :facepalm:

20170818_102707.jpg

 

Nowy kluczyk z B7 - chyba jeden z najbardziej dających radość modów :D 

21930999_1517355628341368_882707344_o.jp

Edytowane przez eryczek93

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Zmieniam sposób prowadzenia tematu, bo niestety edytując ciągle jednego posta nie ma wcale ruchu w temacie :facepalm: Trochę słabo to motywuje do zmian...

Mimo wszystko przygotowuję moda, o którym nawet nie śniłem. Przejście na 2din, andek 7.1 plus kiera multi, kamera cofania i przejście na 1BE.  :banan::naughty:

Opublikowano

Witaj,

Przeglądnąwszy i przeczytawszy posty w wątku jestem pełen podziwu nad ogromem pracy jaką wykonałeś. Doprowadzenie Twej "Audiczki" do tego stanu to powód do dumy i nie tylko. Takiego progresu i wyglądu :audi: można Ci tylko pozazdrościć kolego.  Jestem ciekaw dalszych prac i modów. Pozostaje mi życzyć Ci bezawaryjności i powodzenia, a także nowych pomysłów w modach.

P.S. 

Jestem ciekaw co za "geniusz" zrobił tą lepianke makaronową w okablowaniu. Urwał bym mu to co nie odrasta.

Edytowane przez Aleq

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.09.2017 o 00:58, Aleq napisał:

Witaj,

Przeglądnąwszy i przeczytawszy posty w wątku jestem pełen podziwu nad ogromem pracy jaką wykonałeś. Doprowadzenie Twej "Audiczki" do tego stanu to powód do dumy i nie tylko. Takiego progresu i wyglądu :audi: można Ci tylko pozazdrościć kolego.  Jestem ciekaw dalszych prac i modów. Pozostaje mi życzyć Ci bezawaryjności i powodzenia, a także nowych pomysłów w modach.

P.S. 

Jestem ciekaw co za "geniusz" zrobił tą lepianke makaronową w okablowaniu. Urwał bym mu to co nie odrasta.

Kolego posiadając wiedzę, gdzie do elektryka jeździł poprzedni właściciel audi to był to najlepszy elektryk w okolicy. :mellow::angry:

No... I właśnie dlatego odkąd mam samochód to sam wszystko w nim naprawiam jak tylko potrafię...

 

@edit

25.09.2017

Wizyta na stacji diagnostycznej w Kozienicach. Amory przednie nieoryginalne (jakieś czarne może kyb nie mogłem znaleźć producenta od dołu...). Przód 63/64 na 50% dopuszczalne, tył 66/64 na 40% dopuszczalne. Teraz dylemacik co w tym temacie robić.... Wahacze z tyłu sprawdzone, tam akurat wszystko gra :) 

Edytowane przez eryczek93

Opublikowano

Widze ze kolega szaleje :-D 

Powodzenia dalej w modach :-) 

Opublikowano
  • Autor

@up dzięki :dance:

Automatyczne otwieranie klapy na sprężynkach niebieskich. Fajny gadżet, ale jakby się samo chciało składać to by było perfekcyjnie... :decayed:

20170926_134940_Copy.jpg

20170926_135529_Copy.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=oSK_GkvQxNU&feature=youtu.be

 

Plus udało się zakupić po taniości brakujący moduł w drzwi i tak oto składane lusterka powróciły. Czekają na przypływ siana na moduły od kkam :D 

https://www.youtube.com/watch?v=AwC75PML21U&feature=youtu.be

 

Plus wymianka. 10kkm w 3miechy :facepalm:

20170916_081646_Copy.jpg

Edytowane przez eryczek93

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny mod zawitał do A4 :glupek2:

Zaczęło się tak:

20171007_094653.jpg

 

I zakończyło sukcesem:

20171008_115917.jpg

Dla zainteresowanych montażem kiery z b7 w b6 mam wszystkie zdjęcia z każdego etapu montażu :)

 

Ruszamy z kopyta z kolejnymi modami. Jutro ma dojść radio więc zmontujemy kamerkę cofania i komplet 2din w najbliższym czasie. A w tym momencie pobawiłem się w detailing i ratowanie nowych foteli kupionych prawie za darmo :dance:Grzanie, pakiet światło, czujniki niezapiętych pasów. Dwie fotki na zachętę, resztę wrzucę po montażu na swoje miejsce...

20171016_170641.jpg

20171016_154132.jpg

 

Lewa po szorowanku, prawa przed. Chyba widać różnicę...:decayed:

20171015_181401.jpg

Edytowane przez eryczek93

Opublikowano

Ładnie działasz, fotele świetne, od razu wnętrze zyska na prezencji o komforcie jazdy nie wspominając [emoji6]

Opublikowano

Ładnie modzisz. Fotele od razu zmienią wnętrze na plus :thumbup1:. Mi też się marzy kiera z B7, ale ryzyko nieodpalenia poduchy mnie wstrzymuje. A tak z ciekawości jakie radio 2din chcesz zamontować?

Ps. Jakbyś nie chciał jeździć z otwartym wizytownikiem to puszka pasuje też w lukę pod podłokietnikiem.

Edytowane przez Damjan

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.10.2017 o 21:40, Damjan napisał:

Ładnie modzisz. Fotele od razu zmienią wnętrze na plus :thumbup1:. Mi też się marzy kiera z B7, ale ryzyko nieodpalenia poduchy mnie wstrzymuje. A tak z ciekawości jakie radio 2din chcesz zamontować?

Ps. Jakbyś nie chciał jeździć z otwartym wizytownikiem to puszka pasuje też w lukę pod podłokietnikiem.

Wypytałem sporo osób i poducha ma normalnie strzelić. Z resztą świadczy o tym fakt, że można usunąć błąd airbaga. Radio wpadnie takie.

Co do car scents w miejsce podłokietnika to jakoś według mnie się to nie sprawdzi i wole trzymać przy nawiewie, bo zawsze ładnie rozprowadzi nawiew ten zapach po samochodzie :) 

 

--

Wczoraj jeszcze udało mi się za pomocą nowego nabytku VCDS zakodować w końcu procedurę automatycznego przewietrzania. Co prawda na zimę to raczej lipa, ale uważam, że w lato zda egzamin :) 

20171017_182806.jpg

Edytowane przez eryczek93

Opublikowano

Dobry wybór jeśli chodzi o radio choć pewnie będziesz miał brak info na FIS. RNS-E jest za drogie w porównaniu do tego co oferuje. Jego jedyny plus to wygląd.  Na ali chcesz kupić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.