Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia


Boosman

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie dla mnie to też ciężki temat. Full black bixy wyglądają fajnie, ale widząc to na ciemnym samochodzie średnio mi robi, za to jak widziałem w lusterku jest kox :decayed: Dlatego sam u siebie trzymam na razie bihalogen srebrny i nie potrafię się zdecydować, tym bardziej, że chyb szykuje się zmiana koloru auta i w ogóle już głupieje.. Jak ciemny front pasowałby do koloru auta, tak nagle przestanie do felg i będzie misz masz.. Dla mnie to kwestia tylko i wyłącznie właściciela i jego gustu bo wszystkim się nie dogodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki kontrast , a tak to bedzie black black black :decayed:


Narazie z Audi cisza , nabijam kilometry , po wymianie kpl.koła dmuwasowego wraz ze sprzęgłem jazda to przyjemnośc ; ] Miałem dziwne zachowanie quattro na podjeździe pod dom , okazało sie że ABS jest zespolony z EDS , a miałem uszkodzony ten sterownik... po naprawie sterownika Quattro działa tak jak sie należy .. Sterowalność +50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Furka świetna :) moje pytanie czy były jakieś inne wersje A4 B5 ty masz Prolinesport a czy były jakieś inne wersje ? ja w swojej B5 mam składaną, dzieloną tylną kanapę bez " grodzi " za kanapą. a w nakładkach progowych mam wtopiony chromowy napis A4 czujniki parkowania i inne takie rzeczy czy to też jest jakaś wersja B5 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna :) moje okolice ;) może kiedyś sie spotkamy ;) pozdrawiam

obowiazkowo

Audi jeździ , ma sie dobrze ..... za niedługo zajmuje sie lakierem , bo na 16.5 lat trzeba go dopieścic :) Zrobione autkiem 10tys. od kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo czarnego w czarnym teraz lampy ladnie kontrastuja ale to moje zdanie ja przy lz5k zostawilem ori ale co niektorzy robia i tez spoko wyglada...tobie ma sie podobac

Gnębi mnie to - też mi sie wydaje że za bardzo czarne , ale z drugiej strony.... hm

Jak już zrobiłeś srebrne smaczki, to chyba nie po to, żeby dać czarnego bixa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo czarnego w czarnym teraz lampy ladnie kontrastuja ale to moje zdanie ja przy lz5k zostawilem ori ale co niektorzy robia i tez spoko wyglada...tobie ma sie podobac

Gnębi mnie to - też mi sie wydaje że za bardzo czarne , ale z drugiej strony.... hm

Jak już zrobiłeś srebrne smaczki, to chyba nie po to, żeby dać czarnego bixa :wink:

Masz racje panie Dliwski :) Zostaje seria ale bix wpadnie :P .....

LECI NA SPRZEDAŻ ! PW PW PW

Edytowane przez Boosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem założycielem tego tematu :) lecz minelo troszke czasu jak sprzedalem a4, i zgubilem haslo... Panowie prawdopodobnie audi po prawie 2latach wroci do mnie... Jesli ktos jeszcze pamieta temat. 

Edytowane przez Starman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Starman napisał:

Jestem założycielem tego tematu :) lecz minelo troszke czasu jak sprzedalem a4, i zgubilem haslo... Panowie prawdopodobnie audi po prawie 2latach wroci do mnie... Jesli ktos jeszcze pamieta temat. 

Jak to mówią.. Stara miłość nie rdzewieje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...