Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I gdzie a4 do chip tuningu w wawie ? (nowy)


KOVALIOFF

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz zachipować to auto , które masz w profilu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co panowie, dopiero wróciłem z innego forum, gdzie gostek zarzekał się że wymiana chipa w 80 2.0 ABK przyniosła mu kilkanaście koni :twisted: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly OT:ostatnio jak byłem w wpk-tuning to chłopaki mi opowiadali jak przyjechał dres honda prelude 2.0 i chciał kupić filtr stożkowy to polecili mu k&n a na koniec zapytał sie ile koni mu przybędzie :rotfl: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam skorzystam ze jest otwarty watek i chce sie zapytac o tosamo co kolega czyli gdzie w wawie mozna zrobic chiptuning ale do 1.8T 2001r przebieg 70tys(no chyba ze zonka do mego przyjazdu nakreci), bo jak bede na urlopie na swieta to bym podskoczyl. A czy trza wczesniej niunie jakoś do tego przygotowac czyli wymiana swiec , czy tylko na hamownie i jak trzyma serie - to niech mocy przybywa.

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam skorzystam ze jest otwarty watek i chce sie zapytac o tosamo co kolega czyli gdzie w wawie mozna zrobic chiptuning ale do 1.8T 2001r przebieg 70tys(no hyba ze zonka do mego przyjazdu nakreci), bo jak bede na urlopie na swieta to bym podskoczyl. A czy trza wczesniej niunie jakoś do tego przygotowac czyli wymiana swiec , czy tylko na hamownie i jak trzyma serie - to niech mocy przybywa.

Pozdrawiam Mariusz

A kolega chyba zapomnial sie przywitac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wspomniałem w powitanku ogólnym które to za sprawą wytkniętego mi wcześniej nieprzywitania się uczyniłem, mimo niewielkiego przyrostu mocy rozważam chiptuning nawet te 11 kucy to zawsze jednak coś zwłaszcza że to avant, także BAAARDZO proszę szanowne grono forumowiczów o wskazanie mi godnego uwagi tunera (nie rzeźnika) w Warszawie, dzięki i pozdrawiam ,

a może jest tu ktoś kto chipował 1.8 125 km?? i podzieli się wrażeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez sie podlacze i zapytam gdzie zachipuje 1.9TDi 110 KM i jakich efektow moge sie spodziewac?

Tobie polecam udać się lokalnie do Witka (vel Rogalotti).

Tutaj masz wyniki jego ostatnich prac.

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez sie podlacze i zapytam gdzie zachipuje 1.9TDi 110 KM i jakich efektow moge sie spodziewac?

www.tdi-tuning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter ja jestem zupelnie zielony w kwestii chipowania, mozesz mi zatem uzmyslowic jakie korzysci a jakie zagrozenia wiaza sie z takim przedsiewzieciem? I jaki jest aktualny koszt takiego zabiegu

Korzyści ? No przecież robisz to dla mocy auta, czyli szybciej, szybciej i jeszcze raz szybciej.

Jeśli masz sprawny silnik, to zagrożeń nie ma żadnych, eksploatował go będziesz nadal tak samo zgodnie z zasadami użytkowania TDI.

Cenę ustalisz z Witkiem indywidualnie, powołaj się na mnie i A4 klub, a da Ci specjalną cenę dla klubowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki serdeczne:) a jakiego rzedu sa to pieniadze?1500?2500?

Powiedzmy , że 1500 minus rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki czytam i czytam o tym chipowaniu i nadal nie moge rozwiac pewnych watpliwosci, prosze zatem o pomoc. Jak to jest z ta zywotnoscia silnika po chipie, jak srednio zwieksza sie spalanie (czytalem wiele postow ale sa rozne zeznania, od czego to zalezy?), czy zwieksza sie ryzyko ze cos zacznie sie sypac i powiedzcie w koncu u kogo robic tego chipa: Mastersa czy Rogala? :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki czytam i czytam o tym chipowaniu i nadal nie moge rozwiac pewnych watpliwosci, prosze zatem o pomoc. Jak to jest z ta zywotnoscia silnika po chipie, jak srednio zwieksza sie spalanie (czytalem wiele postow ale sa rozne zeznania, od czego to zalezy?), czy zwieksza sie ryzyko ze cos zacznie sie sypac i powiedzcie w koncu u kogo robic tego chipa: Mastersa czy Rogala? :) Pozdro

jezeli motorownia zdrowa i umiesz operowac (rozsadnie) sendałem :twisted: ,zmieniasz wszystko w terminie (olej/filtry),jezdzisz na dobrym gnoju to zywotność silnika jest taka sama jak na serii ... :exclaim:

co do wykonania ... to osobiscie polecałbym Rogala .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...