Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie


sszef

Rekomendowane odpowiedzi

hehe dzięki za szybką odpowiedź:) Powie mi ktoś ile tam mam świec jakie kupić ? i jaki aku ? To A6 C5 AVF :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 świece żarowe najlepiej Beru ja płaciłem po 26pln ,akumlator ja polecam centre plus 74ah 700a 220pln :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zmieniłem niedawno akumulator i świece w Octavii,miałem podobne objawy jak kolega.Strach patrzeć na wyświetlacz jak się zaświeci ta konewka na czerwono.Kupiłem centre plus future i nie wiem czy zrobiłem dobrze bo te akumulatory maja złą opinie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może najpierw wymienić świece? Bo aku niby nowy siedzi :) Czy nie bawić się w gdybanie tylko wymienić komplet? Ta Centra podejdzie do A6 C5 AVF 2003 ?


i pytanko iść próbować kręcić czy darować sobie ? Bo samochód trochę potrzebny ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem spalone wszystkie 4 świece ale auto paliło normalnie tylko po odpaleniu wyświetlał się ten komunikat.Sprawdz miernikiem jakie napięcie spoczynkowe jest na akumulatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo niby pełny zbiornik i na orlenie verve lałem :) Wymiana filtra paliwa około miesiąca temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem kręci prawie raz zaskoczył ale nie chce niczego rozwalić :P 8 razy spróbowałem i styka :) jutro na hol do mechanika i świece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzwyczajamy się od mrozów i trochę zaniedbujemy pojazdy.

Weź od kogoś prąd i próbuj, trzeba zjechać w ciepełko aby dalej kombinować

Tez o 7 rano - 15 st., fajerka w dłonie "parzy" i z duszą na ramieniu ., miałem wymienić filtr paliwa ma ponad rok, jedyne co zrobiłem to dolałem do paliwa przy ostatnim tankowaniu depresator.

Ale po chwili ulga odpala , HURRA, świece w dieslu mam 15 letnie a aku 6 lat.

Dzisiaj diesla dam do garażu a pod chmurkę pójdzie benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co kombinować jeszcze z środkiem do paliwa ? ale to teraz chyba mija się z celem hehe czy dolewać ? :)


no kurde ale trochę mi się wierzyć nie chce w paliwo :P kurde Verva niby + nowy filtr :) Jak się okaże, że to paliwo to pojadę na ten Orlen i podziękuję za wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co kombinować jeszcze z środkiem do paliwa ? ale to teraz chyba mija się z celem hehe czy dolewać ? :)

Teraz na depresatory to za późno.

Przetoczyć w ciepełko, odczekać i działać.

Można ominąć filtr i podać paliwo lub jakiś specyfik zastępujący paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 4 świece spalone i dobre aku to i tak przy -17 odpalal. Choć miał dosyć ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...