Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Do dzisiaj sie stawia :wink4:

najwyżej na fotke rodzinną pojedziemy gdzie indziej :decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do dzisiaj sie stawia :wink4:

najwyżej na fotke rodzinną pojedziemy gdzie indziej :decayed:

no to jest nas dwóch :> ktoś jeszcze sie pisze?

Opublikowano

Do dzisiaj sie stawia :wink4:

najwyżej na fotke rodzinną pojedziemy gdzie indziej :decayed:

no to jest nas dwóch :> ktoś jeszcze sie pisze?

Mnie nie ma w okolicach... będę dopiero chyba 2 kwietnia.

Opublikowano
  • Autor

Do dzisiaj sie stawia :wink4:

najwyżej na fotke rodzinną pojedziemy gdzie indziej :decayed:

no to jest nas dwóch :> ktoś jeszcze sie pisze?

Mnie nie ma w okolicach... będę dopiero chyba 2 kwietnia.

Późno Panie :gwizdanie: na 2-3 kwietnia w LU spot zapowiadają :cool1:

Opublikowano

Do dzisiaj sie stawia :wink4:

najwyżej na fotke rodzinną pojedziemy gdzie indziej :decayed:

no to jest nas dwóch :> ktoś jeszcze sie pisze?

Mnie nie ma w okolicach... będę dopiero chyba 2 kwietnia.

Ja tylko wpadnę na chwilę to rodziców i wracam do Wrocka

Późno Panie :gwizdanie: na 2-3 kwietnia w LU spot zapowiadają :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:disgust:
Opublikowano

:disgust:

Nie mam czasu na dłuższe siedzenie w Dęblinie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

No to lypton :kwasny:

a tak w ogóle Paput wyszedł z incjatywą spotu ale widac zainteresowanie znikome :thumbdown:

Opublikowano

No to lypton :kwasny:

a tak w ogóle Paput wyszedł z incjatywą spotu ale widac zainteresowanie znikome :thumbdown:

Kur... macie tak duże odległości że ja pierdziele.... Puławy i ryki to przecież wszystko blisko... raz w tygodniu mogą się ludzie zjechać a nie po 4 spotykają się po mieścinach. Z Puław do Dęblina to chwila a droga dobra. Ryki do Dęblina też mają blisko

Opublikowano
  • Autor

Luzik w Puławach ostatnio był :naughty: 7-8aut z możliwych 15 :kox:

Opublikowano

Luzik w Puławach ostatnio był :naughty: 7-8aut z możliwych 15 :kox:

Szaleństwo :polew:

U nas jak w lublinie na wojewódzkim 3 kwietnia sie pokarze kilku lublinian to będzie super :przebiegly::polew:

Opublikowano

Luzik w Puławach ostatnio był :naughty: 7-8aut z możliwych 15 :kox:

Szaleństwo :polew:

U nas jak w lublinie na wojewódzkim 3 kwietnia sie pokarze kilku lublinian to będzie super :przebiegly::polew:

kurw.. to w końcu wojewódzki :mysli: ale ten rafalekx mąci[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 11:24_________________________________________________

No to lypton :kwasny:

a tak w ogóle Paput wyszedł z incjatywą spotu ale widac zainteresowanie znikome :thumbdown:

no to Nestea :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Luzik w Puławach ostatnio był :naughty: 7-8aut z możliwych 15 :kox:

Szaleństwo :polew:

U nas jak w lublinie na wojewódzkim 3 kwietnia sie pokarze kilku lublinian to będzie super :przebiegly::polew:

kurw.. to w końcu wojewódzki :mysli: ale ten rafalekx mąci

oni nie potrafia zrobić spota lokalnego to tylko wojewódzki i wojewódzki, mnie tam nie będzie tym razem :gwizdanie: z lampami sie nie udało ogarnać na week w poniedziałek mam podjechać pewnie do piatku będe miał w końcu to porobione :wallbash: bo znajomy naciagnął wraków i musi sie uporać z rozwozem zamówień :wallbash:

Opublikowano

Nie to że nie potrafimy zrobić lokalnego :chytry: wiec sie nie czepiaj.

Poprostu już wczesniej była mowa o tym żeby na wiosne sie spotkac i jak zacząłem watek ze spotami to wynikło zainteresowanie osób z poza lublina więc wydaje mi sie że można to podciągnąć pod wojewódzki. Trzeba tylko rafalekxa ścisnąc za jajka żeby tam w wątku o wojewódzkim coś zaczał modzić i się złoży w jedno.

Wiec Kowiś i Papuć nie bulwersujcie sie :przebiegly:

Opublikowano

kurw.. to w końcu wojewódzki :mysli: ale ten rafalekx mąci

:polew: :polew: :polew: tak ja... :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie to że nie potrafimy zrobić lokalnego :chytry: wiec sie nie czepiaj.

Poprostu już wczesniej była mowa o tym żeby na wiosne sie spotkac i jak zacząłem watek ze spotami to wynikło zainteresowanie osób z poza lublina więc wydaje mi sie że można to podciągnąć pod wojewódzki. Trzeba tylko rafalekxa ścisnąc za jajka żeby tam w wątku o wojewódzkim coś zaczał modzić i się złoży w jedno.

Wiec Kowiś i Papuć nie bulwersujcie sie :przebiegly:

:decayed:

Chodzi mi o to ze miał to być z załozenia wątek spotów lublinian :decayed: ale wyszło jak zwykle i teraz są dwa wątki dla spotów woejwódzkich :polew: :polew:

Opublikowano

Poprostu już wczesniej była mowa o tym żeby na wiosne sie spotkac i jak zacząłem watek ze spotami to wynikło zainteresowanie osób z poza lublina więc wydaje mi sie że można to podciągnąć pod wojewódzki.

Nawet nie to że można to podciągnąć pod wojewódzki, tylko to byłby wojewódzki który się nazywa "lubelski" :decayed: więc jeden ch#j :decayed:

Trzeba tylko rafalekxa ścisnąc za jajka żeby tam w wątku o wojewódzkim coś zaczał modzić i się złoży w jedno.

Ale co ja mam tam pisać? :) jest info w pierwszym poście że czekam na propozycje, więc? :rolleyes:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 11:36_________________________________________________

:decayed:

Chodzi mi o to ze miał to być z załozenia wątek spotów lublinian :decayed: ale wyszło jak zwykle i teraz są dwa wątki dla spotów woejwódzkich :polew: :polew:

ale Ty jesteś giej :polew: sam się srałeś że się czepiam a teraz powtarzasz moje słowa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak kurfa powtarzam ja ciagle mówiłem że by był to lokalny i tak miało być :gwizdanie: ale ty jak zwykle nie czytałeś ze zrozumieniem tylko tłukłes posta by przekrzyczeć wszystko :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak kurfa powtarzam ja ciagle mówiłem że by był to lokalny i tak miało być :gwizdanie: ale ty jak zwykle nie czytałeś ze zrozumieniem tylko tłukłes posta by przekrzyczeć wszystko :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

rafalekx masz propozycję w wątku wojewódzkich zlotów według życzenia :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.