Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Stanowisko to samo ale firma inna. Co potrzebujesz ?

Da się gdzieś online na tą lokalną propagandę zerknąć czy mam komuś zlecić kupno bo rzadko bywam osobiście.

nie wiem czy jest brukowiec online, niby portal swój ma ale czy są tam ogłoszenia to niewiem, a bede potrzebował dystanse pod głosniki tylko musze wydrukowac, noi pytanie czy da rade u ciebie ogarnać elementy gięte do pracy dyplomowej bo mam jeden fotelik do wykonania w 1:1 :decayed::sick3: :sick3:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

c.n.c. frezarki, wiertarki numeryczne mam. Podeślij projekty.

Opublikowano
  • Autor

c.n.c. frezarki, wiertarki numeryczne mam. Podeślij projekty.

projekty narazie w fazie tworzenia jeśli chodzi o mebla ;( jeszcze mam czas wiec nie zwolnij sie z tamtąd :notworthy: a co do tych dystnasów to mam z forum te co kiedys pokazywałem tylko trzeba to druknac na A3 w ten week mozę cos drukne bo bede w wawie, zrobie kartonowy i sie przyłozy czy wszystko pasuje

Drugie pytanie chce kupic gluegun(pistolet do klejenia)

http://allegro.pl/dremel-930-hobby-pistolet-do-kleju-7mm-glue-gun-i1502360482.html

brać takie 7mm czy lepiej 11mm, wkąłdy po 9zł są wiec tanioszka, tylko sam pistolet drugie tyle drozszy :gwizdanie:

Opublikowano

po co Ci to ?

Opublikowano
  • Autor

po co Ci to ?

a taki pierdolnik mi sie przyda do domu, teraz musze wkleić płytki w lampy od spodu bo wycięte, skórke musze wgrzać w boczki, wiec doczegos to sie przyda, tylko zastanawiam sie czy warto dopłacać do tego 11mm, plus tego taki ze ma sztyfty kleju czarne a przy tym tańszym cos nie widze

Opublikowano

W szerokości ci nie doradzę ale jakoś nie mam przekonania do takich spoin - na mrozie w aucie pod blokiem ci to nie odpadnie ?

Opublikowano
  • Autor

Myśle że da rade :kox: najwyzej sylikonem pojade jeszcze, musze to zrobic bo lampy czekają na montaż :kox: tylko ta dziura w obudowie

Opublikowano

może w week w Rykach spot jakiś :naughty::mysli: czy Kowi znowu ma zjazd :evil::decayed:?[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 12:26_________________________________________________dawno nie było a zasadzie najdalej to do Dęblina dojechałem :polew:

Opublikowano
  • Autor

może w week w Rykach spot jakiś :naughty::mysli: czy Kowi znowu ma zjazd :evil::decayed:?[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 12:26_________________________________________________dawno nie było a zasadzie najdalej to do Dęblina dojechałem :polew:

tutaj to ruchu ostatnio od dawna nie ma :gwizdanie: ja autem nie jeżdziłem od piatku już :gwizdanie: wacha droga, dużo planów finansowych i przestój :decayed:

Dzisiaj musze podjechac do majstra czy w końcu ogarnie mi tą wiązke do dziennych świateł ;( a w week nie mam zjazdu :hi: mamy nowego kolege na forum z Dęblina, wczoraj w newbie widziałem :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 12:32_________________________________________________Bigos jakiej grubosci masz te płyty pod dystnase :mysli: napisałem do kolesia który projekt udostepnił ale brak odezwu :wallbash:

Opublikowano

może w week w Rykach spot jakiś :naughty::mysli: czy Kowi znowu ma zjazd :evil::decayed:?[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 12:26_________________________________________________dawno nie było a zasadzie najdalej to do Dęblina dojechałem :polew:

tutaj to ruchu ostatnio od dawna nie ma :gwizdanie: ja autem nie jeżdziłem od piatku już :gwizdanie: wacha droga, dużo planów finansowych i przestój :decayed:

Dzisiaj musze podjechac do majstra czy w końcu ogarnie mi tą wiązke do dziennych świateł ;( a w week nie mam zjazdu :hi: mamy nowego kolege na forum z Dęblina, wczoraj w newbie widziałem :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 12:32_________________________________________________Bigos jakiej grubosci masz te płyty pod dystnase :mysli: napisałem do kolesia który projekt udostepnił ale brak odezwu :wallbash:

to robimy coś :mysli: myślę że jakaś mała ekipa by się zebrała :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

W sumie można by janjazda moze sie zjawi na nowym kółku :naughty:

Opublikowano

W sumie można by janjazda moze sie zjawi na nowym kółku :naughty:

adamowym :decayed:

no ja go tylko raz widziałem, a jego auta w ogóle

Opublikowano
  • Autor

To co w Rykach czy w Dęblinie :mysli:

Moze akurat uda mi sie bixy zrobić do weekendu :kox:

Opublikowano

To co w Rykach czy w Dęblinie :mysli:

Moze akurat uda mi sie bixy zrobić do weekendu :kox:

jak tam chceta, byle by gdzieś dobre miejsce na spota było i do korytka blisko :>

Opublikowano
  • Autor

do korytka mówisz :naughty: atrakcji zawiela w terenie nie ma :polew: korytko by było przy kebabie w rykach jak żeś głodny :decayed: z moskalem sie tam od czasu do czasu spotujemy :good:

A jeśli chodzi o dęblin i korytko :mysli:

Opublikowano

do korytka mówisz :naughty: atrakcji zawiela w terenie nie ma :polew: korytko by było przy kebabie w rykach jak żeś głodny :decayed: z moskalem sie tam od czasu do czasu spotujemy :good:

A jeśli chodzi o dęblin i korytko :mysli:

:polew:

dobre i to :decayed:

tylko jaki dzień? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

do korytka mówisz :naughty: atrakcji zawiela w terenie nie ma :polew: korytko by było przy kebabie w rykach jak żeś głodny :decayed: z moskalem sie tam od czasu do czasu spotujemy :good:

A jeśli chodzi o dęblin i korytko :mysli:

:polew:

dobre i to :decayed:

tylko jaki dzień? :mysli:

jak chcesz aby było lepiej to piatek sobota niedziela do wyboru

Opublikowano

To co w Rykach czy w Dęblinie :mysli:

W Dęblinie to do Figaro możecie podbić... bo tak to nie wiem gdzie co teraz jest a jestem z Dęblina :polew:

Opublikowano
  • Autor

To co w Rykach czy w Dęblinie :mysli:

W Dęblinie to do Figaro możecie podbić... bo tak to nie wiem gdzie co teraz jest a jestem z Dęblina :polew:

parking maja lipny jak na tak sporą ekipe :decayed:

Opublikowano

To co w Rykach czy w Dęblinie :mysli:

W Dęblinie to do Figaro możecie podbić... bo tak to nie wiem gdzie co teraz jest a jestem z Dęblina :polew:

parking maja lipny jak na tak sporą ekipe :decayed:

To postawicie przed knajpą.. na ulicy. Przecież zawsze tam auta się stawiało...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.