Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu kowi nie jedziesz? zjazd?

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

czemu kowi nie jedziesz? zjazd?

jeszcze nie wiem czy bede jechał kwestia czasowa :gwizdanie: zresztą od poczatku pisałem że nie pisze sie na 100%, weekend częsciowo mam zajęty :wink4:

Opublikowano

czemu kowi nie jedziesz? zjazd?

jeszcze nie wiem czy bede jechał kwestia czasowa :gwizdanie: zresztą od poczatku pisałem że nie pisze sie na 100%, weekend częsciowo mam zajęty :wink4:

kukuryny Ci w głowie mieszają :banan3:
Opublikowano
  • Autor

czemu kowi nie jedziesz? zjazd?

jeszcze nie wiem czy bede jechał kwestia czasowa :gwizdanie: zresztą od poczatku pisałem że nie pisze sie na 100%, weekend częsciowo mam zajęty :wink4:

kukuryny Ci w głowie mieszają :banan3:

oj tam :decayed:

za 2h spocik u mnie na wsi :decayed: z tym ze bez mojego padła :disgust:

Opublikowano

czemu kowi nie jedziesz? zjazd?

jeszcze nie wiem czy bede jechał kwestia czasowa :gwizdanie: zresztą od poczatku pisałem że nie pisze sie na 100%, weekend częsciowo mam zajęty :wink4:

kukuryny Ci w głowie mieszają :banan3:

oj tam :decayed:

za 2h spocik u mnie na wsi :decayed: z tym ze bez mojego padła :disgust:

mrogal będzie? bo wczoraj mu o tym spocidle napisałem i mnie katował żebym mu wykładzinę przywiózł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no bedzie :good: on spotów LRY nie opuszcza :decayed: robimy testa :decayed: ja juz wynik znam a wy nie :evil:

Opublikowano

no bedzie :good: on spotów LRY nie opuszcza :decayed: robimy testa :decayed: ja juz wynik znam a wy nie :evil:

Ja też znam wynik :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no bedzie :good: on spotów LRY nie opuszcza :decayed: robimy testa :decayed: ja juz wynik znam a wy nie :evil:

Ja też znam wynik :gwizdanie:

3 kox B5 w lubelskim :kox: :kox: znaczy w sumie 4ty :naughty:

Opublikowano

no bedzie :good: on spotów LRY nie opuszcza :decayed: robimy testa :decayed: ja juz wynik znam a wy nie :evil:

Ja też znam wynik :gwizdanie:

3 kox B5 w lubelskim :kox: :kox: znaczy w sumie 4ty :naughty:

czemu 4 ty :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no bedzie :good: on spotów LRY nie opuszcza :decayed: robimy testa :decayed: ja juz wynik znam a wy nie :evil:

Ja też znam wynik :gwizdanie:

3 kox B5 w lubelskim :kox: :kox: znaczy w sumie 4ty :naughty:

czemu 4 ty :mysli:

jeśli chodzi o wyniki 150+ :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172842.0

Opublikowano

ja wiem czy kox :decayed: takie tam pitu pitu :decayed: ja też wynik znam i nawet widziałem "inwalidę"... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bigos jakby co dystanse ogarnąłem :wink4: grubosc płyt była 13mm, wiec jak cos to juz nie musisz ogarniać tematu :good: chyba że na handel :naughty:

Opublikowano

Bigos jakby co dystanse ogarnąłem :wink4: grubosc płyt była 13mm, wiec jak cos to juz nie musisz ogarniać tematu :good: chyba że na handel :naughty:

A co modziłes?

Opublikowano
  • Autor

Bigos jakby co dystanse ogarnąłem :wink4: grubosc płyt była 13mm, wiec jak cos to juz nie musisz ogarniać tematu :good: chyba że na handel :naughty:

A co modziłes?

dystanse do głosników 16cm na przednie drzwi :wink4:

Opublikowano

ja tez będę nie długo robił :naughty:

Długo rzeźbiłeś?

Opublikowano
  • Autor

ja tez będę nie długo robił :naughty:

Długo rzeźbiłeś?

jak chcesz to ci podeśle wymiary tego ustrojstwa, dystanse są pod głosniki 16cm w tym przypadku PB L60C, ale inne tez tam zmieścisz, jedyne co to musisz wziaść pod uwage głębokosć montażową głosnika, bo nie wszystko tam wejdzie w drzwi :thumbdown:

Opublikowano

Za wymiary był bym bardzo wdzieczny

Ja będe zakładał gms 960xt

62mm głębokość montażowa więc powinno byc ok :decayed:

A takie moge mieć za 70zł komplet 2szt 16cm :cool1:

Ludzie na elektrodzie mówili ze jak na budżetowe głośniki to graja super. A nie mam zapedów audiofilskich byle nie pierdziało więc zakupie takie.

Opublikowano
  • Autor

poszło PW :good:

Opublikowano

Bigos jakby co dystanse ogarnąłem :wink4: grubosc płyt była 13mm, wiec jak cos to juz nie musisz ogarniać tematu :good: chyba że na handel :naughty:

O.K. rysunek już poszedł na maszynę ale w sumie to zapomniałem sprawdzić czy wyrezali :)

Opublikowano
  • Autor

Bigos jakby co dystanse ogarnąłem :wink4: grubosc płyt była 13mm, wiec jak cos to juz nie musisz ogarniać tematu :good: chyba że na handel :naughty:

O.K. rysunek już poszedł na maszynę ale w sumie to zapomniałem sprawdzić czy wyrezali :)

:facepalm:

jak cos to grubosć była potrzebna na max 13mm/szt :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.