Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro jutro :whip2: toć to czwartek jutro.

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie marudzić

...

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 22:56 ----------

bigos nie mówiłes czasem o tym?

1410896_546663342085798_1631991132_o.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak masz na myśli dokładkę to, nie.. nie.. nie.. a nawet: NIE k**wa :decayed:

tutaj wygląda to strasznie :wink:

Zaraz poszukam czy gościu nie ma gdzieś na www zdjęć wystawionych. Wiem że towar robi głównie na export a na produkty posiada nawet TUV

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

A może i był podobny tylko na B7 to inaczej się prezentowało :polew:

Ta środkowa część z wlotami jakaś taka wysoka. Zdjęć na www nawet nie zamieścił.

A listwy wyglądają tak : AUDI A4 B6 B7 LISTWY NA DRZWI S4 S-line TFB TUNING (3695550854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 21:58 ----------

Kowi masz dla mnie dekory ? :decayed: potestowałbym na czymś :decayed:

Ostatnio wyszło mi coś takiego.

3b7d13f56b48.jpg

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kowi kto Ci dupnął szaraka w bok ?

Opublikowano
  • Autor
Kowi kto Ci dupnął szaraka w bok ?

stary mocher zaatakował suke na parkingu:thumbdown:

dzisiaj był rzeczoznawca, niebawem wycena, nowe drzwi juz siedzą u lakiernika od wczoraj, do 15go będzie zrobione:whistling:

Opublikowano

No tak manewry na parkingu to wyższa szkoła jazdy :kox:

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Kowi potrzebuję zrobić logi dynamiczne w moim B7 Ty już ogarnąłeś ten nowy kabel ?

Opublikowano
  • Autor

kabel mam pod B8, ale czy zrobi logi to niewiem, tiguana tylko ogarnia pod względem błędów, ale rafalekx ma taki sam i mówił że kabel pokazuje głupoty... a ten co mam swój, to niewiem czy z b7 sobie poradzi, to KKL

Opublikowano

Logów nie zrobi :kwasny: Przynajmniej u mnie nie robi, ale do B5 wkładałem i też nie robił. Przynajmniej statycznych. Błędy też czasami dziwne pokazuje. Więc nadaje się tylko do sprawdzenia błędów i to z przymróżeniem oka i mooooże coś tam zakoduje czasami... może :wink:

Opublikowano

To d*pa :kwasny:

---------- Post dopisany 12-01-2014 at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 22:07 ----------

Wracając do tematu. Gościu dodał zdjęcia.

Audi A4 B7 Spoiler zderzaka przód S-line style | TFB Tuning

Ja widziałem to w czarnym dopasowanym kolorze i ładnie zlał się ze zderzakiem bo na tym błękitnym widać że coś doklejane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie jest to tragedia:thumbdown:

Opublikowano

Dzięki Kowi bo jeszcze by mi przyszło do głowy to kupić :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czyja to czarnula b6 w kombi z przodu sline zderzak z boku listwy s4 lampy z kierunkami usa stoi na ryckich blachach w Dęblinie na jednostce??

Opublikowano
  • Autor
czyja to czarnula b6 w kombi z przodu sline zderzak z boku listwy s4 lampy z kierunkami usa stoi na ryckich blachach w Dęblinie na jednostce??

Armiego:wink:

Opublikowano

moja mizernie się prezentuje przy jego:P i jeszcze moja umyć się nie chciała:P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gdyby ktosbył chętny, jutro rano 8:35 zbiórka pod intermarche w rykach i uderzamy na lublin, w tej chwili jest zapowiedziane juzz jakieś 8 autek, pewnie połączymy siły z ekipą z puław:wink:

Wiecej info

https://www.facebook.com/groups/VAGRyki/

https://www.facebook.com/groups/170660603097637/

:wink:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

w3qm.jpg

Opublikowano

Ja nie dam rady jednak:-(

Opublikowano

Natknąłem się na takie ogłoszenie przeglądając allegro w poszukiwaniu felg.

alufelgi seat 18 używane komplet okazyjna cena (4075320771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czytam i się zastanawiam co za analfabetyzm panuje na tym świecie. Oczywiście co się okazuje ................ przecież musiał to być ktoś od nas, bo jakże by mogło być inaczej :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

męczyły go zajęcia w szkole jak była na to pora:whistling: to nie jego wina że jaś głupi:grin:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
kowi tam w 0:28 sek to nie Twój parch :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.