Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN + AFTOMAT] nowy grill SSSS


Boberro

Rekomendowane odpowiedzi

Lampki sa to fotki zarzucam, szukam jakiś alusów chyba sie skończy na oryginalnych 16 cali bo starsznie mi sie podobają a 17 cali bez obniżenia to lipnie wyglada, no lusterka pomaluje w kolor, klamki zostawiam czarne, a jak sie mocno zastanowie to może wrzuce na przód soczeki + xenon - takie jak kolega Kalina ma :lol::a4fan:

lampynowe1nr7.jpglampynowe2dt2.jpg

lampynowe3tv7.jpglampynowe4rd7.jpg

[ Dodano: 17-02-2007, 10:59 ]

i są jeszcze kierunki boczne białe zapomniałem dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne :exclaim:

są te audice po bokach :P

Ale ta B5 daje rade, w sumie to bardzo ładnie sie prezentuje względem innych B5 ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladniutka, srebrna !! Szkoda ze ten "spojler" jest :rolleyes: A co do felg to takie sobie, zaloz 17, wyglada naprawde ok !! I zapraszamy na spoty do wroclawia ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna :a4fan:

będzie jak zdejmiesz spoiler

Respect. Zgadzam się z przedmówcą. Suszary na skarpety nadają się do dużego fiata. Felgi, które pokazałeś moim zdaniem zupełnie nie pasują do A4. Jeżeli szukasz ładnych 16tek to polecam się rozejrzeć w oryginalnych wzorach do audi. Taniej będą kosztowały i wyglądały milion razy lepiej niż te ABT.

Lampy i kierunki wyglądają bardzo w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba zostane przy fabrycznych 16 calowych kołach, klamek nie chce lakierować bo żeby to zrobić to trzeba całe drzwi rozebrać o na aucie malować to kicha jest, spoiler - zostaje bo już sie przyzwyczaiłem do niego :cool:

[ Dodano: 18-02-2007, 18:04 ]

a jak te fele beda pasiły czy nie podobają sie wam, to model z b6 ale mysle że bedzie fajnie wyglądał na b5.

alu16dm6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gites wg mnie te alu wyglądają świetnie! A przede wszystkim na avancie :wink: Po co większe niż 16''... No i zawieszenie się nie pogniewa :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutkie te fele oj malutkie ( ja zimówki mam 17 ) i są za małe

no ja jakbym miał taki silnik jak ty to pewnie na 18albo 19 calach bym jezdził, ale mam jeszcze kiblowatą droge do pracy i rozsądek podpowiedział 16 cali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...