Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan


suppapeter

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mam byc szczery.. na daily targam focusem pierwszej generacji na 14" z balonami i komfort mam jedynie psychiczny, ze wszedzie wjade, przejade i nie zawisne. Gdzie wsiadam do b5tki gdzie jest dość twardy gwint, 18" opony też nie wiele, przód i tył siedzi na odbojach praktycznie i wg mnie o wiele bardziej wygodnie niz w fordzinie. No ale to tylko moje odczucia dla nie których na tym forum 17" i balon plus obnizenie 40/40 nie jest na nasze drogi :decayed:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jak mówisz, będzie problem z parkowaniem, ogólnie na tym naciągu łatwo nie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób twierdzi, że 1BV i felga 19 cali jest mało komfortowe, wg mnie auto trzyma się jak szalone, a w środku cały czas cisza, żadnych stuków, ładnie wybiera nierówności, dla porównania w poprzednim fiacie bravo było tak twardo że plomby wypadały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część trafiła do mnie , a mianowicie nowe odboje :D 

 

odboje.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód zmienia się z tygodnia na tydzień , w sobotę odebrałem samochód od znajomego lakiernika , musiał ogarnąć wgnieciony błotnik, z serii pani cofała nie widziała. Naprawę odkładałem i odkładałem, ale w końcu się zabrałem za to... efekt mega.  Jest jeszcze planowana polerka całego nadwozia.. zdjęcia będą wkrótce . :D 

 

uszkodzony bok.jpg

po naprawie.jpg

po naprawie 2.jpg

stary wygląd.jpg

przód po malowaniu.jpg

Edytowane przez suppapeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła i gwint założone, na początku był dramat za mocno skręciłem ( pierwszy zakręt i błotnik wygięty ) - ale jakoś udało się ustawić na cycuś glancuś :D Zdjęcia bez szału, ale nie miałem czasu porobić jakiś przyjemniejszych :) ale to się z czasem zmieni :)

nowa1.jpgnowa2.jpgnowa3.jpg

Zawartość dodana 3 minutes later

tył jest na maksa obniżony, nie założyłem gumy z dołu, ani regulacji pod sprężynę, mam nadzieję że nie będę tego żałować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sztos :kox: teraz uważaj na progi zwalniające.. ja w sobotę zostawiłem na progu osłonę pod silnikiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie "leży" :kox::thumbup1: powodzenia w dalszym modzeniu i bezawaryjności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie zastanawiam się jak Wy jeździcie na tak niskim zawieszeniu w naszym pięknym kraju? Ja mam ori felgi i zawias 1BE do tego butla z gazem na rufie robi swoje i już mi się udało kilka razy przytrzeć na dziurach. W takim zestawie jak założyłeś to przecierki podwozia to chyba codzienność?

ps. ładna felga ale naciągnięta guma to nie mój klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stensów trzeba dorosnąć :decayed::kox:

Teraz szerzej i niżej i bedzie ok. Jak już dojdziesz do tego, że bedziesz chcial zrobic beton to służe pomocą :cool1:

PS

Z jakiej firmy masz lewarek niskoprofilowy i jak sie sprawuje? Wykonczylem w ciagu ostatnich dwoch tygodni 3 lewarki i szukam nowego ktory sie nie rozsypie po kilku podniesieniach auta.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaTeo85 napisał:

generalnie zastanawiam się jak Wy jeździcie na tak niskim zawieszeniu w naszym pięknym kraju? Ja mam ori felgi i zawias 1BE do tego butla z gazem na rufie robi swoje i już mi się udało kilka razy przytrzeć na dziurach. W takim zestawie jak założyłeś to przecierki podwozia to chyba codzienność?

ps. ładna felga ale naciągnięta guma to nie mój klimat.

normalnie da się jeździć.. ;) tylko wrogiem gleby są progi zwalniające ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł czas na ustawienie całej geometrii w tym zbieżności i kątów pochyleń. Wrzucam parę fotek dla zobrazowania :Dtechniczne.jpgteczniczne2.jpgtechniczne3.jpgtechniczne 4.jpgteczniczne5.jpg

Zawartość dodana 0 minutes later

felga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na wszystkie pytania, 

Podnośnik nisko profilowy, pożyczyłem od Kolegi, z tego co mówił kupił go na tak zwanym ryneczku :) do 100 zł maks. - pracowało się bardzo dobrze na nim :) 

Jeżeli chodzi o jazdę na zawieszeniu,, mhmm.. jeszcze tygodnia na nim nie jeździłem, ale jestem naprawdę mile zaskoczony, nie ma betonu, jedzie się dosyć pewnie i wygodnie, z tyłu wyrzuciłem regulację, bo z nią było za wysoko :P  

Dziękuję za miłe opinie :D 

 

P1070763.jpg

Zawartość dodana 3 minutes later

17761553_1274146169289487_1529702374_o.jpg

17797685_1274146165956154_200852976_o.jpg

17819761_1274146172622820_129318317_o.jpg

17819769_1274146175956153_303964841_o.jpg

17819792_1274146185956152_2090320558_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...