Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Graty furacza i niechaj się sprawuje :wink:

żonka ma rację koza straszna ale to pewnie szybko ogarniesz :decayed: Zakładaj temat i nie marudź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki Mega - Sesja jesienna udana :thumbup1:

Już myślałem, że zapomniałeś o B6 :P Widząc ile teraz postów walisz w tematach o B8 :P

Poprawiłbyś w końcu malowanie tego tylnego dyfuzora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ale teraz już raczej oleje temat dyfuzora, bo na wiosne wjadą ditejlingi i pewnie znowu, jak popsikam prickbortem tyl, to znowu lakier z dyfuzora splynie :kox: więc chyba zime jeszcze tak przejezdzi i na wiosne sie prysnie :cool1:

Nie no o B6 nie zapomniane, dzisiaj w nagrode dostała nowe smarowanie i filterki :naughty: 

q0oyCsh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak sprysków i czujników z przodu - bieda wersja. Tylny dyfuzor podrapany i do tego jakiś smoczek wisi... Tragedia, zero gustu Mateusz, wstydź się, dziecko pewnie płacze jak wsiada z Tobą do samochodu :decayed::decayed:

A tak na poważnie - felgi kozak, zdjęcia kozak :kox: Najgorsze jest to, że przez tą Twoją zajawkę na czarny mat, jak patrzę u siebie na te chromy to spuszczam głowę i patrzę wyłącznie pod nogi :doh: W przyszłym sezonie trzeba coś z tym zrobić :naughty: Czekam teraz na zdjęcia z założonym pakietem zima :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kamil-vag napisał:

Mati, tak czujesz się patrząc na swojego czyściocha :D ?

22789129_1834675259895951_1952953906699196275_n.jpg

Niestety, ale nie mam tak. Gdyby była w czerni to pewnie tak by było :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...