Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, kaman napisał:

Brak sprysków i czujników z przodu - bieda wersja. Tylny dyfuzor podrapany i do tego jakiś smoczek wisi... Tragedia, zero gustu Mateusz, wstydź się, dziecko pewnie płacze jak wsiada z Tobą do samochodu :decayed::decayed:

A tak na poważnie - felgi kozak, zdjęcia kozak :kox: Najgorsze jest to, że przez tą Twoją zajawkę na czarny mat, jak patrzę u siebie na te chromy to spuszczam głowę i patrzę wyłącznie pod nogi :doh: W przyszłym sezonie trzeba coś z tym zrobić :naughty: Czekam teraz na zdjęcia z założonym pakietem zima :decayed:

Ten brak sprysków i czujników w przednim zderzaku powiem Ci, że jest do przeżycia, da się bez tego jeździć :wink:

No to przecież jak nie możesz na te chromy patrzeć to jaki problem to zmienić? Do roboty :naughty:

Pakiet zima wleci pewnie dopiero, jak spadną pierwsze śniegi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2017 o 21:29, KoJ@K napisał:

Niestety, ale nie mam tak. Gdyby była w czerni to pewnie tak by było :whistling:

Taaa i potem jeszcze napiszesz , że koła 9,5-10j w nim brakuje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati jak tam różnica we wnętrzu po między B6 a B8? Chodzi mi o przestronność i pakowność auta, miałeś już jakiś test ? Zastanawiam się czy faktycznie idzie odczuć różnicę w przestronności wnętrz :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liść Ci się zaplątał w pompeya :) świetnie auto wygląda na tych felgach poprostu rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wiem czy wiesz ale jestem Twoim wielkim fanem, Twoje foty na Fb gotują we mnie....

nie obraź się ale chce zrobić coś podobnego jak Ty masz. podejrzewam że LY7W tak jak u mnie, cały czas leciałem w kolor ale od teraz robię w czarno 

 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lysy24 napisał:

kolego nie wiem czy wiesz ale jestem Twoim wielkim fanem, Twoje foty na Fb gotują we mnie....

 

:wub::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2017 o 22:28, Norbas napisał:

Mati jak tam różnica we wnętrzu po między B6 a B8? Chodzi mi o przestronność i pakowność auta, miałeś już jakiś test ? Zastanawiam się czy faktycznie idzie odczuć różnicę w przestronności wnętrz :eusathink:

Jak narazie to autko dopiero zaczyna jeździć, więc póki co się wstrzymam od opisywania odczuć. Ale napewno jest troche więcej miejsca w środku, reszte pewnie zaczniemy zauważać w praniu :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecydujesz się na zmianę koła przez zimę, to wal śmiało do mnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, chętnych jest zawsze sporo dopóki coś nie zostaje faktycznie wystawione, a później nagle ciiiisza :kox: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym wiem :D a tak serio to sporo rozmyślałem nad kołem i najlepszą opcją właśnie będą pompeje,  wzór fajny i ponadczasowy:decayed:  przez zimę będzie trzeba zakupić i tak, o ile swoich nie sprzedasz 

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o sprzedaży, ale kurde po przymiarce tych od afroo nie mam pomysłu na koło ?!  :eusathink:

Podoba mi się Z Permormance w pakiecie 4x9.5J ma bardzo przyjemną wklęsłość, no ale nie stać mnie na nie...nowe ... :facepalm: :mellow:

 

_20171109_064414.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te od afroo też fajne, ale brakuje im jakiegoś przykopcenia do srebrnego auta :kwasny: 

Do tych felg podobne są Ispiri isr5 lub Veemann v-fs8, chociaż w wklęsłościach chyba im trochę brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawmac.eu - przeglądać, szperać. Zdjęć sporo z uwzględnieniem wklęsłości i zawsze się coś wybierze. : ) Czasem jeden wzór klepie 2-3 "producentów" i jest spora różnica w parametrach i concave.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...