Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki :cool1:

Dzwonilem do goscia wczoraj dopytac, dzisiaj czarna sie sprzedala, dzwonie dzisiaj do goscia, zeby sie ustawic na jutro lub sobote, a on mi mowi ze ktos z Katowic wlasnie po nią jedzie... :facepalm: czyli jezeli bedzie tak jak mowil to napewno ją wezmą, a jeżeli nie wezmą tzn że łup :decayed: szkoda, bo fajna, taka po mojemu bardzo... jeszcze dzisiaj nie spałem, a już mi się śniła :jerk:

 

 

jnI2uFO.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda Mati, że tak wyszło... Już nie mogę się doczekać na temat o Twojej B8 :) Za czarną też będziecie tęsknić hehe ?

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja mowila, ze Jej smutno jak gosciu pojechal :decayed: ale daleko w sumie nie odjechala, bo jakbu tak dobrze policzyc to kilka blokow dalej :wink:

Gdyby sie trafila taka B8 jak ta wyzej no to bylo by pieknie, bo nie trzeba by duzo modzic, a i tak dobrze by juź wygladala :cool1: to ma byc auto bardziej dla moich dziewczyn, więc nie będzie takie parcia na mody, jak "na swoje"  ... Tzn Chyba nie bedzie parcia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczął cie sie ujowy okeres w zyciu ....szukanie auta[emoji53]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mówi, że nie będzie parcia na mody a później tylko się śledzi te wszystkie tematy na forum :decayed:

Tak jak rrrudy25 napisał... już współczuję poszukiwań auta i zszarganych przez to nerwów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wleciał najszybszy modzik świata - automatycznie podnoszona klapa na niebieskich sprężynkach :cool1:

 

YCjVmNU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10/5/2017 o 20:19, KoJ@K napisał:

Dzieki :cool1:

Dzwonilem do goscia wczoraj dopytac, dzisiaj czarna sie sprzedala, dzwonie dzisiaj do goscia, zeby sie ustawic na jutro lub sobote, a on mi mowi ze ktos z Katowic wlasnie po nią jedzie... :facepalm: czyli jezeli bedzie tak jak mowil to napewno ją wezmą, a jeżeli nie wezmą tzn że łup :decayed: szkoda, bo fajna, taka po mojemu bardzo... jeszcze dzisiaj nie spałem, a już mi się śniła :jerk:

 

 

jnI2uFO.jpg

Kurcze, nie kojarze tej A4'ki na olkuskich blachach i z forumowymi ramkami. W pewnej chwili myslalem, ze to moja ale przypomnialem sobie, ze mam inna rejestracje :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz najpierw bedziesz pokazywal mody na fb a pozniej tutaj[emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2017 o 05:14, KoJ@K napisał:

Gdzieś Ty mnie niby widział ? :eusathink:

Chyba, że troche inaczej miałem to zinterpretować :wink:

No na żywo niestety jeszcze nie widziałem ale już na samych zdjęciach wygląda elegancko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki [emoji1319] :wink: Co za motorownia tam siedzi? Mam nadzieje, ze bedzie temacik? :naughty:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, to ta, dzieki Horneth :thumbup1:

Silnik normalny społeczny 2.0 kle kle :cool1:

Nie wiem czy temat zakladac, bo mialo nie byc nic robione, ale.. Jak wracalismy z moją i ja jechalem chwile tym autem, a Ona moim to zaraz od Niej dostałem smsa mówiącego bardzo duzo ... :whistling: 

 

4vG15h9.jpg

 

Auto ma zawias 1BA i 19' ... Także tego ... :kox: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...