Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie zrobiona b6 - gratuluję! Gdzie dorwałeś dystanse 5mm z kołnierzem? To 57.1/66.6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na OLX mial gościu takie akurat wystawione używki to se wziąłem za 4 dyszki :cool1: tak jest - 57.1 / 66.6 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie kropelkuje ;)

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię to !

Powłoka za***ista sprawa :D Ale domyć to potem to już trzeba się popieścić i przede wszystkim nie w słońcu i na koniec wytrzeć. Jak mam na to czas, to zwykle słońce grzeje :/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, powłoka fajna sprawa, dopóki słońce nie wyjdzie i nie zacznie to wszystko odparowywac......

No ale zrzut wody i kropelkowanie zawsze :banan:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pany jakby w ten sposob na to patrzec troche bez sensu, przeciez jezeli tylko woda jest na aucie i swieci slonce to co by na aucie nie lezalo to plamy i ciapki beda zawsze, tyle tylko ze jasnych autach sa mniej widoczne, a na ciemnych bardziej wurwiające :wink:

A tutaj kropling powłoczki na felgach, oglądać w wysokiej jakości :naughty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gyeon Rim bedzie jeszcze długo siedział, zobaczysz, no na czarnym to wszystko widać, jak z reszta już gadaliśmy, dlatego mnie już ten kolor dobija:decayed: wolałbym juz taki jak Twój, to Moje trzecie czarne auto i jeszcze jeden motocykl miałem czarny i oszalec idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to tylko bylo mozliwe bardzo chetnie bym sie zamienil !! :notworthy: :ad:  :seksiasty: :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale uwierz mi że ten Twój kolor plus czarne elementy jak grill, listwy, lusterka wyglądają mega i pasują idealnie do całości:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasować może i pasują, ale lakier nie jest tak wdzięczny, jak wszystkie inne czarne i ciemnopodobne :cool1:

Mając bzika na punkcie ciemnych aut, kupując to auto starałem się sobie przetłumaczyć, że to tylko kolor, że on nie ma aż takiego znaczenia itd, no i udało mi się to - przetłumaczyłem to sobie ... na kilka pierwszych dni :grin: a później znowu tęsknota i uwielbienie do czerni wzięły góre :notworthy:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo siedziałeś nad tymi felgami, żeby je tak pokryć ? Efekt mega , ale domyślam się, że popołudnie Ci zeszło ? :decayed:

Nie masz problemów z hamulcami po takim myciu ? Po zalaniu tarcz myjką ciśnieniową tył zaczyna mi łapać klocek tarcze nie wiedzieć czemu i buczy w czasie jazdy : / I to nie jakiś gorących, żeby nie było.

Mam Golfa, który też jest szary i ma powłokę i Audi , które jest po prostu srebrne. Muszę przyznać ,że Audi po umyciu byle czym i byle gdzie będzie po prostu czyste a Golf myty na słońcu będzie równie brudny jak przed myciem xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeleczki :kox: :kox: 

Najwieksze wrażenie robią jak stoisz koło drugiego auta bez powłoki :naughty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KoJ@K napisał:

 a później znowu tęsknota i uwielbienie do czerni wzięły góre :notworthy:

No to bazę do modów masz przecież na podwórku :P Musisz się zebrać i zrobić dwie KOX fury a nie tylko głaskasz szarą :P

12 godzin temu, FroS-t napisał:

ten Twój kolor plus czarne elementy jak grill, listwy, lusterka wyglądają mega i pasują idealnie do całości:good:

I tu się zgodzę, srebrny i czarne dodatki wygląda mega, jak nie lubiłem srebrnych, tak w B6 pasuje mi jak nie wiem... 

Mati i nie marudź ! :P

Masz jedną z najładniejszych B6 na forum ! ! ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tak wyrobić, żeby modzić dwa auta i mieć je oba zrobione na tip top. Z resztą czarnucha będzie nie bawem wystawiona ...

No właśnie najładniejszą " jedną Z ..." :huh:

A chciałem mieć naj naj ... :grin:

Nie no żarcik :notworthy:

Poprzednik ją odyebał, a ja się woże i zbieram lajki  ... :facepalm: :ph34r: :dziura:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Mati i nie marudź ! :P

:oklasky:

 

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Masz jedną z najładniejszych B6 na forum ! ! ! 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Poprzednik ją odyebał, a ja się woże i zbieram lajki  ... :facepalm: :ph34r: :dziura:

Nie powiem, że nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, C4NC3R napisał:

Nie powiem, że nie :decayed:

Coś w tym jest hehe :)Ale fajnie że to auto własnie do Mateusza trafiło i nie zmarnował tej całej pracy tylko leci do przodu i to w bardzo dobrym kierunku:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wpadła lufa 35mm - dzięki za porady Karol i FroSt :drinks:

 

2WZn73R.jpg

t3yPSNw.jpg

Tfj3m9z.jpg

QM8CHZL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...