Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Ucho - fajnie wygladaja te przyciski, ale to pokretlo lusterek juz mi sie za bardzo nie widzi, jest "az za bardzo chromowane" ;)

Widzę KoDżak, że aktywność rezacza na forum na najwyższym poziomie..graty modów

ta a zgłoszenia do divisionu jeszcze nie wysłał :whistling:

Ejjj dzisiaj po nocce wrocilem do domu, spakowalem sobie manatki do mycia auta, podlaczylem aparat do ladowania i mowie mimo nie pewnej pogody wezme go umyje i porobie jakies lepsiejsze fotki. Idac do garazu zaczelo kropic, a po chwili juz lało :/ porobilem jakies pierdoly, poczekalem ale nie przestawalo nic, wiec wrocilem do domu. A w robocie mnie ostrzegali i mowią "kurde caly tydzien bylo ladnie, wiec i wekend niech bedzie ladny, nie myj tego auta dzisiaj, zrob to po niedzieli..." ;)

A tak poza tym to nie wiem czy tak w ogole wypada, zeby zglaszac auto nie zrobione przez siebie, ktore sie kupilo w takim stanie... ?! Hmmm . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tak poza tym to nie wiem czy tak w ogole wypada, zeby zglaszac auto nie zrobione przez siebie, ktore sie kupilo w takim stanie... ?! Hmmm . . .
Mateo , do nas sie zgłasza projekt , a jak jest w dobrych rękach to wszyscy widzą , wiec nie masz sie o co martwic to nic nie kosztuje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to nie wiem czy tak w ogole wypada, zeby zglaszac auto nie zrobione przez siebie, ktore sie kupilo w takim stanie... ?! Hmmm . . .

Mateo , do nas sie zgłasza projekt , a jak jest w dobrych rękach to wszyscy widzą , wiec nie masz sie o co martwic to nic nie kosztuje ;)

a koniecznie trzeba miec swój temat?

nie chce mi sie pisac że zmieniłem zarówke na ledowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć

nie chce mi sie pisac że zmieniłem zarówke na ledowa

wsumie to dziś więcej ich wymieniłeś :decayed: Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... racja

Kojus nie zapomnij ze oprucz b6 masz jeszcze rodzinke ,wiesz czemu o tym pisze...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to nie wiem czy tak w ogole wypada, zeby zglaszac auto nie zrobione przez siebie, ktore sie kupilo w takim stanie... ?! Hmmm . . .

Mateo , do nas sie zgłasza projekt , a jak jest w dobrych rękach to wszyscy widzą , wiec nie masz sie o co martwic to nic nie kosztuje ;)

Hmmm przemysle temat i ewentualnie sie zglosze, ale to dopiero jak sie zrobi jakies lepsiejsze fotki, no i ogarnie do konca z zewn (ramki szyb i relingi) :)

Rudy - no wlasnie kurde jakos nie do konca kumam ocb ?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz jak gadalismy kiedys ze miesiąc mnie nie było w domu,tylko garaż i auto ....

Widzę ze ty tez każda wolna chwile kładziesz na auto ...

Podoba mi się bardzo to co robisz i jaram się jak murzyn blaszka jak to czytam ale trzeba to umieć rozgraniczyc,żeby nie było takiej sytuacji jak u 'kaja'

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no to teraz juz rozumiem o co chodzilo. :) tak tak, dobrze mowisz i masz racje - nie ma co przeginac z autem, bo choc mam wyrozumiałą kobitke to jednak wszystko ma swoje granice. Ale akurat ostatnie rzeczy ktore robilem to byly pod nie obecnosc moich dziewczyn, przelacznik rzezbilem jak moja pojechala, ja córe nakarmilem, uśpiłem i mialem chwile czasu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy jak dla mnie to złe porównanie dałeś, Kaju nie robił w garażu charytatywnie (chyba że się mylę)tylko dzięki temu garażowi parę zeta do budżetu wpadło. A co do rezania to niestety w uj czasu zabiera :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucho - jezeli robisz w jednej pracy, a auta robisz dodatkowo, z doskoku, to nawet jak nie robisz tego za darmo to i tak predzej czy pozniej odbije sie to w domu. Nam sie to wydaje w miare normalne, "bo przeciez robie to zeby nam bylo lzej i latwiej" , ale z drugiej strony nie ma sie co dziwic kobitom, bo przeciez one tez by chcialy cos sobie porobic, gdzies wyskoczyc itp, a nie tylko w domu, z dziecmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati to wszystko zależy od kobiety


A w życiu trzeba mieć jakiegoś pierdolca inaczej jest nudne

wole siedzieć czasem w garage dłubiąc,niż zjechać i walić tak jak to niektórzy robią(Kaju coś o tym wie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne, bo nie ktore to po jednej dniowce w garazu zrobia akcje, a moja dopiero po tygodniu. :D

Nie którzy potrafia laczyc obie te pasje w jedną - dlubac w garazu i przy tym walic. :D tez jestem zdania, ze cos cza robic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie robił charytatywnie to nie było go wtedy w domu a chajs chłopa nie zastąpi !poza tym z doświadczenia wiem ze w większości uciułany na lewo pieniądz idzie na nowe fanty do gabloty a nie na wspólnie spędzony czas z rodzina !

Trzeba czasem odpuścić i dac trochę na wstrzymanie

Wiem cos o tym bo auto jest moja jedna z trzech zajawek które zabierają mi czas którego tak brakuje dla najbliższych

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja poki co nie szukam narazie innych zajawek, czyli nie chodze na silke i nie ćpię. :D;)

Robim Led dekory. :)
Początkowo miałem robić czerwone, ale chyba zostaną białe. Jeszcze male poprawki i chyba delikatnie trzeba by szlifnąć dekora, zeby ladniej i równomiernie sie rozpraszalo ...

4xrnBLR.jpg

Ajffs5z.jpg

vmz3I3P.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...