Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Lift SPRZEDAM


Binek1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Furka fajna, szkoda ze kierownik z mentalnoscia 15sto latka.. Latam sporo przez Niemcy, mam nadzieje ze na Ciebie nie trafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka fajna, szkoda ze kierownik z mentalnoscia 15sto latka.. Latam sporo przez Niemcy, mam nadzieje ze na Ciebie nie trafie.

Skąd takie wnioski? Oceniasz to po kilku fragmentach? Moge wrzucić filmik gdy jade statecznie, normalnie bo przeważnie tak jezdze ale po co? I pewnie jesteś jednym z wielu na PL blachach którzy nie patrzą w lusterko lub zamulają busem lewym pasem.. Zero kultury jazdy, zreszta w Polsce i tak jej nie ma. Wolna amerykanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka fajna, szkoda ze kierownik z mentalnoscia 15sto latka.. Latam sporo przez Niemcy, mam nadzieje ze na Ciebie nie trafie.

Skąd takie wnioski? Oceniasz to po kilku fragmentach? Moge wrzucić filmik gdy jade statecznie, normalnie bo przeważnie tak jezdze ale po co? I pewnie jesteś jednym z wielu na PL blachach którzy nie patrzą w lusterko lub zamulają busem lewym pasem.. Zero kultury jazdy, zreszta w Polsce i tak jej nie ma. Wolna amerykanka :)

Furkę masz zacną to jest pewne ale co z tego jak dla lansu goniłeś lambo mimo że wiedziałeś że w d*pę to na czołówkę... wolna amerykanka przy tobie to pikuś;) tobie mózg z benzyną wyparował, nie jestem super wierzącym człowiekiem ale mogę się modlić żeby ktoś taki jak ty mi na czoło nie wyleciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś nie spróbował? :) zreszta lata mi to :) każdy ma swoje życie a takie niektóre komentarze to dzięki, na moim miejscu pewnie każdy z was zrobiłby to samo a udają wzorowego kierowcę, Pozdro.

Zreszta jest to temat "moje audi" a nie "wybryki kierowcy" wiec daruj sobie zbędny komentarz :)

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie juz na luz z tym tematem lambo. Binek moze usun ten film po prostu i sie skonczy ciagniecie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie , nie chciałeś 20 cali z rs5 ?

A czy przypadkiem ori w RS5 19 rotory nie wychodziły? Bo ponoć z takiej były zdjęte a kuzyn który po te Alu mi jechał na własne oczy widział ta RS na srebrnych 20" rotorach.

@Ogi, masz racje, usunąłem i koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie , nie chciałeś 20 cali z rs5 ?

A czy przypadkiem ori w RS5 19 rotory nie wychodziły? Bo ponoć z takiej były zdjęte a kuzyn który po te Alu mi jechał na własne oczy widział ta RS na srebrnych 20" rotorach.

@Ogi, masz racje, usunąłem i koniec tematu.

RS5 ma ori chyba 20" ale ma mega ET26 co robi niesamowitą głębie. Ori a A5 S5 jest ET33

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj nowe fotki na rotorach :)

Masz na poprzedniej stronie, a co do jakiś konkretnych to jak bede w PL to znajomy zrobi, ja nie mam sprzętu mimo ze ip6s robi fajne to do lustrzanek sie nie umywa :)

Pytanko, auto podczas pracy skrzyni w trybie S chodzi głośniej. Czy jest możliwość odłączenia jakiś przewodów sterujących klapami by były one otwarte cały czas?

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi ci o wydech ?? masz aktywny wydech ? Jesli tak to powinienes miec chyba osobny guzik do aktywacji dezaktywacji tego, ewentualnie w MMI w nastawach samochodu np. tam gdzie masz opcje wyboru nastaw "indywidualnych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi ci o wydech ?? masz aktywny wydech ? Jesli tak to powinienes miec chyba osobny guzik do aktywacji dezaktywacji tego, ewentualnie w MMI w nastawach samochodu np. tam gdzie masz opcje wyboru nastaw "indywidualnych".

Tak, tyle ze nie mam na wyposażeniu auto drive select.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki zakupu, filmiku nie widziałem ale z jazdą każdy ma czasem odpał szybkiej jazdy bo jakby nie patrzeć nie ma sie gdzie wyżyć... przynajmniej w moich okolicach, ja też na motorku latam czasem po 299+km/h, a czasem 100km/h nie przekraczam bo poprostu człowiek musi czasem popuścić, niestety czasem potrzeba adrenaliny jest silniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :) możliwe ze niedługo zamienię S5 na S3 limousine na full możliwym wypasem.. Biała z panorama dach. Boje sie trochę tej zamiany, lecz w S5 juz 140tys nakulane a w S3 24tys..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...