Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Felgi 17" + opony ... pomoc w dopasowaniu ?!


humax

Rekomendowane odpowiedzi

Więc, zamierzam kupić felgi 17" i do tego opony. I się zastanawiam czy 17" felga wejdzie do mojego audi bez ruszania nadkoli ? I do tego posiadam jeszcze te plastikowe fabryczne chlapacze(osłonki).

Czy będzie jakiś problem z założeniem 17" felg + opon ? Będzie coś obcierać ?

Zastanawiam się nad takimi wzorami:

O-Z Gemini lub O-Z Hydra lub O-Z Michelangelo 10 lub O-Z Palladino lub O-Z Superturismo GT lub O-Z Universe

Które wg was byłyby najlepsze do audi o fabrycznym zawieszeniu itp.

Jakie do takich felg założyć opony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdą 17 napewno, wejdą tez 18 :) Bez obcierania bez niczego, a wedlug mnie najladniejsze to O-Z Michelangelo 10 Do tego najlepiej opony 225/45/17 :) ET felgi oczywiscie od 35-45 i rozstaw 5 x 112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Nawet szerszą i również węższą.

BTW... O-Z Michelangelo 10 jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz załozyć i 20" bez przerabiania nadkoli.A z tych co pokazałeś to brałbym O-Z Michelangelo 10 lub O-Z Universe i do tego oponki 225/45/17 i będzie cud , miód i malina :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy18" ET 35 szerokość felgi nie większa niż 8 cali, ale ty chcesz 17 ".O-Z Michelangelo 10 najbardziej mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj założyłem w celu sprawdzenia 17" 8J Et 35na oponkach 235/45 nic nie obciera komfort też spoko wygląd kozacki sprawdzimy ile więcej spali a tu znowu mrozy i trza wrócić na zimówki.Moje felasie są podobne do OZ michelangelo 10 wygląd zajefajny

Kupuj i zakładaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ostatnie pytanie:

Czy gdy przesiadam się z zimówek 15" + opona 195/55 to po założeniu tych 17" + opony 225/45 trzeba ustawiać zbieżność na stacji diagnostycznej ?? (głupie pytanie, ale muszę mieć 100% pewności, że nie trzeba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy przesiadam się z zimówek 15" + opona 195/55 to po założeniu tych 17" + opony 225/45 trzeba ustawiać zbieżność na stacji diagnostycznej ?? (głupie pytanie, ale muszę mieć 100% pewności, że nie trzeba)

Wyważą Ci 17 i bedzie ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy przesiadam się z zimówek 15" + opona 195/55 to po założeniu tych 17" + opony 225/45 trzeba ustawiać zbieżność na stacji diagnostycznej ?? (głupie pytanie, ale muszę mieć 100% pewności, że nie trzeba)

Wyważą Ci 17 i bedzie ok :wink:

Ok, dobra już wszystko wiem. Zamówię sobie te felgi Michelangelo 10 + śruby zabezpieczające OZ.

Opony kupie i założę jakoś w kwietniu jak się zrobi pogoda i będzie można zakładać letnie koła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zasadzam na takie...

http://www.4kolka.pl/alufelgi-canova-black-pi-654.html

Oczywiście jak fundusze pozwolą :wink:

Mam czarne autko więc będą chyba ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...